Kampus Loxone: unikalne centrum dla entuzjastów automatyki


29. maja 2020 in Kulisy

W austriackim miasteczku Kollerschlag powstaje europejskie centrum automatyki budynkowej:
300 nowych miejsc pracy, 55 milionów euro inwestycji,
8 hektarów, 2 lata budowy – to imponujące liczby,
które w skrócie opisują nowy kampus Loxone. Unikalny
w Europie projekt składający się z centrum biurowego, hotelowego, szkoleniowego i logistycznego.

Budowa kampusu Loxone wprowadzi nas na nowy poziom inteligentnej automatyki budynkowej, pokazując we wszystkich aspektach, jak rozumiemy hasło „Create Automation”.
Rüdiger Keinberger

CEO

Kolejny rozdział w historii Loxone zostanie napisany w 2023 r. wraz z otwarciem kampusu Loxone. Kampus będzie obejmować centrum magazynowo-logistyczne o powierzchni 3000 metrów kwadratowych i powierzchnię biurową, dzięki czemu powstanie 300 nowych miejsc pracy. Oczywiście cały kampus Loxone będzie wyposażony we wszystkie udogodnienia i zalety inteligentnej automatyki budynkowej. Dotyczy to także wewnętrznego kompleksu hotelowego.
80 pokojów zapewni wystarczająco dużo miejsca dla partnerów Loxone, uczestników szkoleń
i innych gości.

Arcydzieło architektury harmonijnie wtapia się w zielone wzgórza austriackiego miasteczka Kollerschlag. Dachy są całkowicie pokryte zielenią, dlatego rzeczywiste rozmiary kampusu Loxone nie są od razu widoczne: cały obszar zajmuje powierzchnię około jedenastu boisk do piłki nożnej.

Doświadcz Loxone na żywo

Budując kampus Loxone, kierujemy się przekonaniem, że aby naprawdę zrozumieć komfort, bezpieczeństwo i efektywność energetyczną, jakie oferuje automatyka budynkowa Loxone,
należy ich doświadczyć na własnej skórze.

Projekt kampusu odzwierciedla wszystkie aspekty hasła Loxone: „Create Automation”. Dzięki temu nasi goście i pracownicy mogą zanurzyć się
w zielonym świecie Loxone, poznać go i doświadczyć, aby zrozumieć go jeszcze bardziej dosłownie.
Thomas Moser

Założyciel

Kampus Loxone to jednak coś więcej niż plac zabaw dla fanów i entuzjastów automatyki domowej i budynkowej. To także obietnica.

Ważna inwestycja na przyszłość

Budowa kampusu Loxone, szczególnie w czasach kryzysu spowodowanego przez koronawirus,
jest ważnym i pozytywnym sygnałem dla pracowników Loxone i całego regionu. Inwestycja na przyszłość, która dzięki nowoczesnym biurom i salom konferencyjnym, hotelowi i centrum logistycznemu, stanowi niezbędne narzędzie szkoleniowe, marketingowe i sprzedażowe. Podobnie jak Basecamp Loxone (siedziba główna), będzie to najlepsze miejsce pracy dla przyszłych pracowników.

Dzięki kampusowi Loxone chcemy stworzyć unikalne w Europie centrum dla wszystkich zainteresowanych Loxone i automatyką budowlaną. Dotyczy to naszych partnerów, a także klientów końcowych, architektów, projektantów, potencjalnych nowych pracowników i wszystkich osób zainteresowanych. Istotna jest bliskość granic niemieckich, a tym samym ważnego rynku niemieckiego. Jednocześnie oczywiście skupiamy się na rynku światowym
i naszym wzroście w USA i Chinach. Oczekujemy również gości z tych regionów.
Martin Öller

Założyciel

– Kariera w Loxone –

Chcesz zmieniać świat?
Dołącz do nas!


Nowy kampus Loxone stworzy ponad 300 dodatkowych miejsc pracy. Do niedawno otwartego oddziału w Polsce również poszukujemy nowych pracowników. Dołącz do naszej misji i stań się częścią sukcesu Loxone!