Loxone pro vzdělávací instituce

S Loxone můžete školit jedna báseň. Připravili jsme program pro vzdělávací instituce, který Vám dá do rukou ten pravý nástroj pro budoucí praxi Vašich žáků, studentů nebo účastníků kurzu. Pokud hledáte pro své studenty praktickou výuku v oblasti ovládání inteligentních domů, pak Loxone má pro Vás perfektní řešení.

Naše nabídka pro všechny vzdělávací instituce*

*Nabídka je platná pro veřejné střední odborné školy a odborná učiliště, technické / vysoké školy a univerzity, vzdělávací instituce.

Downloads

Software zdarma - stáhněte a rovnou vyučujte

Náš konfigurační software a aplikace jsou kompletně zdarma. Díky režimu simulace můžete začít vyučovat a testovat bez jakýchkoliv počátečních investic!

Studenti mohou ovládat a testovat systém pomocí svých mobilních telefonů. Aplikace je samozřejmě také zdarma. Hlavní využití aplikace je ukázat studentům, jak nastavený systém pracuje v praxi.

Příklady a vzorová data jsou k dispozici bezplatně online
S Loxone můžete získat všechny informace zdarma. Aby byl vstup do světa Loxone pro Vaše studenty jednodušší, připravili jsme pro Vás zdarma a online příklady konfigurace, videa, návody a mnohem více. Při výuce studenti mohou navštívit náš web a získat tak potřebné informace ihned online.
Naše vzorová data a školící materiály >>

Technická podpora a poradenství přímo od výrobce
Naše technická podpora je tu pro Vás. Všechny otázky Vám rádi zodpovíme a jsme Vám ochotni podat pomocnou ruku při sestavení výukového plánu.

Naše nabídka vybavení pro laboratoře a učebny

Naše rozšířená nabídka se vztahuje na vzdělávací instituce, které s Loxone vybaví alespoň 5 laboratoří nebo učeben.

Loxone Miniserver

Vynikající nástroj za zvýhodněnou cenu

Loxone Miniserver je silný nástroj, který si oblíbí žáci i učitelé. Loxone Vám ukáže cestu, jak se učení může stát zábavou.

Systém Loxone nabízí jednoduchou cestu do světa inteligentního bydlení. Studenti mohou konfigurovat a simulovat ovládání žaluzií, světel, vytápění, alarmu a mnoho dalšího.

Pokud Vaše vzdělávací středisko vybavíte alespoň 5 pracovišti (5x Miniserver), dostanete naše produkty pouze za cenu 10% katalogové ceny.

Loxone školení

Školení od našich top lektorů zdarma

Všichni učitelé, kteří budou provádět v laboratořích nebo učebnách výuku, se musí zúčastnit našeho školení.

Účast na Loxone školeních je pro Vás zdarma. Školení vyučujících pracovníků bude vykonáno naším top lektorem. Po dokončení laboratoří bude zdarma poskytnuto třídenní školení, jehož termín bude dle potřeby dohodnut. V průběhu školení budou laboratoře zdarma vybaveny marketingovými materiály (rollup, katalog, kapesní příručky,...). Cestovní náklady spojené se školením budou vyčísleny dle skutečných nákladů. Bod, který bude sloužit pro výpočet cestovného, jsou České Budějovice.

Přímá podpora

Přímá podpora

Naše technická podpora je tu pro Vás. Všechny otázky Vám rádi zodpovíme a jsme Vám ochotni podat pomocnou ruku při sestavení výukového plánu a provedení pracovišť.

Pokud se chcete o Loxone dozvědět více, můžete nás kdykoli navštívit. Pokud se Vaše vzdělávací instituce nachází do 100 km od oficiálního školení Loxone, velice rádi Vás navštívíme přímo u Vás. Velice rádi Vás podpoříme při jakýchkoliv technických nebo konstruktivních dotazech.

Možnosti propagace

Možnosti propagace

 • Zdarma poskytujeme reklamní materiál (kapesní příručky, samolepky, rollup) - vzdělávací instituce souhlasí s tím, že veškeré reklamní materiály budou viditelně použity.

 • Všichni vyškolení učitelé dostanou od nás originální Loxone polo-košile.

 • Každou vzdělávací instituci zveřejníme na našem Loxone blogu a sociálních sítí, kde nás sleduje mnoho Loxone fanoušků.

 • Vzdělávací instituce obdrží Loxone certifikát a jsou uveřejněny na našich webových stránkách.

Podmínky

Nabídka je platná pro veřejné střední odborné školy a odborná učiliště, technické / vysoké školy a univerzity, vzdělávací instituce. Následující body slouží jako podmínka pro získání zvýhodněné ceny komponent. Produkty společnosti Loxone jsou určeny pro vybavení školních učeben a budou sloužit výhradně pro vzdělávání:

 1. Instituce musí být zaměřeny na další vzdělání (školy, vzdělávací instituce). Vzdělávací středisko musí být oficiálně označeno jako např.: škola, školící středisko.

 2. Všechny koupené komponenty musí být používány nejméně 3 roky a pouze ke vzdělávacím účelům. Komponenty budou používány výhradně k výuce a minimálně ⅔ z instalovaných zařízení budou pevně zabudované.

 3. Výše uvedené podmínky jsou platné pouze pro hardware a školící učebny s alespoň 5 pracovišti.

 4. Vzdělávací instituce s nejméně 5 pracovišti se zavazuje k následujícím propagačním aktivitám:
  - na webových stránkách vzdělávací instituce bude zobrazen odkaz na www.loxone.com
  - laboratoře, školící učebny mohou navštívit i další školy
  - volná reklama ve studentských novinách nebo umístění na školní nástěnce

 5. Zařazení přes Loxone
  Naše nabídka platí pouze po důkladném přezkoumání a schválení našimi zaměstnanci

 6. Školení lektorů může proběhnout 2 způsoby: 

  Varianta 1: V prostorách vzdělávací instituce
  - Laboratoře jsou dokončené a připravené pro školení naším lektorem.
  - Minimální počet zúčastněních lektorů je 5.
  - Cestovní náklady hradí vzdělávací instituce.
  - Ubytování s přístupem k internetu poskytne vzdělávací instituce.
  - Školení se koná od úterý do čtvrtka. Pokud je místo v dojezdové vzdálenosti větší než 3 hodiny, je příjezd stanoven na pondělí a odjezd na pátek.

  Varianta 2: Návštěva oficiálního školení společnosti Loxone
  - Pro učitele, kteří se nemohou účastnit školení v laboratoři je možné navštívit oficiální školení společnosti Loxone.
  - Žádné další požadavky.


(Elektrikáři a společnosti s úmyslem interního vzdělávání nesplňují podmínky pro tuto nabídku. Vybavit své laboratoře mohou veřejné střední odborné školy a odborná učiliště, technické / vysoké školy a univerzity, vzdělávací instituce.)

Loxone certifikovaná vzdělávací instituce

Školící pracoviště

Odborná škola elektrotechnická Linz 5

Odborná škola elektrotechnická v Linzi 5 se stala “Certifikovaná Loxone vzdělávací instituce”. Na 10 pracovištích studenti získávají základy do systému domácí automatizace a učí se, jak používat náš Loxone Miniserver a bezplatný konfigurační software Loxone Config. Tento program je výborná cesta, jak proměnit studenty v Loxone profesionály! Více se můžete dočíst na našem blogu.

Více se můžete dočíst na našem blogu

Zaujali jsme Vás s Loxone vzdělávacím programem?

Vzdělávací institut


Kontaktní osoba* Toto pole je nutné vyplnit

Vaše kontaktní osoba

Máte další otázky o Loxone partnerském programu? Naše kontaktní osoba je Vám k dispozici! Kontaktujte nás nyní:

Pavlína Řeháková

T: +420 380 429 002
    +421 233 872 132
M: pavlina.rehakova@loxone.com