Promuj swoją firmę i zmieniaj świat z Loxone


5. grudnia 2022 in Partner Only

Targi to świetna okazja, aby zdobyć klientów, zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy albo sprawić, że w ogóle o niej usłyszą! Można także łatwo podpatrzeć, co robią inni, wysłuchać rad i przestróg oraz znaleźć partnerów, którzy wesprą nas w biznesowej przygodzie. Pierwszym takim partnerem będziemy myteam Loxone!

Jeśli zdecydujesz się na udział w targach i zechcesz przedstawić odwiedzającym ideę Loxone, masz nasze pełne wsparcie! Dla odważnych i żądnych więcej mamy specjalną ofertę, która pozwoli zajść dalej.

Ekskluzywna zniżka

Po pierwsze – zyskujesz wyraźne korzyści finansowe. Otrzymujesz zniżkę w wysokości aż 50% na produkty prezentowane podczas wydarzenia. Oznacza to, że niższym nakładem możesz zyskać nowych klientów, a koszt zwróci się w mgnieniu oka!

Wsparcie Loxone

Jedną z największych zalet bycia Partnerem Loxone jest nieustające wsparcie naszego zespołu. Pozostaje ono niezmienne, jeśli chcesz się rozwijać i promować! Zapewnimy ci wsparcie merytoryczne, a w razie potrzeby – osobiście wesprzemy twoją prezentację!

Odwiedzający stoisko Cardco na targach

Co mówią Partnerzy Loxone?

Firma Cardco sp. z o.o. miała przyjemność po raz kolejny wystawić się na targach w Łodzi. […] Wizerunek firmy od zawsze był dla nas niezwykle ważny. […] Uważamy, że warto promować się na targach i konferencjach, a wzrost rozpoznawalności Loxone w Polsce przekłada się bezpośrednio na zwiększenie sprzedaży. Polski oddział Loxone zapewnił nam dodatkowe wsparcie w wysokości 50% rabatu na urządzenia prezentacyjne. Po targach podpisaliśmy umowę z kilkoma klientami, dzięki czemu inwestycja w wydarzenia bardzo szybko się zwróciła. Dlatego też zachęcamy wszystkich partnerów instalacyjnych Loxone, aby się promowali na różnych wydarzeniach – wspólnie możemy więcej!

Rafał Galewski

Gold Partner Loxone, Cardco sp. z o.o

Jak co roku uczestniczyliśmy w targach nieruchomości –  jak zawsze frekwencja nie zawiodła, widać także wzrost zainteresowania inteligentnymi rozwiązaniami.
Bartosz Świtoń

Gold Partner Loxone, SmartMaker

Nasz program partnerski jest nastawiony na rozwój i wzrost. Chcesz zwiększyć liczbę projektów, poszerzyć bazę klientów i zmieniać świat z Loxone? Sprawdź, jakie korzyści na ciebie czekają na poszczególnych poziomach programu!

Stoisko Cardco na targach nieruchomości w Łodzi