Audioserver: pierwsze wrażenia naszych partnerów i fanów


18. września 2020 in Dla Partnerów
Wczoraj zakończyła się trwająca dwa tygodnie promocja na zakup Audioservera. Partnerzy Loxone wszystkich statusów mieli okazję zamówić nasz najnowszy produkt po specjalnej cenie. Pierwsze Audioservery trafiły już do swoich nowych właścicieli, którzy wstępnie przetestowali ich możliwości. Oto zbiór komentarzy, postów i opinii na temat Audioservera z całego świata.
Przeprowadziliśmy odsłuchowe testy nowego audioservera LOXONE w profesjonalnym pokoju odsłuchowym. Odsłuch został przeprowadzony na bardzo dobrej jakości głośnikach sufitowych Monitor Audio C-280. Uprzedzając wszystkie za i przeciw – w naszym mniemaniu jest to urządzenie do strefowego odsłuchu muzyki tła, stąd taki, a nie inny dobór głośników.

Efekty testów są bardzo zadowalające. Firma LOXONE wykonała świetną pracę, którą warto docenić. Uzyskana jakość dźwięku jest bardzo dobra. Dodatkowe wejścia i wyjścia (w SPDIF) znacząco podnoszą możliwości zastosowania tego rozwiązania. W odczuciu HOMErgy jest to kolejny wyśmienity produkt LOXONE, który przy bardzo dobrej jakości charakteryzuje się niesamowicie przystępną ceną. Stosunek cena/jakość jest na niespotykanym poziomie!!!

Na słowa uznania i uwagę zasługuje również aplikacja do obsługi audio. Jest intuicyjna, dobrze współpracuje z zewnętrznymi źródłami streamingowymi, oraz z kartami SD, czy NAS. Bardzo ucieszyła nas prosta i intuicyjna obsługa komunikatów głosowych, które można emitować w dowolnych strefach audio. Na uwagę zasługuje również opcja TTS, a także funkcja dzwonka.

Jedyne czego w chwili obecnej brakuje to wsparcie dla innych serwisów muzycznych, jak np. Tidal, lub wsparcie dla AirPlay.

Ogólna ocena jest bardzo wysoka. Bardzo dobra jakość dźwięku przy bardzo umiarkowanej cenie powinny zagwarantować temu rozwiązaniu bezapelacyjny sukces!

Podziękowania na firmy ABCAV.pl i Artura Zgierskiego za pomoc w zorganizowaniu testów odsłuchowych

HOMErgy Lewandowscy sp. j.

Partner Loxone, Polska

To naprawdę fajny produkt !!! Wielkie uznanie dla działu rozwoju za ciężką pracę. Jesteśmy pod wrażeniem i przekonani, że za tak niewielką cenę będziemy w stanie zintegrować multiroom audio w niemalże każdym projekcie. Na szczęście czasy starego, ciężkiego Music Servera i wzmacniacza wreszcie się skończyły !!!! Tak trzymać 😁👍💪 😁👍💪💪

Markus G.

Fan Loxone, Niemcy

Cóż mogę powiedzieć… po raz kolejny Loxone przekroczył moje oczekiwania wykazując się wysokim poziomem profesjonalizmu i wszechstronnością swoich produktów. Prawdziwa ewolucja w dziedzinie inteligentnego domu i profesjonalnej technologii audio… teraz to do nas, partnerów Loxone, należy pokazanie naszym klientom niesamowitego potencjału tego systemu.
Auto hi fi System snc

Partner Loxone, Włochy

Właśnie zamówiłem i nie mogę się doczekać instalacji nowego Audioservera. Klient Airplay, SUPER! Strefy, które można przypisać w mono lub stereo, SUPER! KOMPAKTOWY ROZMIAR! CENA -> MEGA!! Możliwość współdzielenia wzmacniacza z rozszerzeniami poprzez kabel Loxone TREE i 24V a następnie przedłużenie obok dyfuzora SUPER. Same pozytywy. Jestem pewien, że programiści LOXONE stworzyli coś, co spodoba się wielu osobom. Zrobiłem aktualizację zeszłej nocy i zacząłem bawić się konfiguracją… Jest niezwykle łatwa! Szkoda, że ​​listonosz nie przychodzi w niedzielę… 🎧
Frédéric Seffer

Partner Loxone, Francja

Nadeszła audio-rewolucja – nowy #Audioserver od #Loxone
O wiele więcej niż #muzyka: to również inteligentne funkcje, które czynią go niezbędnym elementem każdego inteligentnego budynku. Audioserver można praktycznie niewidocznie zintegrować
z budynkiem i wykorzystać go do odtwarzania muzyki, alarmu lub funkcji text-to-speech
w restauracji, inteligentnego dzwonka do drzwi w domu lub wiadomości głosowych
w biurze.

Smatix S.L (Instalem)

Partner Loxone, Hiszpania

Witam, współpracuję z Loxone od wielu lat
i brakowało mi produktu podobnego do Audioservera. Na podstawie przeanalizowanych informacji doszedłem do wniosku, że jest to właściwy kierunek. W przeciwieństwie do Music Servera nie potrzebuję już szafy rackowej i mogę go zainstalować na szynie DIN, co pozwoli mi zaoszczędzić sporo czasu. Po jego podłączeniu muszę pochwalić całościowe rozwiązanie, a zwłaszcza jego zwartą konstrukcję. Nagłośnienie to po prostu bomba!

MINALOX, s. r. o.

Partner Loxone, Słowacja

Wreszcie przechodzę do testowania nowego #audioservera @loxone. Wszystkim osobom, które miały wrażenie, że jest mało wydajny (sam byłem jedną z nich), chciałbym powiedzieć, że jestem zachwycony jego płynną kontrolą i możliwością wypełnienia pomieszczenia czystym, wyraźnym dźwiękiem. Do tego dzwonek, alarm… no i wiadomości głosowe 👌🏻 co za wspaniała funkcja dla właścicieli domów… zwłaszcza posiadających dzieci… jak na razie jestem pod wrażeniem. Nie mogę się doczekać dodatków i zmian w nadchodzących miesiącach 😍 #loxoneuk #loxoneaudioserver #purple #multiroom #audio #multiroomaudio
smartsystemsgroup

Partner Loxone, Anglia

W końcu dotarł 😍🤟🏼 #loxone #loxonesmarthome #smarthome #audioserver #music
Smart Energy Solution

Partner Loxone, Czechy

Gratulacje! To świetny nowy produkt
i bardzo dobra prezentacja! Wygląda
bardzo obiecująco i przyszłościowo ;-)!
Aurora Futura

Partner Loxone, Holandia

Partnerzy Loxone: nie zapomnijcie skorzystać z osobistej oferty specjalnej 😉 Więcej informacji znajdziecie w swojej skrzynce mailowej lub w portalu partnerskim.