Ovládání rolet podle Vašich představ

Přejete si všechny rolety v domě ovládat centrálně a inteligentně? Není to pouze praktické, ale přináší to s sebou mnoho výhod, které Vám zpříjemní život. Přečtěte si více o ovládání rolet s Loxone a co se dá všechno realizovat.

best-price

Centrální funkce - snadno a rychle

Centrální funkce lze naprogramovat za pár minut. Stačí k tomu pár kliknutí myši!

Chcete ovládat rolety samostatně, ale také pohromadě? Žádný problém - můžete mít tolik centrálních funkcí, kolik jen budete chtít! Vaše výhoda: Skupiny rolet v centrální funkci můžete libovolně měnit bez toho, aniž byste museli zasahovat do elektroinstalace.

Více o centrálních funkcích

extensions

Geniální: Automaticky ovládané rolety

Aktivujte automatický režim rolet a nestarejte se vůbec o nic. Sami stíní dle potřeby!

V závislosti na poloze slunce, denním svitu, roční době... mohou rolety měnit svou pozici během celého dne tak, aby v létě dokonale ochlazovaly nebo naopak v zimě používaly sluneční paprsky k vytápění obydlí.

extensions

Ovládání přesně podle Vašich potřeb

Vaše rolety dělají to, co po nich chcete - přesně podle Vašich potřeb. Ovládání rolet už nemůže být jednodušší.

Nechte Vaší fantazii volný průběh. Rolety můžete nechat zatahovat a vytahovat v závislosti na čase nebo například při západu nebo východu slunce. Konečně jednoduché řešení pro ovládání rolet.

Různé ovládání

Ovládejte rolety přes tlačítka a vypínače - přesně tak, jak jste zvyklí. Nebo k tomu využijte Váš Smartphone.

Samozřejmě můžete ovládat rolety klasicky přes tlačítka na zdi. Na to jste koneckonců již zvyklí. Navíc ale můžete rolety ovládat i přes iPhone, Android, iPad nebo webový prohlížeč. Komu by se chtělo vstávat od televize, aby šel zatáhnout rolety, když je může zatáhnout z pohodlně vyhřátého křesla a neudělat ani krok?

Více o  Loxone Apps

Inteligence, která se stará o Vaší bezpečnost

Vaše Rolety přemýšlí a dodatečně se starají o ochranu Vaší domácnosti.

Pokud je bouřka, vytáhnou se rolety automaticky nahoru, aby nedošlo k jejich poškození. Pro pocit vašeho bezpečí lze nechat rolety automaticky v noci sjet, abyste se cítili bezpečněji před nezvanými hosty.

Více o bezpečnosti pro Váš dům

Konečně jednoduché řešení pro ovládání rolet

Veškeré funkce můžete jednoduše realizovat pomocí Loxone Miniserveru. To je ta pravá centrála pro domácí automatizaci, která se ve Vašem domě jednoduše stará od stínění až po regulaci pokojové teploty.

Všechny možnosti v jednom systému. Domácí automatizace od Loxone umí ještě mnohem více, než perfektně ovládat rolety. Přesvědčte se sami!

Více o Loxone Miniserver

Dozvědět se více

Zaujali jsme Vás? V následujících odkazech můžete získat další informace o ovládání rolet s Loxone! Získejte informace, které Vás zajímají!

Kontaktujte nás

Icon config
Podívejte se na Loxone řešení v akci!

Video

Icon config
Naučte se správně v Loxone Configu naprogramovat Vaše rolety

Vzorová data

Icon config
Získejte více informací o Loxone Miniserveru

Loxone Miniserver

Icon config
Expertní typy na našem blogu - zde naleznete mnoho návodů

Blog