Kouč instalačních partnerů

Hledáme člověka, který s námi chce měnit svět, přichází s nápady a nebaví ho jen plnit úkoly. Jsi to ty? Tvým úkolem bude pomáhat instalačním firmám dělat nejlepší projekty chytré domácnosti na světě. To aby jejich zákazníkům Loxone ušetřil 50 000 úkonů a rozhodnutí ročně a bydlení dělalo jen radost.

Náplň práce

  • Podpora instalačních partnerů při plánování chytrých domů
  • Doporučování vhodných partnerů koncovým zákazníkům
  • Odborná školení Loxone partnerů v sídle společnosti
  • Kontrola kvality instalací při recertifikaci partnerů

Požadujeme

  • Touhu měnit standard bydlení a smysl pro humor
  • Vysoké nároky na technologie a komfort
  • Komunikační schopnosti a aktivní němčinu či angličtinu
  • Odbornost minimálně absolventů SŠ elektro zaměření

Nabízíme

  • Plat od 30 000, plný úvazek na dobu neurčitou
  • Špičkové know-how a zkušenosti ve smart home
  • Hodinové pauzy na oběd, vlastní kavárnu a bar
  • Legendární teambuildingy, zaměstnanecké slevy na produkty

Přidáš se k naší misi?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.