Nowość: quadral In-Ceiling 7 Speaker

Rafał Klima
16. września 2021 in Technologie
Nowy głośnik quadral In-Ceiling 7 Speaker zachwyca niezwykle równomiernym poziomem głośności. Zapewnia to doskonałą jakość dźwięku w każdym miejscu pomieszczenia. Został on zaprojektowany specjalnie do współpracy z Audioserverem Loxone i dlatego jest idealnym dodatkiem zapewniającym doskonałe brzmienie.

Charakterystyka dźwięku nowych głośników quadral In-Ceiling 7 Speaker (nr art. 100497) jest wyjątkowa w swojej klasie cenowej.

  • Jednoramowa konstrukcja z o połowę większą powierzchnią membrany
  • Jednolity dźwięk w całym pomieszczeniu dzięki imponującej stabilności poziomu głośności
  • Głęboki bas z nawet czterokrotnie większą mocą wyjściową
  • Gotowy do współpracy z Audioserverem Loxone

Nowy głośnik będzie miał takie same wymiary i wygląd jak dotychczas sprzedawany Loxone Speaker. Różni się on jednak innymi parametrami. Oto porównanie:

  Loxone Speaker quadral In-Ceiling 7 Speaker
Moc znamionowa
30W 40W
Moc maksymalna
60W 80W
Impedancja 8 Ohm + 8 Ohm 8 Ohm
Maksymalna głośność
86 dB 88 dB
Pasmo przenoszenia 60–20000Hz 50–28000Hz

quadral – synonim kompetencji
w dziedzinie audio

Quadral to pochodząca z Hanoweru firma specjalizująca się w dziedzinie głośników. Od prawie 50 lat jest synonimem wysokiej jakości komponentów hi-fi oraz jednym z największych niemieckich producentów głośników. Niezliczone najwyższe oceny w czasopismach branżowych i na specjalistycznych portalach internetowych świadczą o jakości firmy.

W październiku 2020 roku quadral został przejęty przez Loxone i od tego czasu jest częścią Grupy Loxone. Nowy quadral In-Ceiling 7 Speaker jest zapowiedzią kolejnych wspólnych produktów.

 

Muzyka towarzyszy nam przez całe życie. To, czego obecnie słuchamy, odzwierciedla nasz stan emocjonalny. W quadral postawiliśmy sobie za cel oferowanie najwyższej jakości odtwarzania muzyki w przystępnej cenie dla każdego. Nasze bogate doświadczenie w dziedzinie hi-fi gwarantuje wrażenie „wow”. Zacieśniona współpraca quadral i Loxone otwiera wspaniałe nowe możliwości, aby zapewnić naszym klientom dobrą jakość i radość życia

Volker Schwerdtfeger

Prezes Zarządu, quadral GmbH

Chcesz dowiedzieć się więcej o Loxone?

Ikona elektryk

Masz firmę instalacyjną?

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie Loxone lub masz projekt, który chciałbyś z nami zrealizować? Zapisz się na niezobowiązujące webinarium wprowadzające lub od razu dołącz do programu partnerskiego Loxone.

Ikona łopata

Budujesz lub remontujesz?

Dla osób rozważających inteligentną instalację elektryczną w swoim domu lub mieszkaniu organizujemy bezpłatne prezentacje systemu Loxone. Oferujemy również bezpłatne konsultacje i kalkulacje projektu.