Uruchomienie Spot LED WW Tree

Instrukcja uruchomienia spotu LED WW Tree.

Dane techniczne

Zasilanie: 24 VDC (-10%… + 5%)
Moc WW: 5,5 W.
Temperatura pracy 0 °… 55 ° C
Rodzaj ochrony: IP 20
Ściemnianie 10… 100%
Strumień świetlny 495lm
Temperatura barwowa 3000K
Kąt wiązki 38 °
Wymiary montażowe: otwór = 68 – 72 mm, wysokość spotu: 60 mm

 

Uruchomienie

W pierwszej kolejności spot LED Tree należy podłączyć do zasilania 24VDC (pomarańczowy / biały) i do magistrali Tree (zielony / biały).

Następnie należy wyszukać spot w Configu. Kliknij na Tree Extension, do którego podłączony jest spot, i wybierz opcję wyszukiwania urządzeń Tree w górnym menu.

Otworzy się okno monitora Tree, a wszystkie urządzenia Tree podłączone do magistrali Tree pojawią się w wynikach wyszukiwania. Aby ułatwić identyfikację spotu, po jego zaznaczeniu w wynikach wyszukiwania zacznie migać światło. Jeśli tak się nie stanie, sprawdź okablowanie.

Wprowadź miejsce instalacji, wybierz pomieszczenie, w którym znajduje się urządzenie, i wybierz „Utwórz urządzenie”. Urządzenie pojawi się teraz w drzewie peryferyjnym, gdzie dostępny jest aktor WW. Możesz go użyć przy programowaniu, przeciągając i upuszczając w obszarze programowania. Pamiętaj, aby zapisać program. Inaczej Miniserver nie uwzględni zmian w programowaniu.

 

Okablowanie

 

Źródło światła odpowiednie do instalacji w lub na normalnie łatwopalnych powierzchniach. W żadnym wypadku urządzenie nie powinno mieć bezpośredniego kontaktu z izolacją lub podobnym materiałem.

 

 

Do pobrania

Ulotka informacyjna (pdf)

Deklaracja zgodności (pdf)

Eulum data (zip)