Obchodně-technický zástupce
pro české partnery

Hledáme člověka, který s námi chce měnit svět, přichází s nápady a nebaví ho jen plnit úkoly. Jsi to ty? Tvým úkolem bude radit instalačním firmám, jak dělat nejlepší inteligentní elektroinstalace, které zjednoduší jejich zákazníkům život.

Místo: České Budějovice| Úvazek: Plný

Náplň práce

  • Podpora partnerů (elektrikářů) při plánování projektů
  • Doporučování vhodných partnerů zákazníkům
  • Odborná školení instalačních firem v sídle společnosti
  • Kontrola kvality instalací při recertifikaci partnerů

Požadujeme

  • Touhu měnit standard elektroinstalace
  • Vysoké nároky na technologie
  • Komunikační schopnosti a obchodní ducha
  • Aktivní NJ či AJ
  • Odbornost min. absolventů SŠ elektro zaměření

Nabízíme

  • Plat od 36 000, plný úvazek na dobu neurčitou
  • Špičkové know-how a zkušenosti v oboru
  • Hodinové pauzy na oběd, vlastní kavárnu a bar
  • Firemní akce, zaměstnanecké slevy
  • Pracovní doba v pátek do 12 hodin

Přidáš se k naší misi?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.