Nowość: Nano Motor Controller

Emanuela Weiss
25. lutego 2021 in Technologie
Produkty Loxone z serii Nano charakteryzują się zwartą konstrukcją, która w połączeniu z know-how naszych partnerów umożliwia szybkie i intuicyjne uruchamianie tego typu komponentów na budowie.

 

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży Nano Motor Controller Air (100472) i Nano Motor Controller Tree (100473) dodatkowo poszerzamy nasz zakres produktów i oferujemy teraz możliwość sterowania prędkością silników prądu stałego lub ściemniania oświetlenia PWM LED.

To sprawia, że Nano Motor Controller jest idealny do integracji i automatyzacji wewnętrznych systemów zacieniania, zasłon, silników okien dachowych lub rolet w oknach dachowych. Produkt jest dostępny w bezprzewodowej wersji Loxone Air oraz przewodowej Loxone Tree, dzięki czemu nasi przeszkoleni partnerzy z łatwością poradzą sobie ze znaną im już instalacją i konfiguracją obu technologii.

Więcej informacji technicznych na temat Nano Motor Controller można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Chcesz dowiedzieć się
więcej o Loxone?

Jesteś elektrykiem?

Chciałbyś zaoferować swoim klientom unikalną automatyzację z Miniserverem Loxone? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z silnej współpracy z Loxone, liderem na rynku automatyki budynkowej i domowej.

Budujesz domy, jesteś wykonawcą?

Miniserver Loxone to doskonałe narzędzie do prostego sterowania i inteligentnej automatyzacji wszelkiego rodzaju projektów. Niezależnie od tego, czy jest to inteligentny dom, nieruchomość komercyjna czy specjalny projekt.