Online prohlídka chytré domácnosti

Oficiální showroom Loxone pro Česko.

Kdo nezažil, nepochopí. U skutečně chytré domácnosti platí na 100 %, že ji nejlépe pochopíte, až když ji uvidíte. Přijďte se podívat na to, jak vypadá pohodlí a komfort inteligentního bydlení. Dozvíte se také, jak Loxone šetří čas a mnoho dalšího. Nenechte se připravit o tento jedinečný zážitek, zarezervujte si online prohlídku nyní.

Na co se můžete těšit

Předvedeme vám bydlení v chytrém domě. Neuvidíte ale složité ovládací panely, roboty ani kouzelné ledničky. Loxone nenabízí žádné hračky, ale seriózní řešení, jež ocení i vaše babička, aniž by se musela něco učit.
Průvodce je zde pro vás, proto jakékoliv dotazy v průběhu prohlídky vítáme.

Prohlídky probíhají online na bezplatné platformě Zoom, po přihlášení dostanete emailem odkaz a další potřebné informace. Doporučujeme si předem naistalovat aplikaci (do počítače či mobilního zařízení).

 

Nejbližší termín: 25. 6. 2024 od 17 hodin

(Individuální termín po domluvě)

Jak to v showroomu vypadá?

 
Prohlídka vzorové chytré domácnosti

Děkujeme za vaše ohlasy:

Jsem rád, že jsem se mohl včera zúčastnit Vaší virtuální prohlídky.
Líbí se mi ten systém. Jedno ovládání na více věcí a hlavně chytré ovládání – odjedu z domu – zapomenul jsem vypnout žehličku – tak to vypnu přes mobilní aplikaci, či se to vypne samo (jak jsem pochopil).
Rád bych se někdy sám zúčastnil reálně prohlídky, reálný zážitek je nejlepší.
Stáhl jsem si teď Vaši mobilní aplikaci – vypadá zajímavě.
Čestmír K.

Děkuji za výbornou prezentaci, které jsme se účastnili přímo ve vašem showroomu. Kromě bezvadného přístupu jsem velmi ocenil zaměření na praktické funkčnosti. Dnes mám díky tomu dobrou představu o tom, jak by měl náš chytrý dům fungovat.

Martin Hatka, IT analytik, 35 let, Jaroměř

Děkuji za možnost se zúčastnit online prohlídky vzorového domu. Je to pohodlnější než osobní návštěva na kterou bych pravděpodobně z důvodu vzdálenosti nedorazil. Velmi tuto online variantu oceňuji, v podobném oboru jsem se s ní ještě nesetkal. Obsahově byla prohlídka dobře zvládnutá, nebyla nijak zbytečně dlouhá avšak dostatečně obsáhlá. Připojení bylo bezproblémové a stabilní, bylo Vám vše rozumět.

Za sebe hodnotím prohlídku jako na velmi dobré úrovni. Veškerá má očekávání byla naplněna.

S přátelským pozdravem,
 
Petr M.

Děkuji Vám za příjemně strávený čas. Bylo to velmi inspirativní, jak z pohledu na inteligentní řešení domácnosti, tak jako pohled na fungující firmu s krásnou prezentací. Pan Bruckbauer nám umožnil vidět několik skutečných výhod, které mohou bydlení zjednodušit a udělat tak komfortnější.

Michal Hora, jednatel Horavia s.r.o., Brno

Budeme rádi i za váš feedback. Napište na [email protected]. Děkujeme.

 

Přihláška

Prohlídky probíhají na platformě Zoom formou skupinové videokonference (kamera na vaší straně není povinná, ale stejně jako mikrofon ji pro případné dotazy doporučujeme). Během ní může každý účastník vznést dotazy či se podělit o své zkušenosti. Pro optimální průběh je počet účastníků limitován. Po přihlášení dostanete odkaz, na který stačí v daný termín kliknout.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.