Belgio, nadciągamy! 4 października nasze biura będą zamknięte


1. października 2019 in Kulisy

Wycieczki firmowe od 2016 roku stały się coroczną tradycją w naszej firmie. Organizujemy je nie tylko w celu wzmocnienia wspólnoty i ducha zespołu,
ale także w celu lepszego poznania naszych biur międzynarodowych. W tym roku, od 04 do 05 października, cała siła robocza Loxone wybiera się do belgijskiego miasta Nijlen!

Wkrótce znów nadejdzie ten czas. Zbliża się coroczna wycieczka firmowa Loxone, tym razem
w wyjątkowym wydaniu: towarzyszyć nam będą nie tylko nasi austriaccy koledzy, ale cała siła robocza Loxone ze wszystkich oddziałów!
136 Loxonautów wyrusza na dwudniową wycieczkę do naszego belgijskiego biura w Nijlen. Oprócz wizyty w biurze, czeka nas jak zawsze o wiele więcej ekscytujących atrakcji. Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać wspólnej zabawy.

Attention

Nasze biura będą zamknięte w piątek 04.10.2019 r. Tego dnia nie będziemy w stanie zrealizować żadnych zamówień, a nasze wsparcie techniczne będzie niedostępne.
W poniedziałek 07.10.2019 r. będziemy znowu do twojej dyspozycji.

W skrócie

Pierwsza wycieczka firmowa odbyła się w 2016 roku, kiedy odwiedziliśmy naszych kolegów
w Wielkiej Brytanii. Rok później zawitaliśmy do naszego oddziału w Niemczech. W zeszłym roku ugoszczono nas w Czeskich Budziejowicach. Oto kilka wspomnień z ostatnich lat:

– Dołącz do nas –

Bądź częścią historii sukcesu


Chcesz podróżować z nami? Oprócz ekscytujących zadań i pracy zespołowej, regularnie bierzemy udział w niezapomnianych teambuildingach, wycieczkach firmowych i innych atrakcjach. Zostań częścią naszego zespołu i skorzystaj z wyjątkowych benefitów!