Szkolenia Loxone

Poznaj system Loxone od A do Z i zostań ekspertem w dziedzinie inteligentnych instalacji w ciągu zaledwie kilku dni! Niezależnie od tego, czy dopiero poznajesz system Loxone, czy jesteś już naszym partnerem – w naszym bogatym programie szkoleniowym każdy znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie. Już teraz zarezerwuj najbliższy termin.

Nasza oferta szkoleniowa

Bezpłatny webinar Loxone

01 Bezpłatne
webinarium

Bezpłatne webinarium wprowadzające do systemu Loxone dla elektryków i firm instalacyjnych.

Szkolenie podstawowe Loxone

02 Szkolenie
podstawowe

Szkolenie podstawowe to świetny fundament wiedzy i warunek do osiągnięcia statusu Silver Partner.

Szkolenie aktualizacyjne Loxone

03 Szkolenie
aktualizacyjne

Spotkanie dla partnerów Loxone w celu odświeżenia i pogłębienia wcześniej zdobytej wiedzy.

Szkolenie aktualizacyjne Loxone

04 Szkolenie
master

Szkolenie przygotowujące do pracy nad bardziej złożonymi projektami automatyki.

Szkolenie podstawowe

Podczas szkolenia dowiesz się, jak zaplanować funkcje, wybrać produkty, skonfigurować i zarządzać inteligentnym budynkiem. Zdobyte umiejętności pozwolą ci na realizację przyszłych projektów na wysokim poziomie, bez obaw i w błyskawicznym tempie.

 

 • Cena: 999 zł netto (catering w cenie)
 • Szkolenie składa się z trzech części:
  • Kurs przygotowawczy około 4-5 godzin (we własnym zakresie)
   Samodzielne przerobienie otrzymanych materiałów
   Wstępne zapoznanie się ze sprzętem Loxone (możliwość wypożyczenia)
  • Szkolenie praktyczne 2 dni, 9:00 – 17:00
   Wspólna praca z trenerem nad różnymi zadaniami automatyki
   Doskonalenie umiejętności w zakresie planowania, konfiguracji, instalacji i sprzedaży
  • Indywidualna praca z trenerem
   Realizacja pierwszych projektów przy zdalnym wsparciu osobistego Partner Coacha
 • Bez ukończonego kursu przygotowawczego nie jest możliwy udział w części praktycznej szkolenia.
Szkolenie podstawowe

Najbliższe terminy:

Poniżej znajdują się terminy najbliższych szkoleń Loxone w Polsce:

 • 18 – 19 lipca 2022 r. w Hotelu Lord w Warszawie
 • 1 – 2 sierpnia 2022 r. w siedzibie Loxone Polska w Bytomiu przy ul. Witczaka 139
 • 22 – 23 sierpnia 2022 r. w Hotelu Lord w Warszawie

Zapisy na szkolenie przyjmujemy poprzez poniższy formularz. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected] lub telefoniczny na numer +48 22 2954733.

Zgłoszenie na szkolenie podstawowe:

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
Szkolenie Loxone

Szkolenie aktualizacyjne

Jednodniowe szkolenie idealnie nadaje się do odświeżenia i pogłębienia wiedzy zdobytej na szkoleniu podstawowym Loxone. Oprócz prezentacji nowych produktów i funkcji, pogłębimy twoją wiedzę w zakresie korzystania z narzędzi Loxone, takich jak planowanie projektu i autokonfiguracja.

 • Cena: 250 zł netto (catering w cenie)
 • Czas trwania: 1 dzień, 09:00 – 17:00
 • W szkoleniu aktualizacyjnym mogą wziąć udział tylko osoby, które ukończyły szkolenie podstawowe.

Pierwsze szkolenie aktualizacyjne odbywa się 2 lata po absolwowaniu szkolenia podstawowego. Kolejne są organizowane w rocznych odstępach czasu. Partnerzy, którym zbliża się okres recertyfikacji, otrzymają od nas powiadomienie z planowaną datą szkolenia.

Szkolenie master

Szkolenie, które przygotuje cię do bardziej złożonych zastosowań technologii oświetleniowych, grzewczych, pomiarowych i innych, tak aby nawet najwyższe wymagania klientów były dla ciebie łatwe do spełnienia. Innym tematem poruszanym na szkoleniu master są duże instalacje i specjalistyczne zastosowania, w przypadku których często konieczne jest zrozumienie nie tylko standardu Loxone, ale także takich funkcji, jak komunikacja sieciowa, interkomunikacja, Trust i integracja z urządzeniami firm trzecich. Szkolenie odbywa się na prawdziwych produktach Loxone, dzięki czemu każdy uczestnik może wykorzystać zdobytą wiedzę teoretyczną bezpośrednio w praktyce. Szkolenie master jest niezbędne do uzyskania i utrzymania wyższych statusów partnerskich: Gold, Platinum, Flagship.

Najbliższe terminy:
3 – 4 października 2022 r.

 • Cena: 999 zł netto (catering w cenie)
 • Czas trwania: 2 dni, 09:00 – 17:00
 • W szkoleniu master mogą wziąć udział tylko osoby, które ukończyły szkolenie podstawowe.

W celu utrzymania statusów Gold, Platinum lub Flagship należy ukończyć to szkolenie w ciągu 12 miesięcy przed datą ponownej certyfikacji. Silver Partner może również wziąć udział w szkoleniu master w ramach recertyfikacji.

Zgłoszenie na szkolenie aktualizacyjne / master:

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Opinie uczestników szkolenia

„Znakomicie poprowadzone i bogate w merytoryczną wiedzę szkolenie. Na szczególne wyrazy uznania zasługuje prowadzący. Cechuje się bowiem ogromną wiedzą, znakomitą znajomością Loxone, a nade wszystkim wielką pasją do szeroko pojętej automatyki i elektroniki. 🙂 Zresztą cała ekipa Loxone to fantastyczni ludzie. Pozdrowienia! :-)”

„Pozytywnie zaskoczył mnie program. Działał stabilnie nawet w wersji beta. Dobrze komunikowały się urządzenia oraz nie było problemów z ich konfiguracją.”

„Prowadzący bardzo się starał, wyczerpująco odpowiadał na pytania, przedstawiał liczne przykłady wykorzystania urządzeń oraz rozwiązań stosowanych w praktyce na obiektach.”

„Bardzo ciekawe szkolenie. Bardzo istotną sprawą jest „społeczny” wymiar szkolenia – cieszę się, że mogłem poznać / odnowić relację z innymi instalatorami Loxone.”

„Super. Prowadzący świetnie przekazali wiedzę. Pomogli przełamać pierwszy opór i strach przed programowaniem.”

„Jestem bardzo zadowolony z wysokiego poziomu szkolenia oraz umiejętnego przekazania wiedzy. Mile zaskoczyła mnie wielka chęć do dalszej współpracy przy projektach.”

Ogólne informacje i warunki rezygnacji
Zgłoszenie

Zgłoszenia na szkolenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo:

Tel.: +48 22 2954733
E-mail: [email protected]

Zgłoszenia telefoniczne są wiążące po otrzymaniu mailowego potwierdzenia zgłoszenia. Rezerwacje niewiążące nie są możliwe.

W razie braku wolnych miejsc, skontaktujemy się z tobą telefonicznie i umieścimy cię na liście rezerwowej. Natychmiast powiadomimy cię o ewentualnym zwolnieniu się miejsca na szkolenie.

Wiążące zgłoszenie uprawnia cię do udziału w szkoleniu. Zakres usługi obejmuje udział w szkoleniu, posiłek oraz poczęstunek w trakcie przerw. Nie uwzględnia natomiast wszelkiego rodzaju kosztów podróży uczestnika oraz kosztów noclegu.

Warunki płatności

Trzy tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia na adres e-mail otrzymasz przypomnienie. Na 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia zostanie wystawiona faktura. Fakturę należy opłacić najpóźniej 7 dni przed szkoleniem. W przypadku polecenia zapłaty realizowanego u partnerów Loxone rachunek bankowy jest obciążany na 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Zmiana terminu rezerwacji

Zgłosiłeś się na szkolenie, ale nie możesz wziąć w nim udziału?

Prosimy o jak najszybszy kontakt. W przypadku jeśli bezpłatna anulacja zgłoszenia nie będzie już możliwa, bezpłatnie przeniesiemy cię na inny termin. Prosimy pamiętać, że raz wystawioną fakturę za udział w szkoleniu należy opłacić. Bezpłatna zmiana terminu rezerwacji jest możliwa tylko po uregulowaniu płatności. W ten sposób unikniesz ewentualnych opłat za rezygnację!

Po uprzednim uzgodnieniu zarezerwowane miejsce można odstąpić innemu uczestnikowi w przypadku, gdy pierwotny uczestnik nie może wziąć udziału w szkoleniu.

Rezygnacja

Bezpłatne anulowanie zgłoszenia jest możliwe w terminie do 14 dni przed pierwszym dniem szkolenia. Późniejsze anulowanie podlega opłacie w wysokości 50% całkowitej kwoty szkolenia. Jeśli nie weźmiesz udziału w szkoleniu bez wcześniejszego anulowania, zostanie naliczona pełna opłata.

Przeprowadzenie kursu

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia na co najmniej 14 dni przed jego rozpoczęciem, jeśli minimalna liczba miejsc nie zostanie zapełniona. Loxone nie podnosi odpowiedzialności za dodatkowe koszty poniesione przez uczestnika (opłaty związane z anulowaniem podróży lub rezerwacji w hotelu) w związku z odwołaniem szkolenia. Odszkodowanie / zwrot kosztów nie są możliwe.

Choroba przed lub podczas szkolenia

Czy powodem twojej nieobecności na szkoleniu jest choroba przed lub w trakcie jego trwania?

Prosimy o niezwłoczny kontakt i przesłanie zaświadczenia lekarskiego do naszego działu obsługi klienta. Skontaktujemy się z tobą w sprawie bezpłatnej zmiany terminu. Należy pamiętać, że bezpłatna zmiana terminu szkolenia z powodu choroby jest możliwa tylko po opłaceniu faktury za szkolenie.

Rezerwacja zakwaterowania

Za rezerwację noclegów każdy uczestnik odpowiada samodzielnie. Opłata za szkolenie nie obejmuje kosztów zakwaterowania. Chętnie polecimy sprawdzone hotele w oparciu o opinie poprzednich uczestników szkolenia.

Kontakt

Masz pytania dotyczące programu szkoleniowego Loxone? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Dorota Roman

Obsługa klienta

+48 32 224 75 88

Magdalena Sitek

Obsługa klienta

+48 32 224 75 87