Nowa seria produktów Volare Air we współpracy z Molto Luce


24. czerwca 2020 in Technologie

Wspólnie z Molto Luce, specjalistą od wysokiej jakości oświetlenia, opracowaliśmy nową serię produktów – system szyn Volare Air. W pełni zautomatyzowane dzięki technologii Loxone Air, te wysokiej jakości światła można wykorzystać w inteligentnych domach, budynkach komercyjnych i specjalnych projektach.

Austriacki producent wysokiej jakości oświetlenia, Molto Luce, tworzy rozwiązania oświetleniowe dla osób, które cenią sobie wyjątkowy design i funkcjonalną indywidualność. Jego produkty są instalowane w sklepach, hotelach, firmach, gabinetach lekarskich i domach.

Linia produktów Volare Air została opracowana wspólnie z Loxone. Volare oznacza chłodną elegancję i prostą stylistykę. Dzięki wbudowanym czipom Loxone Air produkty te mogą zostać bez przeszkód zainstalowane w inteligentnych domach, budynkach komercyjnych i projektach specjalnych oraz zostały opatrzone logiem Loxone Ready.

Szukaliśmy stabilnego, prostego i bezpiecznego systemu do bezprzewodowego sterowania naszym systemem Volare. Szybko natrafiliśmy na technologię AIR firmy Loxone. Po wzajemnym poznaniu się szybko stało się jasne, że Loxone ma nie tylko kompetencje i doświadczenie, ale także, że chemia naszych firm doskonale do siebie pasuje.
Wolfgang Brunmayr

CTO, Molto Luce

Jako specjalistom w dziedzinie inteligentnych rozwiązań automatyki zależało nam,
aby mieć po swojej stronie profesjonalistę w zakresie indywidualnych rozwiązań oświetleniowych i wysokiej jakości oświetlenia. Opracowując Volare Air, połączyliśmy prostotę Loxone z wysoką jakością produktów Molto Luce, czyli to, co najlepsze z obu firm.

Andreas Hetzendorfer

CTO, Loxone

System szyn oświetleniowych Volare Air i powiązane z nim światła są dostępne bezpośrednio u naszego partnera: Molto Luce. W poniższym katalogu produktów znajdziesz wszystkie informacje na temat linii produktów Volare. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, skontaktuj się bezpośrednio z jednym z dytrybutorów Molto Luce w Polsce:
 

Przykłady wykorzystania Volare Air

©moltoluce
©moltoluce
©moltoluce
©moltoluce
©moltoluce
©moltoluce

– Zostań partnerem korporacyjnym –

Zostań partnerem
korporacyjnym


Jesteś producentem i chciałbyś, aby twoje produkty były kompatybilne z Loxone? Skontaktuj się z nami i zostań partnerem Loxone. Czekamy na twoją wiadomość!