Projekt nowoczesnej instalacji elektrycznej domu: Sprawdź jakie to proste!

Emanuela Weiss
17. sierpnia 2021 in Know How

Twoja instalacja elektryczna będzie niedługo wymieniana? A może dopiero planujesz jej projekt? Niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujesz, czeka cię podjęcie wielu ważnych decyzji. Pierwszym podstawowym pytaniem, które powinieneś sobie zadać, jest: czego właściwie od instalacji oczekujesz?

Na pewno chcesz mieć gwarancję, że twój dom będzie spełniał aktualne standardy, ale nie kosztem należytego komfortu. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym ekspertem, aby dowiedzieć się, czego oczekiwać od nowoczesnej instalacji. Nasze doświadczenie jest oparte na ponad 156 000 projektów na całym świecie.

Nowoczesny projekt elektroinstalacji
w 6 krokach

Nowoczesny projekt elektroinstalacji w 6 krokach

Poniżej opisujemy klasyczną drogę od pierwszego kliknięcia do pierwszego doświadczenia z własnym domem spełniającym wszystkie wymagania współczesnych czasów. Jako przykład wybraliśmy kompleksowy projekt elektroinstalacji domu rodzinnego, ale zasadniczo nie różni się on, na przykład, od modernizacji mieszkania.

Nawet jeśli na koniec nie zdecydujesz się na nowoczesną instalację, z pewnością docenisz naukę płynącą
z konsultacji. Będziesz mieć dobre pojęcie o tym, w co nie warto inwestować oraz z jakimi problemami borykają
się dzisiejsze domy. Wiele z nich cię zaskoczy. Ale to zwykle uświadomimy sobie dopiero po przeprowadzce.

Krok 1

Wysłanie
formularza

Wypełnij i wyślij wniosek
o bezpłatną konsultację korzystając z poniższego formularza. W międzyczasie poszukaj inspiracji
w wirtualnej wycieczce po inteligentnym domu lub odwiedź nasz salon pokazowy w Bytomiu.

Krok 2

Konsultacja
projektu

Nasz specjalista skontaktuje się z tobą. Razem omówicie twoje życzenia i pomysły. Dowiesz się jak zmaksymalizować potencjał swojego domu, o czym nie zapomnieć przy planowaniu elektroinstalacji domu oraz co przygotować przed skontaktowaniem się z firmą instalacyjną.

Krok 3

Szukanie
partnera

Jesteś pod wrażeniem. Na pewno zaciekawiło cię, jak wiele więcej może przynieść ci twoja inwestycja i zastanawiasz się co dalej. Na twoje życzenie znajdziemy i skontaktujemy się z najodpowiedniejszym partnerem Loxone w okolicy. Przedstawimy mu twoje pomysły.

Krok 4

Złożenie
oferty

Na podstawie twoich życzeń i pomysłów partner Loxone przygotuje dla ciebie indywidualną ofertę. Nie musisz spędzać długich godzin i sporządzać szczegółowych list wymagań. Dzięki standardom Loxone i komunikacji z nami, otrzymasz przejrzystą wycenę projektu instalacji elektrycznej, który spełnia dzisiejsze wymagania.

Krok 5

Rozpoczęcie
projektu*

Jeśli wszystko spełnia twoje oczekiwania, możesz dać zielone światło rozpoczęciu projektu. Przez cały czas jego trwania jesteśmy oczywiście do dyspozycji twojej oraz twojego partnera Loxone.

Krok 6

Ukończenie
projektu

Twoje marzenie stało się rzeczywistością i czerpiesz korzyści z inteligentnego sterowania i automatyzacji. Po pewnym czasie partner Loxone przeprowadzi z tobą zmiany w konfiguracji, w zależności od osobistych doświadczeń. Będzie nam miło, jeśli pozostaniemy w kontakcie i w przyszłości omówimy poziom twojego zadowolenia.

* Uwaga: Dopóki nie wyrazisz zgody na rozpoczęcie projektu, nie poniesiesz żadnych kosztów. Cały proces wokół niego jest całkowicie bezpłatny.

Omów z nami swój projekt

Omów z nami swój projekt

    • Hidden
    • Hidden
    • Hidden
    • Hidden
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.