Loxone řešení

V Loxone inteligentní domácnosti můžete ovládat úplně vše, od vytápění až po systém fotovoltaiky, přes tlačítka nebo pohodlně z mobilního telefonu. A co je nejlepší: Vaše domácnost ví, co má v danou chvíli udělat.

Dilema

V tomto domě se může používat až 150 zařízení nebo spotřební elektroniky. Každý z nich má vlastní ovládací prvky a žádné z těchto zařízení neví, co dělá jiné zařízení. Obyvatel domu je občas ztracený, co má správně v daný moment ovládat.

Ne moc inteligentní. Ne moc pohodlné.

Centrální ovládání

V Loxone chytrém domě se ovládá všechno z centrálního místa pomocí inteligentního srdce, malé zelené krabičky, Loxone Miniserveru.

Díky této jednotce se může prostřednictvím senzoru přítomnosti ovládat nejen osvětlení, ale i alarm, hudba, větrání, vytápění, klimatizace a mnohem více.

Více informací

Snadné ovládání

Ovládat domácnost můžete klasicky přes tlačítka nebo přes mobilní telefon, když právě nejste doma. V Loxone inteligentním domě mohou být aktivovány scény, které se přizpůsobí Vašemu životnímu stylu a ne naopak.

Více informací

Inteligentní automatizace

Loxone inteligentní domácnost automaticky zachytí situace jako je například přítomnost, teplota místností, požár, vloupání, západ slunce a další.

Samostatně přesně ví, co má za Vás provádět. To je inteligentní domácnost.

Více informací

Budoucnost
a flexibilita

Chcete-li změnit nastavení Vaší domácnosti nebo přidat nové technologie, pak je vše možné. S otevřenou architekturou Miniserveru je budoucnost Vašeho domu flexibilní.

Loxone inteligentní dům dělá domácnost chytřejší, pohodlnější, bezpečnější a energeticky účinnější. A hlavně je cenově dostupnější!

Poznejte život v inteligentním domě

Protože kolem pojmu chytrý dům panuje řada mýtů a zkreslených představ, snažíme se na příkladech ze života prakticky ukazovat, jak vám může domácí inteligence zpříjemnit bydlení a ušetřit čas, práci i peníze. Možnost něco osobně vidět a zkusit si to vydá za víc než tisíc slov.

V Českých Budějovicích vám na ploše cca 200 m² předvedeme běžné místnosti jako obývací pokoj, ložnici či koupelnu, i specialitky v podobě sauny nebo ovládání krbu. Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je žít v domácnosti s autopilotem.

Rezervovat si místo zdarma

Buďte v obraze

Chcete znát mezi prvními novinky ze světa chytrého bydlení Loxone a o nových produktech a funkcích? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru!

Získat novinky

Bezplatná brožurka & poradenství

Začínáš s Loxone? Zašleme ti zdarma naší brožurku.
Máš nějaké otázky? Pošli nám zprávu a náš přátelský tým tě bude kontaktovat.

Zdarma konzultace   Zdarma brožurka Loxone

Kontaktuj nás na tel: +420 380 429 000 / +421 233 872 130

x


Máte ozázky ohledně Vašeho budoucího chytrého bydlení? V této oblasti jsme experti a rádi Vám poradíme!

  • Nezávazně a zcela bezplatně
  • Zkušenosti s 30.000 realizovanými chytrými domy na celém světě
  • Vaše data budou použita pouze pro poradenství a nebude předána nikomu jinému
x
Máte ozázky ohledně Vašeho budoucího chytrého bydlení? V této oblasti jsme experti a rádi Vám poradíme!

  • Nezávazně a zcela bezplatně
  • Zkušenosti s 30.000 realizovanými chytrými domy na celém světě
  • Vaše data budou použita pouze pro poradenství a nebude předána nikomu jinému