Wysoki przepływ powietrza w budynkach zmniejsza prawdopodobieństwo zakażenia koronawirusem


7. maja 2020 in Know How

Codzienne życie powoli, ale z pewnością nabiera tempa. Wiele biur, firm i sklepów ponownie otwiera swoje drzwi zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa. Wirolog Christian Drosten z berlińskiego szpitala Charite w niedawnym wywiadzie stwierdził, że „każda forma rozrzedzenia powietrza może zminimalizować ryzyko zakażenia COVID-19”.

Christian Drosten jest jednym z wiodących na świecie wirusologów w walce z koronawirusem. Doradza także politykom i władzom w Niemczech oraz jest ekspertem w mediach. W ostatnim wywiadzie dla austriackiego radia zaleca on zapewnienie wysokiego poziomu wentylacji w budynkach, ponieważ może to zminimalizować ryzyko infekcji.

Raumlueftungssteuerung

Inteligentna kontrola wentylacji za pomocą Loxone

Dzięki w pełni kontrolowanemu systemowi wentylacji przepływ powietrza można łatwo zwiększyć za pomocą aplikacji Loxone. Eksperci są zgodni: duża ilość świeżego powietrza w zamkniętych pomieszczeniach może zminimalizować ryzyko infekcji.
W odpowiedzi na te słowa natychmiast dostosowaliśmy nasz system wentylacji w siedzibie głównej Loxone.
Zwiększ jakość powietrza w projektach swoich klientów i poznaj wszystkie możliwości inteligentnej kontroli wentylacji z Loxone!

– Zostań partnerem Loxone –

Zostań partnerem Loxone


Chcesz zaoferować swoim klientom wyjątkową automatyzację z Miniserverem Loxone? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z silnej współpracy z Loxone, liderem na rynku automatyki budynkowej i domowej.