Akademia Loxone

Poznaj system Loxone od A do Z i zostań ekspertem w dziedzinie inteligentnych instalacji
w ciągu zaledwie kilku dni dzięki naszemu szkoleniu.

Niezależnie od tego, czy dopiero poznajesz system Loxone, czy jesteś już profesjonalistą. Dla każdego przygotowaliśmy odpowiednie szkolenie z zakresu planowania funkcji, naszych produktów, instalacji, konfiguracji czy sprzedaży.
Zarezerwuj termin, póki są wolne miejsca!

 

Szkolenie eksperckie

Moduł 1 i Moduł 2 to świetny fundament wiedzy i warunek konieczny do osiągnięcia statusu Silver Partner.

Moduł 1

W trakcie Modułu 1 pozyskasz ogólną wiedzę o Loxone, poznasz koncepcję Real Smart Home, nasze standardy i zasady, paletę produktów Loxone i możliwości ich zastosowania.

  • Warunki udziału: brak
  • Cena: 169 PLN netto / osoba
  • 1 dzień

Moduł 2

Moduł 2 pozwoli ci udoskonalić swoje umiejętności w obszarze planowania, konfiguracji, obsługi i sprzedaży, dzięki czemu błyskawicznie i fachowo zrealizujesz przyszłe projekty.

  • Warunki udziału: ukończony Moduł 1
  • Cena: 999 PLN netto / osoba
  • 3 dni

Nowe terminy szkoleń w Polsce

Poniżej znajdują się terminy najbliższych szkoleń eksperckich Loxone w Polsce:

  • 2 listopada (Moduł 1) i 3 – 5 listopada (Moduł 2) w siedzibie Loxone w Bytomiu przy ul. Stanisława Witczaka 139
  • 23 listopada (Moduł 1) i 24 – 26 listopada (Moduł 2) w siedzibie Loxone w Bytomiu przy ul. Stanisława Witczaka 139
  • 7 grudnia (Moduł 1) i 8 – 10 grudnia (Moduł 2) w siedzibie Loxone w Bytomiu przy ul. Stanisława Witczaka 139

Zapisy na szkolenie przyjmujemy poprzez poniższy formularz. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected] lub telefoniczny na numer +48 22 2954733.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Ogólne informacje i warunki rezygnacji
Zgłoszenie

Zgłoszenia na szkolenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo:

Tel.: +48 22 2954733
E-mail: [email protected]

Zgłoszenia telefoniczne są wiążące po otrzymaniu mailowego potwierdzenia zgłoszenia. Rezerwacje niewiążące nie są możliwe.

W razie braku wolnych miejsc, skontaktujemy się z tobą telefonicznie i umieścimy cię na liście rezerwowej. Natychmiast powiadomimy cię o ewentualnym zwolnieniu się miejsca na szkolenie.

Wiążące zgłoszenie uprawnia cię do udziału w szkoleniu. Zakres usługi obejmuje udział w szkoleniu, posiłek oraz poczęstunek w trakcie przerw. Nie uwzględnia natomiast wszelkiego rodzaju kosztów podróży uczestnika oraz kosztów noclegu.

Warunki płatności

Trzy tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia na adres e-mail otrzymasz przypomnienie. Na 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia zostanie wystawiona faktura. Fakturę należy opłacić najpóźniej 7 dni przed szkoleniem. W przypadku polecenia zapłaty realizowanego u partnerów Loxone rachunek bankowy jest obciążany na 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Zmiana terminu rezerwacji

Zgłosiłeś się na szkolenie, ale nie możesz wziąć w nim udziału?

Prosimy o jak najszybszy kontakt. W przypadku jeśli bezpłatna anulacja zgłoszenia nie będzie już możliwa, bezpłatnie przeniesiemy cię na inny termin. Prosimy pamiętać, że raz wystawioną fakturę za udział w szkoleniu należy opłacić. Bezpłatna zmiana terminu rezerwacji jest możliwa tylko po uregulowaniu płatności. W ten sposób unikniesz ewentualnych opłat za rezygnację!

Po uprzednim uzgodnieniu zarezerwowane miejsce można odstąpić innemu uczestnikowi w przypadku, gdy pierwotny uczestnik nie może wziąć udziału w szkoleniu.

Rezygnacja

Bezpłatne anulowanie zgłoszenia jest możliwe w terminie do 14 dni przed pierwszym dniem szkolenia. Późniejsze anulowanie podlega opłacie w wysokości 50% całkowitej kwoty szkolenia. Jeśli nie weźmiesz udziału w szkoleniu bez wcześniejszego anulowania, zostanie naliczona pełna opłata.

Przeprowadzenie kursu

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia na co najmniej 14 dni przed jego rozpoczęciem, jeśli minimalna liczba miejsc nie zostanie zapełniona. Loxone nie podnosi odpowiedzialności za dodatkowe koszty poniesione przez uczestnika (opłaty związane z anulowaniem podróży lub rezerwacji w hotelu) w związku z odwołaniem szkolenia. Odszkodowanie / zwrot kosztów nie są możliwe.

Choroba przed lub podczas szkolenia

Czy powodem twojej nieobecności na szkoleniu jest choroba przed lub w trakcie jego trwania?

Prosimy o niezwłoczny kontakt i przesłanie zaświadczenia lekarskiego do naszego działu obsługi klienta. Skontaktujemy się z tobą w sprawie bezpłatnej zmiany terminu. Należy pamiętać, że bezpłatna zmiana terminu szkolenia z powodu choroby jest możliwa tylko po opłaceniu faktury za szkolenie.

Rezerwacja zakwaterowania

Za rezerwację noclegów każdy uczestnik odpowiada samodzielnie. Opłata za szkolenie nie obejmuje kosztów zakwaterowania. Chętnie polecimy sprawdzone hotele w oparciu o opinie poprzednich uczestników szkolenia.

Kontakt

Czy masz pytania dotyczące naszego programu szkoleniowego? Chętnie wszystko wyjaśnimy.

Dorota Roman

Obsługa klienta

+48 22 295 47 39

Materiały online

Skorzystaj z naszych materiałów online, aby pogłębić swoją wiedzę o systemie Loxone i programowaniu za pomocą Loxone Config.

Dokumentacja

Nasza obszerna dokumentacja online zapewnia szybką i łatwą pomoc. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie dostępne informacje o naszym systemie, które regularnie aktualizujemy. To najlepsze miejsce, aby zacząć szukać odpowiedzi.