Loxone wspiera w dbaniu o swoje piękno

Rafał Klima
22. września 2021 in Referencje

Każdy chce czuć się piękny, jednak czasem domowe SPA nie wystarcza do pełni komfortu. Stąd coraz więcej kobiet i mężczyzn korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Te jednak mogą wywoływać stres.

Dla Medicus Uroda w Lubinie ważnym było, aby przychodząc do kliniki, klient nie czuł się jak w gabinecie lekarskim. Dzięki zastosowaniu technologii Loxone każdy pacjent może poczuć się jak w domu. Stąd oświetlenie i muzyka w gabinecie jest dostosowywana do jego nastroju i potrzeb.

Jaką technologię zastosowano?

Nad wyjątkowością gabinetu medycyny estetycznej czuwa Miniserver. Właściciel kliniki chciał, aby w łatwy sposób można było kontrolować oświetlenie i muzykę w pomieszczeniach. Wszystko po to, aby pacjent czuł się zrelaksowany i komfortowo. W każdym pomieszczeniu zainstalowano dwa rodzaje oświetlenia – główne oraz kolorowe taśmy LED. Dzięki takim rozwiązaniom personel za pomocą aplikacji Loxone w szybki i łatwy sposób może dostosować jasność oraz kolor światła. Każdy pacjent sam może zdecydować o atmosferze w gabinecie. Bardzo cenią sobie te możliwości
i często mówią o wyjątkowości tego miejsca.

Przy każdej wizycie możemy zaproponować klientom inny kolor oświetlenia, dostosowując go do ich potrzeb, czy też nastroju. Naszym klientom bardzo podoba się ta możliwość. Jesteśmy uważani jako inni na rynku i bardzo wyróżnia to naszą markę.
Dagmara Smyk

Kosmetolog, Medicus Uroda

Fakty

Kraj
Polska


Lokalizacja:
Medicus Uroda w Lubinie


Partner Loxone:
TEL-BUD Krzysztof Hyrczak


Komponenty Loxone:
Miniserver
Audioserver
Touch
Loxone Speaker
RGBW 24V Dimmer
• i inne

Dlaczego Loxone?

Klient chciał automatyzacji w swojej klinice medycyny estetycznej. Celem było stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym pacjenci będą mogli czuć się komfortowo i swobodnie. Dodatkowo ważne było, aby w prosty sposób każdy z pracowników mógł sterować swoim gabinetem. Partner zaproponował technologię Loxone, która ujednolica sterowanie. Efekt? Zadowoleni pacjenci, którzy chętnie wracają na zabiegi.

Klient zwrócił się do nas z potrzebą projektowania nowoczesnych gabinetów medycyny estetycznej. Właściciel gabinetu rozważał zastosowanie inteligentnych instalacji. Przekonaliśmy go, że zastosowanie systemu Loxone ujednolici system sterowania i zapewni dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji pracownikom.
Krzysztof Hyrczak

Silver Partner, TEL-BUD

Zobacz, jak wygląda Medicus Uroda:

Przycisk Touch w Medicus Uroda
Poczekalnia Medicus Uroda
Gabinet Medicus Uroda
Inteligentne oświetlenie w Medicus Uroda
Aplikacja Loxone w Medicus Uroda

Spodobał ci się ten gabinet urody estetycznej?

Ikona elektryk
Masz firmę instalacyjną?

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie Loxone lub masz projekt, który chciałbyś z nami zrealizować? Zapisz się na niezobowiązujące webinarium wprowadzające lub od razu dołącz do programu partnerskiego Loxone.

Ikona łopata
Budujesz lub remontujesz?

Dla osób rozważających inteligentną instalację elektryczną w swoim domu lub mieszkaniu organizujemy bezpłatne prezentacje systemu Loxone. Oferujemy również bezpłatne konsultacje i kalkulacje projektu