Słychać różnicę: 80+ produktów quadral dostępnych od dziś w Loxone


1. grudnia 2021 in Dla Partnerów

Od stycznia 2021 roku specjalista w dziedzinie głośników – quadral – jest już częścią grupy Loxone. Ponad 10 lat doskonałości w automatyce domowej i budynkowej spotyka się z ponad 40 latami wysokiej jakości audio. Komfort, bezpieczeństwo i energooszczędność łączą się z najwyższą kulturą dźwięku. Jako partner Loxone zyskujesz atrakcyjne rabaty na cały asortyment quadral, który możesz teraz nabyć bezpośrednio w sklepie Loxone! Na dzień dzisiejszy sprzedaż i logistyka są obsługiwane bezpośrednio przez Loxone.

Głośniki quadral już dostępne w Loxone

Dzięki połączeniu inteligentnej automatyki budynkowej Loxone z wysokiej klasy audio firmy quadral, na korzyści mogą liczyć zarówno nasi partnerzy, jak i klienci. Razem jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze na świecie zintegrowane rozwiązanie audio do budynków. Elektrycy mogą otworzyć przed swoimi klientami świat audio hi-fi, oferując im Audioserver i głośniki. Z kolei specjaliści audio mogą pokazać klientom zupełnie nową, inteligentną integrację systemu audio z domem.

Od tej pory produkty quadral można łatwo zamówić za pośrednictwem Loxone: sprzedaż i logistyka będą prowadzone bezpośrednio przez Loxone. Dzięki temu specjalista w dziedzinie głośników może skoncentrować swoje siły na rozwoju produktów, marketingu i obsłudze posprzedażnej.

Odkryj nasz nowy sklep internetowy już dziś! Jako partner Loxone masz teraz dostęp do ponad 80 hi-endowych produktów hi-fi quadral na atrakcyjnych warunkach partnerskich.

Razem z firmą quadral postawiliśmy sobie za cel połączenie fantastycznego dźwięku z nowoczesną łącznością. Dzięki współpracy Audioservera Loxone i głośników quadral, możemy zaoferować proste i kompleksowe rozwiązanie audio. W ten sposób Hi-Fi staje się częścią całego konceptu audio – oczywiście wraz z Spotify, TuneIn i lokalnymi mediami. Również pod względem jakości oba światy dobrze się uzupełniają: głośniki quadral, podobnie jak produkty Loxone, zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Dzięki regularnym aktualizacjom, to rozwiązanie audio będzie zawsze na czasie.
Rüdiger Keinberger

Prezes Zarządu, Loxone Electronics GmbH

CEO quadral i Loxone
Chat online
Chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat? Skorzystaj z naszego internetowego czatu i oszczędź czas na logowaniu, wypełnianiu formularzy i czekaniu w kolejce. Czat rozwiąże większość pytań i problemów natychmiast.

Przyjemność ze słuchania muzyki Hi-Fi

Świat rozwiązań audio zmienił się w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Z jednej strony mamy do czynienia z kompleksowymi rozwiązaniami Hi-Fi, które od wielu lat gwarantują fantastyczne brzmienie i trwałość. Z drugiej strony, istnieją inteligentne głośniki, które skupiają się na łączności i prostocie, podczas gdy jakość dźwięku często schodzi na dalszy plan. Dzięki serwisom streamingowym muzyka, książki audio, podcasty i inne są wszechobecne.

Razem z firmą quadral postawiliśmy sobie za cel połączenie tego, co najlepsze z obu światów: fantastycznego dźwięku z nowoczesną łącznością. Dzięki temu możemy zaoferować tobie i twoim klientom proste rozwiązanie pozwalające czerpać przyjemność ze słuchania muzyki Hi-Fi.

Zaprojektowany na całe życie (budynku)

Podobnie jak Miniserver Loxone i jego rozszerzenia, Audioserver i głośniki quadral zostały zaprojektowane tak, aby sprawiać przyjemność przez całe życie (budynku). W ten sposób wyraźnie przeciwstawiamy się trendowi coraz bardziej krótkotrwałej elektroniki, który niestety można zaobserwować również w dziedzinie głośników bezprzewodowych. Ponadto quadral oferuje kompleksowy serwis naprawczy dla wszystkich serii swoich głośników, tak na wszelki wypadek.

Dzięki regularnym bezpłatnym aktualizacjom, nasze najbardziej wydajne rozwiązanie audio na rynku zawsze pozostanie aktualne.

Muzyka towarzyszy nam przez całe życie. To, czego obecnie słuchamy, odzwierciedla nasz stan emocjonalny. W quadral postawiliśmy sobie za cel oferowanie najwyższej jakości odtwarzania muzyki w przystępnej cenie dla każdego. Nasze bogate doświadczenie w dziedzinie hi-fi gwarantuje wrażenie „wow”. Zacieśniona współpraca quadral i Loxone otwiera wspaniałe nowe możliwości, aby zapewnić naszym klientom dobrą jakość i radość życia.

Volker Schwerdtfeger

Prezes Zarządu, quadral GmbH

Promocja quadral

Atrakcyjna oferta dla partnerów

Jako partner Loxone masz teraz dostęp do ekskluzywnych produktów Hi-Fi quadral na atrakcyjnych warunkach partnerskich.

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny projektu lub zostań partnerem Loxone w zaledwie kilku krokach!

A
Bezpłatna wycena projektu

Planuję zrealizować mój projekt z Loxone
i chciałbym uzyskać więcej informacji.

A
Program partnerski Loxone

Chciałbym zostać partnerem Loxone i umówić się na bezpłatną rozmowę na temat systemu.

Bezpłatna wycena projektu

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zostań partnerem

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.