Akademia Loxone Smart Home

Edukacja w zakresie inteligentnych domów

Poniżej znajdziesz zestawienie możliwych form kształcenia się w zakresie Loxone Smart Home. Oferujemy szkolenia certyfikacyjne i aktualizacyjne dla partnerów, kompletną dokumentację online, samouczki wideo oraz regularne porady na różne tematy dotyczące inteligentnego domu.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań ekspertem Loxone Smart Home!

 

Profesjonalne szkolenia dla partnerów

Nasza oferta szkoleniowa, oprócz tematów związanych z planowaniem i konfiguracją systemu, obejmuje także zagadnienia strategii sprzedażowych oraz aktualizacji wiedzy na temat nowych produktów i funkcji. Ta część programu szkoleniowego jest obowiązkowa w celu dołączenia i ponownej certyfikacji w programie partnerskim Loxone. Dzięki temu mamy pewność, że nasi partnerzy zaoferują klientom to najlepsze rozwiązanie inteligentnej domowej automatyzacji.

Szkolenie eksperckie

Moduł 1 i Moduł 2 to świetny fundament wiedzy i warunek konieczny do osiągnięcia statusu Silver Partner.
W przypadku zainteresowania szkoleniem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Moduł 1

W trakcie Modułu 1 pozyskasz ogólną wiedzę o Loxone, poznasz koncepcję Real Smart Home, nasze standardy i zasady, paletę produktów Loxone i możliwości ich zastosowania.

  • Warunki udziału: brak
  • Cena: 169 PLN netto / osoba
  • Poniedziałek, godz. 09:00 – 17:00
  • Wyżywienie w cenie

Moduł 2

Moduł 2 pozwoli ci udoskonalić swoje umiejętności w obszarze planowania, konfiguracji, obsługi i sprzedaży, dzięki czemu błyskawicznie i fachowo zrealizujesz przyszłe projekty.

  • Warunki udziału: ukończony Moduł 1
  • Cena: 999 PLN netto / osoba
  • Wtorek – czwartek, godz. 09:00 – 17:00
  • Wyżywienie w cenie

Uwaga: Uczestnicy Modułu 2 są proszeni o zabranie swoich laptopów (Windows 7, 8, 8.1 lub 10) umożliwiających zainstalowanie oprogramowania Loxone Config (uczestnik musi posiadać uprawnienia do instalowania oprogramowania na laptopie).

Nowe terminy szkoleń w Polsce

Poniżej znajdują się terminy najbliższych szkoleń eksperckich Loxone w Polsce:

  • 23 marca (Moduł 1) i 24 – 26 marca (Moduł 2) w Bytomiu w biurze Loxone przy ulicy Witczaka 139

Zapisy na szkolenie przyjmujemy poprzez poniższy formularz. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected] lub telefoniczny na numer +48 22 2954733.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Ogólne informacje i warunki rezygnacji
Zgłoszenie

Zgłoszenia na szkolenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo:

Tel.: +48 22 2954733
E-mail: [email protected]

Zgłoszenia telefoniczne są wiążące po otrzymaniu mailowego potwierdzenia zgłoszenia. Rezerwacje niewiążące nie są możliwe.

W razie braku wolnych miejsc, skontaktujemy się z tobą telefonicznie i umieścimy cię na liście rezerwowej. Natychmiast powiadomimy cię o ewentualnym zwolnieniu się miejsca na szkolenie.

Wiążące zgłoszenie uprawnia cię do udziału w szkoleniu. Zakres usługi obejmuje udział w szkoleniu, posiłek oraz poczęstunek w trakcie przerw. Nie uwzględnia natomiast wszelkiego rodzaju kosztów podróży uczestnika oraz kosztów noclegu.

Warunki płatności

Trzy tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia na adres e-mail otrzymasz przypomnienie. Na 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia zostanie wystawiona faktura. Fakturę należy opłacić najpóźniej 7 dni przed szkoleniem. W przypadku polecenia zapłaty realizowanego u partnerów Loxone rachunek bankowy jest obciążany na 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Zmiana terminu rezerwacji

Zgłosiłeś się na szkolenie, ale nie możesz wziąć w nim udziału?

Prosimy o jak najszybszy kontakt. W przypadku jeśli bezpłatna anulacja zgłoszenia nie będzie już możliwa, bezpłatnie przeniesiemy cię na inny termin. Prosimy pamiętać, że raz wystawioną fakturę za udział w szkoleniu należy opłacić. Bezpłatna zmiana terminu rezerwacji jest możliwa tylko po uregulowaniu płatności. W ten sposób unikniesz ewentualnych opłat za rezygnację!

Po uprzednim uzgodnieniu zarezerwowane miejsce można odstąpić innemu uczestnikowi w przypadku, gdy pierwotny uczestnik nie może wziąć udziału w szkoleniu.

Rezygnacja

Bezpłatne anulowanie zgłoszenia jest możliwe w terminie do 14 dni przed pierwszym dniem szkolenia. Późniejsze anulowanie podlega opłacie w wysokości 50% całkowitej kwoty szkolenia. Jeśli nie weźmiesz udziału w szkoleniu bez wcześniejszego anulowania, zostanie naliczona pełna opłata.

Przeprowadzenie kursu

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia na co najmniej 14 dni przed jego rozpoczęciem, jeśli minimalna liczba miejsc nie zostanie zapełniona. Loxone nie podnosi odpowiedzialności za dodatkowe koszty poniesione przez uczestnika (opłaty związane z anulowaniem podróży lub rezerwacji w hotelu) w związku z odwołaniem szkolenia. Odszkodowanie / zwrot kosztów nie są możliwe.

Choroba przed lub podczas szkolenia

Czy powodem twojej nieobecności na szkoleniu jest choroba przed lub w trakcie jego trwania?

Prosimy o niezwłoczny kontakt i przesłanie zaświadczenia lekarskiego do naszego działu obsługi klienta. Skontaktujemy się z tobą w sprawie bezpłatnej zmiany terminu. Należy pamiętać, że bezpłatna zmiana terminu szkolenia z powodu choroby jest możliwa tylko po opłaceniu faktury za szkolenie.

Rezerwacja zakwaterowania

Za rezerwację noclegów każdy uczestnik odpowiada samodzielnie. Opłata za szkolenie nie obejmuje kosztów zakwaterowania. Chętnie polecimy sprawdzone hotele w oparciu o opinie poprzednich uczestników szkolenia.

Kontakt

Czy masz pytania dotyczące naszego programu szkoleniowego? Chętnie wszystko wyjaśnimy.

Przemysław Wysocki

Loxone Expert

+48 22 2954733

Materiały online

Skorzystaj z naszych materiałów online, aby pogłębić swoją wiedzę o systemie Loxone i programowaniu za pomocą Loxone Config.

Dokumentacja

Nasza obszerna dokumentacja online zapewnia szybką i łatwą pomoc. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie dostępne informacje o naszym systemie, które regularnie aktualizujemy. To najlepsze miejsce, aby zacząć szukać odpowiedzi.