Nowość: Button Air & Wrist Button Air


20. maja 2021 in Technologie
Button Air i Wrist Button Air pozwalają szybko i łatwo uruchomić dowolną predefiniowaną akcję. Dzięki pełnej integracji z automatyką domową i budynkową firmy Loxone, można je wykorzystać do takich funkcji jak alarm awaryjny, otwieranie drzwi garażowych, dzwonek na recepcji i wiele innych.

Dzięki bezprzewodowej technologii Button Air (nr produktu: 100465) jest bardzo elastyczny w użyciu. Można go umieścić wszędzie tam, gdzie wymagane jest proste i szybkie wyzwolenie danej akcji. Wrist Button Air (nr produktu: 100496) to wygodna w noszeniu bransoletka z przyciskiem, która oferuje (oprócz funkcji Button Air) maksymalną mobilność.

Oba urządzenia doskonale współpracują z blokiem funkcyjnym „Alarm awaryjny”. Z ich pomocą można realizować złożone funkcje, które znajdą zastosowanie m.in. w mieszkalnictwie wspomaganym.

Wszystkie informacje o dwóch nowych produktach można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Loxone?

Ikona elektryk

Masz firmę instalacyjną?

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie Loxone lub masz projekt, który chciałbyś z nami zrealizować? Zapisz się na niezobowiązujące webinarium wprowadzające lub od razu dołącz do programu partnerskiego Loxone.

Ikona łopata

Budujesz lub remontujesz?

Dla osób rozważających inteligentną instalację elektryczną w swoim domu lub mieszkaniu organizujemy bezpłatne prezentacje systemu Loxone. Oferujemy również bezpłatne konsultacje i kalkulacje projektu.