Loxone Pokročilá školení

Pokročilá školení jsou rozšířením našich Expertních školení. Prohlubte své know-how v oblasti chytrých domů Loxone a posuňte své podnikání kupředu díky denním workshopům!

Náš pokročilý výcvik v kostce

Prodejní tipy

Rekonstrukce

Automatizace

Loxone 360°

Music Server

Jak prodávat chytrý dům Loxone: 10 tipů z praxe

V tomto semináři se dozvíte praktické tipy a triky pro úspěšné prodejní strategie inteligentní domácnosti.

Podmínky: žádné
Cena: 599 Kč / 24 € (bez DPH)
Pondělí, 13–17 hodin
Občerstvení: v ceně

Dali jsme dohromady 10 tipů od nejlepších partnerů, kteří se s námi podělily o své zkušenosti s prodeji chytrých domů a způsobu jejich prezentace koncovému zákazníkovi. Ty dopodrobna rozebereme spolu s vašimi podněty z praxe. Jako bonus se seznámíme s nástroji a postupy pro jednoduché plánovaní a kalkulace projektů a projdeme si prezentaci našeho showroomu. Pro toto školení nejsou žádné podmínky a lze se volně přihlásit.

Chytrý dům od Loxone v rekonstrukcích a dodělávkách

Poznejte plný potenciál bezdrátových produktů Air a zdokonalte se v jejich konfiguraci. Perfektní základ pro projekty rekonstrukcí a přidávání funkcí bez stavebních úprav.

Podmínky: předchozí abs. M1, M2
Cena: 1 999 Kč / 80 € (bez DPH)
Úterý, 9–17 hodin
Občerstvení: v ceně

Poptávka po chytrých domech roste a zdaleka se netýká jen novostaveb. Pro zájemce o modernizaci stávajícího bydlení je idálním řešením využití technologie Loxone Air. Díky ní můžete rozšířit okruh potenciálních zájemců prakticky na kohokoli, jelikož nevyžaduje stavební úpravy. Na semináři se naučíte, jak nejlépe využít celou řadu produktů Air včetně konfigurace pomocí Loxone Configu. Podmínkou účasti je předchozí absolvování Modulu 1 a Modulu 2, neboť rozšiřujeme znalosti z těchto školení.

Inteligentní automatizace s Loxone jednoduše

Seznamte se detailně s možnostmi domácí automatizace (Autopilot) v chytrém domě Loxone a praktickými příklady jejího smysluplného využití.

Podmínky: předchozí abs. M1, M2
Cena: 1 999 Kč / 80 € (bez DPH)
Středa, 9–17 hodin
Občerstvení: v ceně

V tomto workshopu jdeme do hloubky automatizace v chytrém domě od Loxone a ukážeme si, jak jednoduše a rychle vytěžit maximum z Loxone Configu. Poznáte možnosti Miniserveru a rozšíříte si povědomí o automatických funkcích jako automatické stínění nebo simulace přítomnosti. Budete profitovat z našich znalostí a konkrétních doporučeních, které jsme načerpali z desítek tisíc realizací chytrých domů na několika kontinentech.

Vzhledem k tomu, že stavíme na znalostech Expertního školení, je podmínkou pro přihlášení na tento modul předchozí osobní absolvování Modulu 1 a Modulu 2 našeho Expertního školení.

Loxone 360 °: Od bazénu až po e-mobilitu a více

Naučte se konfiguraci projektů, které jdou nad rámec běžných chytrých domů, jako je například integrace e-mobility, ovládání sauny či automatizace bazénu.

Podmínky: předchozí abs. M1, M2
Cena: 1 999 Kč / 80 € (bez DPH)
Čtvrtek, 9–17 hodin
Občerstvení: v ceně

Je jedno, zda chcete nabídnout inteligentní ovládání bazénu nebo chytré ovládání sauny. V tomto workshopu se naučíte programovat Loxone speciální řešení a poznáte související komponenty. Malý výtah z obsahu:

rozhraní RS232, RS485 a integrace projektoru nebo větrání (rekuperace)
ovládání sauny
Trubkový motor Air / řešení stínění
Aquastar Air a automatizace bazénu
e-mobilita a Wallbox, …

Vzhledem k tomu, že stavíme na znalostech Expertního školení, je podmínkou pro přihlášení na tento modul předchozí osobní absolvování Modulu 1 a Modulu 2 Expertního školení.

Multiroom Audio:
Music Server Workshop

Zakuste sílu Loxone Music Serveru: Od prvního zprovoznění, přes architekturu až po integraci do chytrého domu v podobě sirény, zvonku a text-to-speach notifikací.

Podmínky: žádné
Cena: 999 Kč / 36 € (bez DPH)
Pátek, 8–14 hodin
Občerstvení: v ceně

Speciální nabídka: Pokud si u nás během workshopu zakoupíte Music Server Set (Loxone Music Server 8 zón + 12zónový zesilovač), obdržíte od nás dobropis na toto školení.

AKČNÍ BALÍČEK

Rezervujte si celotýdenní školení a ušetřete tak 1 098 CZK / 105 € z celkové částky. Na tato školení je možné přihlásit různé osoby na různé dny. 6 499 korun / 199 € bez DPH

Obecné informace a podmínky stornování

Přihlášení

Na školení je možné se přihlásit pouze přes on-line formulář. Po odeslání formuláře od nás obdržíte potvrzení o přihlášení.

Potvrzení o přihlášení obdržíte e-mailem. Pokud na školení již není žádné volné místo, budeme vás telefonicky kontaktovat a zařadíme vás na seznam náhradníků. Jakmile se uvolní místo, budeme vás ihned informovat.

K účasti na školení vás opravňuje závazná přihláška. Součástí školení je oběd či večeře a další občerstvení během přestávek. Nehradí se cestovní náklady ani ubytování.

Platební podmínky

Fakturu obdržíte do 3 pracovních dní na e-mail. Faktura je splatná 14 dní před termínem školení. Pro Loxone partnery, kteří využívají automatické strhávání z účtu (pouze pro SK), bude částka stržena v následujících dnech.

Přerezervování školení

Přihlásili jste se na školení a nemůžete se účastnit?

Neprodleně nás prosím kontaktujte. Pokud není již možné bezplatné stornování školení, přesuneme vás zdarma na jiný termín. Je nutné brát v potaz, že faktura za školení je již splatná k prvotnímu datu školení a je nutné ji uhradit, jinak není možné školení přerezervovat. Předejdete tak případné povinnosti uhradit storno poplatky!

Pokud není možné, aby se přihlášená osoba školení zúčastnila, je možné po konzultaci poslat náhradníka.

Storno

Bezplatné zrušení školení je možné do 14 dní před prvním školícím dnem. Pozdější storno je zpoplatněno 50 % z celkové částky školení. Při neúčasti na školení bez předchozího zrušení bude účtována plná částka ceny školení.

Průběh kurzu

Pokud nedojde k naplnění minimálního počtu účastníků školení, budeme Vás nejpozději 14 dní před začátkem školení informovat o zrušení školení. Za veškeré náklady, které vzniknou účastníkovu zrušením školení (storno poplatky za zrušení cesty či hotelu), nenese společnost Loxone zodpovědnost a nelze nárokovat jejich uhrazení.

Nemoc před nebo během školení

Jste před začátkem školení nebo během jeho průběhu nemocní?

Neprodleně nás o tom prosím kontaktujte a zašlete nám prosím potvrzení od Vašeho ošetřujícího lékaře. Budeme Vás kontaktovat a zdarma Vám školení přesuneme na jiný termín. Berte prosím v potaz, že přerezervování školení z důvodu nemoci je možné jenom v případě, že máte řádně uhrazenou fakturu za školení.

Rezervace ubytování:

Rezervace ubytování je odpovědností každého z účastníků a úhrada není součástí školení. Rádi vám ale doporučíme ubytování na základě zpětné vazby účastníků předchozích školení.

Kontakt

Máte otázky ohledně našeho vzdělávacího programu? Rádi vám vše vysvětlíme.

Pavlína Řeháková

Péče o zákazníky a partnery

+420 380 429 002