Nowa generacja Miniservera Go


27. października 2020 in Technologie
Miniserver Go drugiej generacji jest najbardziej wszechstronnym rozwiązaniem do realizacji profesjonalnej automatyki budynkowej. Bezprzewodowy Miniserver Go jest tak samo wydajny, jak jego przewodowy odpowiednik – Miniserver Loxone,
z tą przewagą, że nie musi być instalowany w szafie rozdzielczej. Wraz z dalszym rozwojem Miniservera Go, cieszymy się, że możemy wam przedstawić drugą generację tego wspaniałego produktu!

Wyłącznie dla partnerów Loxone!
Skorzystaj z naszej aktualnej promocji na wybrane urządzenia Loxone Air.
Więcej informacji znajdziesz po zalogowaniu się do swojego konta. Jeśli nie jesteś jeszcze partnerem Loxone, możesz zgłosić się do naszego programu partnerskiego tutaj.

Najprostszy rodzaj automatyki budynkowej

Obejrzyj nasz najnowszy film, w którym przedstawiamy zalety Miniservera Go opartego na technologii Loxone Air
i wyjaśniamy, jak łatwo jest wdrożyć automatyzację budynku za jego pomocą:

Miniserver Go jest niezwykle wszechstronny przy stosowaniu w projektach automatyki budynkowej. Z pomocą technologii Loxone Air automatyzację można wdrożyć w rekordowym czasie w różnych typach budynków: od inteligentnych domów po budynki komercyjne. Wszystko to bez konieczności ingerowania w okablowanie, dzięki czemu Miniserver Go idealnie nadaje się do mieszkań i projektów modernizacji! Loxone Air obejmuje szeroką gamę produktów, takich jak czujniki, aktory, siłowniki, oświetlenie i nie tylko.

Miniserver Go Gen. 2: Co nowego?

Miniserver Go to najlepsze narzędzie do automatyzacji inteligentnych domów, nieruchomości komercyjnych
i specjalnych zastosowań. Nowa generacja wyróżnia się ulepszonymi funkcjami bezpieczeństwa i znacznie większą wydajnością.

Loxone Miniserver Go

– SPECJALNA OFERTA DLA PARTNERÓW LOXONE –

Ekskluzywna promocja
na produkty Air


Jako partner Loxone otrzymujesz od nas zniżkę na wybrane produkty Loxone Air w ramach specjalnej promocji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z newsletterem dla partnerów lub zaloguj się do swojego konta. Jeśli nie jesteś jeszcze partnerem Loxone,
ale chcesz dołączyć do programu partnerskiego, kliknij poniżej: