Tajniki inteligentnego oświetlenia: przewodnik po produktach Loxone

Emanuela Weiss
1. marca 2024 in Technologie

Od łatwych w montażu spotów LED aż po designerski Pendulum Slim i wszechstronną oprawę sufitową, Loxone otwiera przed nami świat inteligentnego oświetlenia, pełnego możliwości konfiguracyjnych. Dowiedz się wszystkiego o elastyczności taśm LED, które nadadzą pomieszczeniu subtelny charakter. Zagłęb się w funkcjonalność Touch Nightlight, odkrywając, że to znacznie więcej niż zwykła lampka nocna. Odkryj, jak łatwo można zintegrować każdą oprawę oświetleniową z inteligentnym budynkiem dzięki licznym interfejsom.

Spot LED Loxone

Spoty LED

Nasze spoty LED oferują kierunkowe ciepłe białe światło lub kolorowe światło RGBW. Zapewniają optymalne oświetlenie podstawowe i zadaniowe, które można płynnie przyciemniać, dostosowując atmosferę do własnych preferencji.

 

Spot natynkowy Loxone

Spoty natynkowe

Jeśli szukasz rozwiązania do modernizacji lub tam, gdzie montaż w suficie nie jest możliwy, nasze spoty natynkowe są idealnym wyborem. Dostępne z ciepłym białym światłem lub w pełnej palecie kolorów, sprawią, że każde pomieszczenie nabierze nowego charakteru.

Lampa wisząca Pendulum Slim Loxone

Pendulum Slim

Z Pendulum Slim możesz podkreślić wyjątkowe elementy w przestrzeni, takie jak stół jadalny czy stolik kawowy. Zapewnij sobie nie tylko funkcjonalne, lecz także designerskie oświetlenie, które doda elegancji i stylu każdemu pomieszczeniu.

Oprawa sufitowa Loxone

Oprawa sufitowa

Oprawa sufitowa LED to nie tylko źródło ciepłego białego lub kolorowego światła. To także inteligentne rozwiązanie, które wykonuje wiele innych zadań dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu i czujnikowi jasności. Dzięki temu, oświetlenie reaguje na obecność i zmienia intensywność w zależności od natężenia światła dziennego.

Taśma LED Loxone

Taśma LED

Jeśli marzysz o efekcie WOW w swoim wnętrzu, taśmy LED są idealnym rozwiązaniem do oświetlenia pośredniego. Z łatwością możesz stworzyć designerskie kompozycje za meblami lub podwieszonym sufitem, nadając pomieszczeniu nowoczesny i stylowy wygląd.

Touch Nightlight Loxone

Touch Nightlight

Touch Nightlight to znacznie więcej niż zwykła lampka nocna. Pełni rolę oświetlenia ambientowego, budzika, przycisku dotykowego i urządzenia alarmowego, łącząc w sobie funkcjonalność z elegancją. Dodatkowo wyświetla aktualną godzinę i temperaturę.

Rozszerzenia do inteligentnego oświetlenia Loxone

Rozszerzenia

Dzięki naszym rozszerzeniom, możesz łatwo zintegrować praktycznie każdą lampę z systemem automatyki domowej i budynkowej Loxone, umożliwiając inteligentne sterowanie oświetleniem.

Interfejsy do inteligentnego oświetlenia Loxone

Interfejsy

Oferujemy także maksymalną elastyczność w zakresie technologii oświetleniowych, Dzięki rozszerzeniom DMX i DALI bez trudu zintegrujesz różnorodne oprawy oświetleniowe,

Co dalej?

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny projektu automatyki do twojego budynku lub zostań instalatorem Loxone w zaledwie kilku krokach!

A

Bezpłatna wycena projektu

Planuję zrealizować mój projekt z Loxone i chciałbym uzyskać więcej informacji.

A

Program partnerski Loxone

Chciałbym zostać partnerem Loxone i umówić się na bezpłatną rozmowę na temat systemu.

Bezpłatna wycena projektu

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zostań partnerem

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.