O společnosti

Záruka kvality

Kvalita našich produktů je u nás na prvním místě!

Loxone záruka kvality

Kvalita našich produktů je u nás na prvním místě. Záruka kvality hraje ústřední roli nejen při výrobě a nebo vývoji našich produktů, ale i při výběru dalších komponent, které nabízíme.

Qualität ist uns ein Anliegen

Proč? Má to dva důvody:

  • Jsme nováčkem na trhu a nemůžeme si dovolit prodávat zboží podřadné kvality.
  • My sami jsme testeři našich produktů. Máme je doma a jsme ti nejnáročnější zákazníci.

Pět bodů kvality

Grund 1

1. Miniserver made in Austria

Jsme (myslím právem) hrdi na to, že naše klíčové produkty jsou na 100% Made in Austria. Vyrábět naše produkty v Číně a nebo Asii by bylo jistě cenově daleko výhodnější, ale možná na první pohled. Je zřejmé, že kvalitativně jsou tyto výrobky neporovnatelné a výroba na východě by nesplňovala naše standardy kvality.

Punkt 2

2. Vše vlastní

Jako výrobce kvalitních produktů za ně samozřejmě přebíráme i plnou odpovědnost. Právě proto jsme vyvinuli veškeré produkty vlastními silami. Od vývoje operačního systému, který pohání Miniserver, přes hardware až po vlastní softwarové nástroje pro obsluhu.

3. Testování produktů

Předtím, než naše výrobky opustí naší společnost, jsou podrobeny důkladnému testování. Přezkoušíme nejen každý vstup a výstup jednotky, ale samozřejmě také nahraný software a logické funkce.

  • Každý vstup i výstup je vícekrát přezkoušen.
  • Firmware je otestován a do jednotky je nahrán testovací program.
  • Softwarová logika projde sémantickým testem.
  • Výsledek: Z cca. 2000 vyexpedovaných kusů nebyl z důvodu naší chyby dosud reklamován ani jeden.
Punkt 2

4. Výrobky ověřené praxí

Všechny produkty, které nabízíme jsou vyzkoušeny v praxi – v našich vlastních domech. Jedině tak můžeme podávat o našich produktech pravdivé a nezkreslené informace. Ochranné známky a výřečnost obchodníků je jedna věc, ale reálná praxe a zkušenosti jsou k nezaplacení.

5. Spokojení zákazníci …

Největší certifikace a celosvětově uznávané měřítko kvality, je spokojenost zákazníků. Na tomto místě bychom chtěli poděkovat za každý feedback, který jsme obdrželi. Děkujeme všem našim zákazníkům, kteří se podílejí na naší vizi.