Inteligentny dom:
inspiracje i pomysły

Duży projekt komercyjny czy dom jednorodzinny? Niezależnie od wielkości projektu Loxone Smart Home uszczęśliwia ludzie na całym świecie. Przygotowaliśmy dla ciebie zestaw referencji, które pokazują, jak wiele możliwości oferuje inteligentny system Loxone. Pozwól się zainspirować!

 

Bawaria

Zaledwie kilka kilometrów od głównej siedziby Loxone, Sabrina i Andreas spełnili swoje marzenie o posiadaniu własnego inteligentnego domu. Od listopada 2018 roku oboje mieszkają w swoim nowym domu w Niemczech, ciesząc się większą ilością wolnego czasu na powierzchni mieszkalnej 245 m².

Rodzina Felberbauer

Znajdujemy się w sercu romantycznej miejscowości Ternberg w Górnej Austrii. Tutaj zamieszkała czteroosobowa rodzina Felberbauer zamieniając swojego wcześniejszego bliźniaka na mieszkanie o powierzchni 140 m² wyposażone
w inteligentne rozwiązania Loxone.

Luminis

Imponujące oświetlenie na zewnątrz i w środku, w połączeniu z automatycznym zacienianiem i inteligentną regulacją ogrzewania. To świetny przykład tego, jak piękne i wygodne może być nowoczesne mieszkanie.

Loxone Showhome

Dowiedz się, jak wygląda życie w domu, który wyręcza cię w dziesiątkach tysięcy czynności rocznie. To właśnie w tym celu zbudowaliśmy dom pokazowy Loxone – Loxone Showhome, którego drzwi są otwarte dla zwiedzających. Zanurz się w świecie inteligentnych domów Loxone.