Technický specialista pro inteligentní domy

Staň se technologickým odborníkem a obchodníkem v jednom. Tvým úkolem bude pomáhat českým instalačním firmám dělat nejlepší projekty v oblasti automatizace budov a měnit standard elektroinstalace.

Místo: České Budějovice | Úvazek: Plný

Náplň práce

  • programování v našem softwaru Loxone Config
  • aktivní telefonická komunikace se zákazníky
  • zaškolení našich partnerů – novinek a systému Loxone
  • pomoc s technickou správou zázemí Office a Showroomu
  • analýza a odstraňování problémů s našimi partnery
  • testování prototypů produktů a softwarových aktualizací
  • odborná podpora partnerů on-line (nejezdíme do terénu)

Požadujeme

  • dokončené středoškolské vzdělání – znalosti absolventů střední školy v oboru elektro výhodou (např. § 50)
  • zájem a nadšení o moderní technologie
  • výborné komunikační schopnosti, zkušenost s vystupováním nebo prezentováním výhodou
  • aktivní znalost AJ
  • pokročilá znalost práce s PC
  • smysl pro zodpovědnost, samostatnost a chuť se sebevzdělávat

Nabízíme

  • odborné zaškolení na 5týdenním Boot Campu
  • plný úvazek s možností na dobu neurčitou
  • špičkové know-how a zkušenosti leadera v oboru
  • práce v nejmodernějším officu v Českých Budějovicích – vlastní kavárna, bar, sauna a posilovna
  • hodinové pauzy na oběd a pracovní doba v pátek do 12:00
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované firemní stravování a oblečení
  • firemní akce a atraktivní zaměstnanecké slevy

Přidáš se k naší misi?

    • Hidden
    • Max. file size: 1,000 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Máš co nabídnout? My také!

Naše duše jsou naši zaměstnanci. Nabízíme vám atraktivní pracovní
prostředí a benefity, abyste se mohli cítit pohodlně a dosahovat špičkových
profesionálních výkonů.

Ikona projekt

Unikátní projekty

Měníme lidem životy, děláme je šťastnějšími a svět o něco lepší. Každý den pracujeme na rozmanitých a jedinečných projektech a nabízíme prostor pro vaše vlastní nápady napříč všemi odděleními.

Ikona laptop

Moderní prosvětlené kanceláře nabité úžasnými technologiemi

V Loxone na vás čeká moderní a flexibilní pracoviště se špičkovým pracovním vybavením. Každý, kdo je u nás, dostane přesně ten hardware, který pro svou práci potřebuje, a může jej používat také soukromě nebo doma. Digitalizaci pracovních procesů přikládáme velký význam a své úkoly plníme převážně bez papíru.

Ikona globus

Spolupráce a možnost kariérního růstu

V Loxone pracují lidé s vášní pro svou práci. Naším mottem je inspirovat se navzájem, chceme dělat skvělou práci a vzájemně se podporovat. Ve společnosti Loxone budete pracovat v mezinárodním prostředí a budete těžit z úzké spolupráce s kolegy a zákazníky z celého světa. V závislosti na zaměstnání a kvalifikaci existuje také příležitost pro dlouhodobé pobyty v zahraničí a mezinárodní kariéru.

Ikona portfel

Ohodnocení odpovídající výkonu a kvalifikaci

Tvrdá práce se vyplatí. Vynikající pracovní výsledky nezůstanou v Loxone bez povšimnutí a jsou
odměněny nejen atraktivními platy. Během roku máme mnoho atraktivních akcí a odměnou je nabití vašich Flexi Pass Card.

Ikona procent

Zaměstnanecké slevy na Loxone Produkty

V Loxone žijeme Loxone. Identifikace našich zaměstnanců s produkty Loxone má nejvyšší prioritu, a proto si mohou Loxone produkty pořídit za speciálních slevových podmínek. Takto zpřístupňujeme vlastní inteligentní domy každému Loxonautovi.

Ikona hierarchia

Přímá hierarchie

Žádné nekonečné schůzky, stačí začít a přesvědčit CEO o nápadu. Žádná nuda, jen krátké cesty
rozhodování. To je Loxone

Mentoring těch nejlepších v oboru

Každého nového člena týmu doprovází po boku Loxone Buddy. Podpoří tě radami a rychle pomůže
zorientovat se v Loxone a zaučit se.

Ikona szkoła

Systém vzdělávání a tréninku

Podpora osobního a profesního rozvoje je pro nás velmi důležitá. „Celoživotní učení“ ve všech
profesních oborech a na všech vstupních úrovních – protože váš úspěch je také naším úspěchem.
Nestanovujeme roční rozpočtový limit, ale investujeme tam, kde spí potenciál.

Ikona szampan

Teambuildingy a firemní večírky

Naše úspěchy je třeba oslavovat! Ať už se jedná o malé posezení při společné večeři, jedinečné
firemní výlety, nebo akci Loxone za doprovodu hudby ze špičkových reproduktorů. Podle Loxonautů je každoročním vrcholem: legendární vánoční večírek Loxone.

Sauna a posilovna

Regenerace těla je pro nás velmi důležitá, a proto mají všichni zaměstnanci k dispozici firemní saunu a posilovnu. Po cvičení se každý může občerstvit na baru, kde je pro všechny připravené vždy čerstvé ovoce.