Novinka: Loxone Remote Air. Ovládání domácnosti leží ve Vašich dlaních!

Milan Randl
Prosinec 15, 2014 in Technologie

Další zařízení naší bezdrátové „Air“ rodiny produktů je tady. Nový bezdrátový dálkový ovladač Loxone Remote Air rozšiřuje možnosti ovládání a komfortu v chytré domácnosti.

Hlavní výhody Remote Air

Vše pod kontrolou

S bezdrátovým ovladačem Remote Air můžete v chytrém domě ovládat běžné funkce jako je osvětlení, žaluzie, rolety, hudbu a mnohem více. Pěti dotykovým tlačítkům můžete přiřadit funkce podle Vašeho přání nebo pro ně nastavit funkce, které korespondují s tlačítky v Loxone standardu.

Vždy při ruce a připraven

Ušetří cestu k běžnému tlačítku a je vždy připraven pro rychlé použití. Dálkový ovladač Remote Air je většinou při ruce. S několika tlačítky můžete mít celý chytrý dům pod kontrolou.

Jednoduché ovládání

V Loxone chytrém domě leží ovládání ve Vašich rukou. Dálkový ovladač Remote Air může ovládat ve Vaší chytré domácnosti vše a to jen pouhým stisknutím tlačítka na ovladači: zastřežení alarmu, ovládání stínící techniky, osvětlení, hudbu, otevření garážových vrat nebo naopak jejich zavření a mnohem více. Remote Air je ideální pro použití například, když jste na terase.

Příklady pro použití dotykový tlačítek

  • garážová vrata: otevřít / zavřít

  • alarm: zastřežit / odstřežit

  • přepnutí do režimu „Dům v hlubokém spánku“

  • „Nouzové tlačítko“

remote-air-icons.jpg

Získejte všechny informace o našem novém produktu Loxone Remote Air!

Více informací Koupit CZ Koupit SK

Máte další otázky?

Zanechejte nám komentář – velice rádi Vám odpovíme jak zde v blogu, tak i na sociálních sítích. Rádi Vám však na otázky odpovíme i osobně.

Pomoc při plánování Vašeho projektu

Chcete, aby Vám neunikla žádná novinka? Přihlaste se k odběru našeho infomailu.

Přihlásit

Chci být informován o novinkách