Dostępność i dostawy


22. marca 2022 in Kulisy
Ze względu na trwający niedobór części, zaostrzony wojną na Ukrainie i ponownymi lockdownami w Chinach, terminy dostaw mogą ulegać zmianie każdego dnia. Wiemy, jak ważne jest niezawodne planowanie w niepewnych czasach. W tym wpisie znajdziesz podsumowanie najważniejszych informacji dotyczących realizacji zamówień.

Dostępność i dostawy

Cała branża cierpi z powodu ograniczonej dostępności niektórych komponentów. Łańcuchy dostaw są zachwiane. W związku z trwającą wojną na Ukrainie i ponownymi lockdownami w Chinach sytuacja zmienia się z dnia na dzień. Dostawy komponentów, które zostały już zaplanowane, są czasami przesuwane o kilka miesięcy bez uprzedzenia.

Codzienna aktualizacja dostępności
Nasz zespół codziennie ciężko pracuje, aby zapewnić wysoką dostępność produktów Loxone. Niestety, nie w każdym przypadku nam się to udaje. Aby zapewnić ci lepszy przegląd sytuacji w zakresie dostaw, informacja o przewidywanej dostępności każdego produktu jest teraz codziennie aktualizowana w naszym sklepie internetowym.

Należy pamiętać, że przewidywany czas dostawy już zamówionych produktów może również ulec zmianie. Aktualne dane można zawsze znaleźć na portalu partnerskim oraz w sklepie internetowym Loxone. Dotyczy to wyłącznie artykułów, które nie są dostępne w naszym magazynie. Artykuły, które są na stanie, będą oczywiście wysyłane codziennie, jak zwykle.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikłe z zaistniałych okoliczności. Naszym priorytetem jest rozwiązanie obecnej sytuacji i skrócenie czasu oczekiwania na zamówienia.