CZ
{{filters.projectType['Array']}}
Zpět

Malý byt po rekonstrukci

                  array(22) {
 ["id"]=>
 int(3587)
 ["name"]=>
 string(25) "Malý byt po rekonstrukci"
 ["slug"]=>
 string(27) "small-flat-after-renovation"
 ["challenge"]=>
 string(142) "Majitelka pořídila starý byt před rekonstrukcí. S Loxone již měla zkušenost z rodinného domu, a proto ho zvolila i pro tento projekt."
 ["solution"]=>
 string(575) "Tím, že se uskutečnila kompletní rekonstrukce bytu včetně podlah, pro vytápění se zvolily topné kabely. Ty se s Loxone skvěle kombinují. Pro lepší přehled o spotřebované energii na vytápění je každý topný okruh měřen. Majitelka si potrpí na příjemnou atmosféru. Zvolila proto dokonalé podsvícení pro její dokreslení. Jsou tedy v hojném počtu využity především LED pásky v garnýžích a v sádrokartonových podhledech. V koupelně je navíc řízen ventilátor, který reguluje vlhkost v místnosti společně s topným žebříkem."
 ["partner_quote"]=>
 string(1003) "Chytrou elektroinstalaci mám už v druhé domácnosti a nemůžu si ji vynachválit. Ocením především možnost vše komfortně ovládat z aplikace, ať už jde o osvětlení a náladu v pokoji, větrání nebo teplotu. V aplikaci navíc najdu přehledné statistiky nebo dodatečné nastavení funkcí. Už během rekonstrukce se hodilo chytré tlačítko, na které bylo možné navolit scény a s pomoci jediného vypínače ovládat třeba osvětlení v celém bytě. Moje oblíbené funkce jsou třeba dvojklik, který vypne najednou veškeré osvětlení, nebo časovač, který používám na světlo před spaním. Se službami Pavla Kovaříka jsem byla moc spokojena, navíc dokáže domyslet i věci, které by mě nenapadly (krom tisíce drobností, třeba ušetření místa přesunem rozvaděče do sklepa). Má podobně jako já rád precizní, nadstandardní vybavení a myslím, že se nám díky společné vizi povedlo v bytě vymyslet spoustu super věcí využít ho na maximum."
 ["partner_quote_name"]=>
 string(7) "Eliška"
 ["partner_quote_position"]=>
 string(9) "majitelka"
 ["more_info_url"]=>
 string(0) ""
 ["preview_image"]=>
 string(82) "https://portal.loxone.com/admin/wp-content/uploads/2022/10/1664917579-768x576.jpeg"
 ["application_areas"]=>
 array(3) {
  [0]=>
  string(8) "lighting"
  [1]=>
  string(7) "heating"
  [2]=>
  string(6) "energy"
 }
 ["tags"]=>
 array(0) {
 }
 ["project_type"]=>
 array(1) {
  [0]=>
  string(10) "apartments"
 }
 ["copyright"]=>
 NULL
 ["images"]=>
 array(3) {
  [0]=>
  array(2) {
   ["image"]=>
   string(74) "https://portal.loxone.com/admin/wp-content/uploads/2022/10/1664917579.jpeg"
   ["copyright"]=>
   string(15) "Pavel Kovařík"
  }
  [1]=>
  array(2) {
   ["image"]=>
   string(83) "https://portal.loxone.com/admin/wp-content/uploads/2022/10/1664917586-1024x725.jpeg"
   ["copyright"]=>
   string(15) "Pavel Kovařík"
  }
  [2]=>
  array(2) {
   ["image"]=>
   string(83) "https://portal.loxone.com/admin/wp-content/uploads/2022/10/1664917190-1024x768.jpeg"
   ["copyright"]=>
   string(15) "Pavel Kovařík"
  }
 }
 ["country"]=>
 string(2) "CZ"
 ["city"]=>
 string(6) "Kladno"
 ["build_year"]=>
 string(4) "2022"
 ["square_meters"]=>
 string(5) "55 m2"
 ["account_data"]=>
 array(4) {
  ["id"]=>
  string(36) "24027448-ca79-4706-a884-c6ebcb967ca8"
  ["name"]=>
  string(15) "Pavel Kovařík"
  ["website"]=>
  string(0) ""
  ["partner_website"]=>
  string(39) "/partner/273 41-brandýsek/pavel-kovak/"
 }
 ["conference"]=>
 string(4) "none"
 ["video"]=>
 string(0) ""
}
            

Fakta

Země
{{getRegion('CZ')}}
Město
Kladno
Rok realizace
2022
Plocha
55 m2
Loxone Partner

Cíl projektu

Majitelka pořídila starý byt před rekonstrukcí. S Loxone již měla zkušenost z rodinného domu, a proto ho zvolila i pro tento projekt.

Řešení

Tím, že se uskutečnila kompletní rekonstrukce bytu včetně podlah, pro vytápění se zvolily topné kabely. Ty se s Loxone skvěle kombinují. Pro lepší přehled o spotřebované energii na vytápění je každý topný okruh měřen. Majitelka si potrpí na příjemnou atmosféru. Zvolila proto dokonalé podsvícení pro její dokreslení. Jsou tedy v hojném počtu využity především LED pásky v garnýžích a v sádrokartonových podhledech. V koupelně je navíc řízen ventilátor, který reguluje vlhkost v místnosti společně s topným žebříkem.

Chytrou elektroinstalaci mám už v druhé domácnosti a nemůžu si ji vynachválit. Ocením především možnost vše komfortně ovládat z aplikace, ať už jde o osvětlení a náladu v pokoji, větrání nebo teplotu. V aplikaci navíc najdu přehledné statistiky nebo dodatečné nastavení funkcí. Už během rekonstrukce se hodilo chytré tlačítko, na které bylo možné navolit scény a s pomoci jediného vypínače ovládat třeba osvětlení v celém bytě. Moje oblíbené funkce jsou třeba dvojklik, který vypne najednou veškeré osvětlení, nebo časovač, který používám na světlo před spaním. Se službami Pavla Kovaříka jsem byla moc spokojena, navíc dokáže domyslet i věci, které by mě nenapadly (krom tisíce drobností, třeba ušetření místa přesunem rozvaděče do sklepa). Má podobně jako já rád precizní, nadstandardní vybavení a myslím, že se nám díky společné vizi povedlo v bytě vymyslet spoustu super věcí využít ho na maximum.

Eliškamajitelka