Callwey Award: Nagroda za najlepszy produkt roku 2020 trafia do Loxone


13. października 2020 in Kulisy

Callwey Verlag, niemieckie wydawnictwo skupiające się na inżynierii budowlanej i architekturze, już po raz dziesiąty we współpracy z partnerami, takimi jak Niemieckie Muzeum Architektury i ORF, ogłosiło konkurs „Domy roku – najlepsze domy jednorodzinne”. Kompleksowe rozwiązanie Loxone otrzymało tytuł „Produkt Roku 2020” w kategorii „Smart Home”.

Pandemia koronawirusa pokazała, jak wartościowy jest budynek, który uwzględnia pomysły i potrzeby życiowe użytkowników. Nagrodę „Domy roku” otrzymały zatem nie tylko dzieła architektoniczne, ale także produkty ułatwiające życie i pracę.

Automatyka budynkowa Loxone – najlepszy produkt roku 2020

Przy przyznawaniu nagród szczególny nacisk położono między innymi na zrównoważony rozwój i innowacyjne wykorzystanie. Loxone przekonał jury oceniające produkty w kategorii „Smart Home” swoim kompletnym rozwiązaniem do automatyzacji wszelkiego rodzaju projektów. Jury wybrało Miniserver Loxone i produkty z nim związane jako najlepszy produkt roku 2020 dzięki głosom Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Południowego Tyrolu. Nagrodzone produkty będą eksponowane w Niemieckim Muzeum Architektury we Frankfurcie od 6 października do 17 stycznia 2021 roku.

Niestety ceremonia wręczenia nagród nie mogła odbyć się w tym roku w zwykłej uroczystej oprawie. Tym większa była nasza radość, gdy otrzymaliśmy paczkę z niespodzianką zawierającą trofeum, książkę i tort: