Online prehliadka inteligentnej domácnosti

Showroom Bratislava

Showroom Loxone v Bratislave

Kto nezažil, nepochopí. V skutočne inteligentnej domácnosti to platí na 100 %, že ju najlepšie pochopíte, až keď ju uvidíte. Príďte sa pozrieť na to, ako vyzerá pohodlie a komfort inteligentného bývania. Dozviete sa tiež, ako Loxone šetrí čas a omnoho viac. Nenechajte sa pripraviť o tento jedinečný zážitok, zarezervujte si online prehliadku teraz.

Na čo sa môžete tešiť

Predvedieme vám bývanie v inteligentnom dome. Neuvidíte ale zložité ovládacie panely, roboty ani kúzelné chladničky. Loxone neponúka žiadne hračky, ale seriózne riešenia, ktoré ocení aj vaša babička, bez toho aby sa musela niečo učiť.
Sprievodca je tu pre vás, preto akékoľvek otázky v priebehu prehliadky vítame.

Informácie k prehliadkam:

Prehliadky prebiehajú online na bezplatnej platforme Zoom, po prihlásení dostanete e-mailom odkaz a ďalšie potrebné informácie. Odporúčame si vopred nainštalovať aplikáciu (do počítača alebo mobilného zariadenia).

 

Najbližší termín: 12. 3. 2024 od 17 hod.

Ako to v showroome vyzerá?

Showroom BA - Bratislava (6)
kúpelňa v showroome Loxone
recepcia Loxone v Bratislave
obývačka v showroome Loxone
jedálenská časť v showroome Loxone

Ďakujeme za vaše ohlasy:

Som rád, že som sa mohol včera zúčastniť vašej virtuálnej prehliadky.
Páči sa mi ten systém. Jedno ovládanie na viac vecí a hlavne inteligentné ovládanie odídem z domu zabudol som vypnúť žehličku tak to vypnem cez mobilnú aplikáciu, alebo sa to vypne samo (ako som pochopil).
Rád by som sa niekedy sám zúčastnil reálnej prehliadky, reálny zážitok je najlepší.
Stiahol som si teraz Vašu mobilnú aplikáciu – vyzerá zaujímavo.
Čestmír K.

Ďakujem za výbornú prezentáciu, ktorej sme sa zúčastnili priamo vo vašom showroome. Okrem bezchybného prístupu som veľmi ocenil zameranie na praktické fungovanie. Dnes mám vďaka tomu dobrú predstavu o tom, ako by mal náš inteligentný dom fungovať.

Martin Hatka, IT analytik, 35 rokov

Ďakujem za možnosť sa zúčastniť online prehliadky vzorového domu. Je to pohodlnejšie ako osobná návšteva, na ktorú by som pravdepodobne z dôvodu vzdialenosti nedorazil. Veľmi túto online variantu oceňujem, v podobnom odbore som sa s ňou ešte nestretol. Obsahovo bola prehliadka dobre zvládnutá, nebola nijako zbytočne dlhá avšak dostatočne obsiahla. Pripojenie bolo bezproblémové a stabilné, bolo Vám všetko rozumieť.

Za seba hodnotím prehliadku ako na veľmi dobrej úrovni. Všetky moje očakávania boli naplnené.

S priateľským pozdravom.
 
Petr M.

Ďakujem Vám za príjemne strávený čas. Bolo to veľmi inšpiratívne, ako z pohľadu na inteligentné riešenie domácnosti, tak ako pohľad na fungujúcu firmu s krásnou prezentáciou. Pán Bruckbauer nám umožnil vidieť niekoľko skutočných výhod, ktoré môžu bývanie zjednodušiť a urobiť tak komfortnejšie.

Michal Hora, konateľ Horavia s.r.o.

Budeme radi aj za váš feedback. Napíšte nám na [email protected]. Ďakujeme.

 

Prihláška

Prehliadky prebiehajú na platforme Zoom formou skupinovej videokonferencie (kamera na vašej strane nie je povinná, ale rovnako ako mikrofón ju pre prípadné otázky odporúčame). Počas nej môže každý účastník vzniesť otázky či sa podeliť o svoje skúsenosti. Pre optimálny priebeh je počet účastníkov limitovaný. Po prihlásení dostanete odkaz, na ktorý stačí v daný termín kliknúť.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.