Nowość: Hörmann Air

Samanta Weiss
17. kwietnia 2023 in Technologie

Nasza nowość Hörmann Air umożliwia bezproblemową i płynną integrację silników Hörmann różnego typu z inteligentną automatyką Loxone. Dzięki banalnie prostemu systemowi Plug&Play poprzez API Connector w Loxone Config, można teraz w rekordowym czasie zintegrować komponenty Hörmann z rozwiązaniem Loxone. Kolejną przydatną funkcją jest automatyczne rozpoznawanie czasów przejazdu silnika.

Łatwa integracja komponentów Hörmann

Niemiecka firma Hörmann należy do wiodących producentów na rynku bram, drzwi, ościeżnic i napędów. Jej produkty można było już wcześniej zintegrować z automatyką domową i budynkową Loxone, wiązało się to jednak z pewnym wysiłkiem. W przeszłości niezbędne do tego były określone komponenty Loxone, np. dwa przekaźniki lub wejścia cyfrowe, jak również trzeba było wykonać oddzielne okablowanie, co powodowało wzrost nakładów na instalację. W przypadku Hörmann Air oferujemy wam produkt, który ze względu na wysoką renomę firmy Hörmann, może dosłownie otworzyć bramy do wielu projektów w sektorze prywatnym i komercyjnym.

Hörmann Air
Hörmann Air
Zasilanie urządzenia odbywa się za pośrednictwem złącza HCP firmy Hörmann. Ponieważ urządzenie jest stale zasilane, jednocześnie rozbudowywana jest sieć Air. Produkt posiada także diodę LED sygnalizującą stan urządzenia. Urządzenia Hörmann mają dwa rodzaje interfejsu HCP. W przypadku nowszego typu HCP 2 należy najpierw ustawić w danym urządzeniu Hörmann, że podłączone z zewnątrz urządzenia, takie jak Hörmann Air, będą zasilane przez Loxone.

W sektorze komercyjnym zastosowanie Hörmann Air bardzo upraszcza obsługę bram garażowych i rolowanych, ponieważ do inteligentnej ich automatyzacji nie jest potrzebne dodatkowe okablowanie. Kompatybilne silniki nie wymagają dodatkowego sprzętu! Wystarczy, że urządzenie Hörmann Air zostanie podłączone do interfejsu HCP.

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny projektu lub zostań partnerem Loxone w zaledwie kilku krokach!

A

Bezpłatna wycena projektu

Planuję zrealizować mój projekt z Loxone
i chciałbym uzyskać więcej informacji.

A

Program partnerski Loxone

Chciałbym zostać partnerem Loxone i umówić się na bezpłatną rozmowę na temat systemu.

Bezpłatna wycena projektu

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zostań partnerem

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.