Ovládání domu s centrální funkcí

K ovládání domu stačí jen jeden stisk tlačítka: S Vaší domácí automatizací od Loxone můžete jednoduše nastavit centrální funkci a užívat si tak komfortu, který nabízí. Zjistěte, jaká centrální funkce je vhodná pro Vás.

Objevte možnosti ovládání domu

Objevte možnosti ovládání domu nebo firmy a posuďte sami, co je pro Vás nejlepší:

Nastavení režimu "hlubokého spánku"

Stisknutím tlačítka při odchodu z Vašeho domu aktivujete celou domácnost do režimu "hlubokého spánku".

Vypněte večer světla v celém domě a nebo odpojte při odchodu z domova všechny energetické žrouty ze sítě. S Loxone můžete tyto funkce a ovládání domu nastavit v konfiguračním software v několika krocích. Následně je ovládání domu možné jediným tlačítkem nebo přes mobilní telefon a počítač.

Šetřete energii odpojením zařízeních

Úspora energie stisknutím tlačítka. Všechna zařízení v pohotovostním režimu lze odpojit přes centrální funkci.

TV, DVD, HiFi, PC, ... spotřebovávají i v pohotovostním režimu energii. Centrální funkcí je můžete jednoduše odpojit a ušetřit tak nemalé finanční prostředky za energii.

Více bezpečnosti – rodičovský zámek

Vypněte centrálně nepoužívané zásuvky v obýváku nebo dětském pokoji a zajistěte tak více bezpečí pro Vaše děti.

Zásuvky v dětském pokoji se tak často nepoužívají. Ovládání domu můžete samozřejmě realizovat i na dálku. S domácí automatizací se Vám nikdy nestane, že se budete vracet zkontrolovat, jestli jste vypnuli troubu nebo jestli některá ze zásuvek zůstala aktivní a nebezpečná pro Vaše děti.

Zapněte si film , opřete se a užívejte si!

Jednoduchým stisknutím tlačítka přivedete Váš obyvácí pokoj do výborné atmosféry.

Pohodlně se usaďte ve svém křesle, jedním tlačítkem zapněte TV, DVD, HiFi, zavřete žaluzie a izolujte se tak od okolního světla. Takto navodíte pomocí jednoho tlačítka Vaší individuální pohodu pro sledování TV nebo oblíbeného filmu.

To jsou jen některé příklady užitečných centrálních funkcí pro ovládání domu. S Loxone můžete dát volný průchod své kreativitě a vytvořit tak centrální funkce podle vašich potřeb a přání.

Jednoduché ovládání domu pomocí centrálních funkcí

Veškeré funkce k ovládání domu můžete jednoduše realizovat pomocí Loxone Miniserveru. To je ta pravá centrála pro domácí automatizaci, která se ve Vašem domě jednoduše stará od stínění až po regulaci pokojové teploty.

Všechny možnosti ovládání domu v jednom systému. Domácí automatizace od Loxone umí ještě mnohem více, než perfektně ovládat rolety. Přesvědčte se sami!

Loxone Miniserver

Dozvědět se více

Zaujali jsme Vás? V následujících odkazech můžete získat další informace o chytrém ovládání domácnosti! Získejte informace, které Vás zajímají!

Kontaktujte nás

Icon config
Podívejte se na Loxone řešení v akci!

Video

Icon config
Informujte se o možnostech Loxone Miniserveru

Loxone Miniserver

Icon config
Expertní tipy pro práci v konfiguračním softwaru

Blog