Společnost Loxone

Společnost Loxone, založena v roce 2009, přinesla revoluci do ovládání chytrých domů. Tou je zelený Miniserver, díky jeho vyvinutí si společnost obhájila přední příčky na trhu. Společnost Loxone se v současné době člení do tří odvětví, kterými jsou Development & Strategie, Marketingové organizace a Kompetenční centra. Loxone v tuto chvíli zaměstnává více než 250 pracovníků a patří k celosvětově nejrychleji se rozvíjejícím společnostem na poli chytrých domů.

Suchfunktion

Development & Strategie

Loxone Electronics GmbH

Centrálou společnosti Loxone je Loxone Electronics GmbH v Kollerschlagu. Za podnik s 82 spolupracovníky zodpovídají Thomas Moser, vlastník společnosti, společně s vedoucím obchodu Martinem Öllerem. Centrála společnosti se zaměřuje především na vývoj produktů a strategii prodeje chytrých domů od Loxone.

Loxone Electronics GmbH Thomas Moser Martin Öller

Kompetenční centra

Téma chytrých domů je poměrně rozmanité, zahrnuje totiž nejen veškerou techniku, ale také zábavnou elektroniku. Kompetenční centra Loxone se starají o rozvoj jednotlivých obchodních jednotek, které se specializují na různá odvětví produktů od Loxone, a to od prvotní myšlenky až po sériovou výrobu.

LOXONE SMART ENGINEERING GmbH

Martin Bernauer (výkonný ředitel),
Gallneukirchen - Rakousko

Vývoj inteligentních hardwarů a softwarů pro chytré domy od Loxone, 12 spolupracovníků

Více na webu

BAUDISCH ELECTRONIC GmbH

Peter Baudisch (výkonný ředitel),
Wäschenbeuren - Německo

Vývoj a výroba elektronických systémů pro přístupové systémy & domácí telefony, testy elektromagnetické kompatibility (EMC) pro všechny produkty od Loxone, 65 spolupracovníků

Více na webu

LOXONE LIGHTING GmbH

Ronald Schiefer (výkonný ředitel),
Puch bei Salzburg - Rakousko

Vývoj a produkce hardwaru a softwaru se zaměřením na osvětlení, 5 spolupracovníků

Více na webu

LOXONE MULTIMEDIA GmbH

Andre Burkart,
Wegscheid - Německo

Vývoj hudby & zábavy pro chytré domy od Loxone

EWORX NETWORK & INTERNET GmbH

Thomas Schauer (výkonný ředitel),
Rohrbach - Rakousko

Elektronické zpracování dat, profesionální tiskový software mailworx, 36 spolupracovníků

Více na webu

Marketingové organizace

Oblast marketingu je zastoupena devíti pobočkami. V našich sídlech po celém světě je touto dobou více než 140 našich spolupracovníků, kteří se prvotně zaměřují na prodej a podporu činnosti chytrých domů od Loxone.

ČÍSLA A FAKTA

2009
Založení

71%
Vývozní kvóta

45 Mio.
Obrat (2015)

9.421
Partnerů Loxone (12/2015)

252
Spolupracovníků (10/2015)

37.954
Chytrých domů od Loxone (12/2015)

MNOHONÁSOBNÁ OCENĚNÍ

Vysoká kvalita, kompetence a v neposlední řadě hospodářský úspěch jsou třemi atributy, na kterých si společnost Loxone zakládá. Také proto se již dočkala četných ocenění od nezávislých institucí.

MNOHONÁSOBNÁ OCENĚNÍ

Vysoká kvalita, kompetence a v neposlední řadě hospodářský úspěch jsou třemi atributy, na kterých si společnost Loxone zakládá. Také proto se již dočkala četných ocenění od nezávislých institucí.

Historie společnosti Loxone

Příběh o úspěších společnosti Loxone se začal psát již v době jejího založení roku 2009, a sice v budově předurčené k demolici. Tehdejších 50 Loxonautů přesídlilo do nové základny, kde celý příběh začal:

Historie společnosti Loxone

SPOLUPRÁCE

Společnost Loxone v současné době rozvíjí nová inteligentní řešení chytrých domů společně se svými obchodními partnery, kterými jsou podniky známé po celém světě.

STAŇ SE LOXONAUTEM!

Werden Sie Loxonaut!

Naše sídlo - Loxone Basecamp

Až po 4 letech práce v dočasných prostorách, do kterých jsme po demolici první budovy přesídlili, vzniklo v roce 2013 naše nové působiště - základna Loxone neboli “Loxone Basecamp”. Loxone Basecamp patří svou jedinečnou architekturou, použitými technologiemi a vybavením k nejmodernějším úředním budovám v Rakousku.

Buďte v obraze

Chcete znát mezi prvními novinky ze světa chytrého bydlení Loxone a o nových produktech a funkcích? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru!

Získat novinky

Tiskové materiály

Zde najdeš více materiálů našeho tiskového servisu, jako nejnovější tiskové zprávy a fotografie.

Více pro tisk

Staň se Loxonautem!

Máš co nabídnout? My také! Podívej se na aktuální přehled volných míst:

Hledat práci

Novinky u Loxone

Novinky v produktech, zákulisní informace a ještě mnohem více se můžeš dočíst na našem blogu

Na blog