Nowość: Podtynkowy czujnik obecności Tree


20. października 2020 in Technologie
Czujnik obecności Loxone Tree można od dziś nabyć w nowym wariancie przystosowanym do montażu podtynkowego. Dzięki płaskiej konstrukcji czujnik obecności doskonale komponuje się ze spotami LED od Loxone i świetnie wpasowuje w ogólny design każdego wnętrza. Niezawodnie wykrywa ruch
i obecność, mierzy jasność i stanowi podstawę wielu funkcji inteligentnej automatyki domowej i budynkowej Loxone.

Niezależnie od tego, czy jest to ekskluzywny dom rodzinny, elegancka restauracja czy stylowe biuro – nowy projekt czujnika obecności Loxone, opracowany specjalnie do montażu podtynkowego, zachwyca dyskretnie płaską konstrukcją.

Wyposażony w czujnik podczerwieni i czujnik akustyczny, niezawodnie wykrywa ruch i obecność. Zintegrowany czujnik jasności pozwala szybko i łatwo wdrożyć stałą kontrolę światła. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w sektorze komercyjnym. Czujniki obecności stanowią podstawę wielu ważnych funkcji, takich jak oświetlenie, w tym regulacja jasności, alarm, muzyka, ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja i wiele innych.

Wszystkie informacje na temat funkcjonalności, uruchomienia i konfiguracji nowego czujnika obecności Loxone można znaleźć w poniższym filmie.

Podtynkowy czujnik
obecności Tree

Nowy podtynkowy czujnik obecności Tree jest już dostępny w naszym sklepie internetowym.

Präsenzmelder Deckeneinbau
– Zostań partnerem Loxone –

Dołącz do grona
partnerów Loxone


Ekskluzywna promocja tylko dla partnerów Loxone. Jako partner Loxone otrzymasz specjalny rabat przy zakupie 10 lub więcej sztuk naszego nowego podtynkowego czujnika obecności Tree. Nie jesteś jeszcze partnerem Loxone? Skontaktuj się z nami już teraz i skorzystaj ze zniżki. Rozpocznij silną współpracę z Loxone, liderem na rynku automatyki domowej i budynkowej.