Úspora energie v domácnosti s Loxone

Loxone Miniserver je tady od toho, aby Vám pomohl s tímto problémem a pomohl ušetřit ročně až několik tisíc za úsporu energie v domácnosti.

Prozkoumejte možnosti

Každoročně stoupá cena energií o několik procent a ani v tomto roce tomu nebude jinak. Úspora energie v domácnosti je důležitá pro každého spotřebitele. Největší výdaje domácnosti přitom plynou právě za energie. Loxone Miniserver je tady od toho, aby Vám pomohl s tímto problémem a pomohl ušetřit ročně až několik tisíc za energie.

Regulace jednotlivých místností: Snížíme náklady na vytápění

Definujte si Vámi perfektní teplotu pro každou místnost zvlášť a spotřebujte tolik energie, kolik je skutečně pro vytápění Vašeho chytrého domu potřeba.

Inteligentní regulace vytápění od Loxone Vám umožní spotřebovat pouze potřebné množství energií na vytápění jednotlivých místností. Zjistěte více o možnostech ovládání topení!

Více o ovládání topení

Lepší izolace pomocí automatických žaluzií sníží spotřebu energií

Je známo, že nejvíce tepla uniká a vniká dovnitř skrze okna. Pomocí regulace stínící techniky lze tento efekt jak v létě, tak v zimě redukovat na minimum.

S Loxone můžete rolety nebo žaluzie ovládat v závislosti na na slunečním svitu, úhlu postavení slunce nebo intenzity teploty slunečního záření.

Více o ovládání stínící techniky

Odpojte jednoduše všechny žrouty "drahé" energie od elektrické sítě

Spotřebiče v pohotovostním režimu mají nezanedbatelný odběr elektřiny a výše účtu každým rokem naskakuje pouze kvůli těmto zařízením o tisíce korun.

Vypněte všechna zařízení TV, video, DVD přehrávač, hifi věž nebo PC jednoduchým stisknutím tlačítka. S Loxone je můžete jednoduše odpojit na dálku přes centrální funkci.

Více o centrálních funkcích

Stmívejte světla a šetřete tak energii

V noci je jasné světlo pro náš zrak hodně nepříjemné. Nechte Vaše světla automaticky stmívat přirozeným způsobem!

Moderní osvětlení umožňuje stmívání osvětlení. Jakmile se setmí, tak se světla automaticky ztlumí na 60%. Během dne mohou klidně svítit na 80% a nikdo nic nepozná.

Více o ovládání osvětlení

Úspora energie v domácnosti pomocí stisku jednoho tlačítka

Náš tip jak zvýšit úsporu energie v domácnosti: Nezapomeňte při instalaci našeho systému na tlačítko u vchodových dveří. Tomuto tlačítku pak naprogramujte centrální funkci:

Vypnutí všech světel v domě (jsou chvíle, kdy zapomenete zhasnout - od toho je zde Loxone). Snížení teploty v domě o 3°C. Odpojit všechny zásuvky se zařízeními ve stanby režimu nebo zastřežení alarmu. Nechte naplno projevit Vaši fantazii a vymyslete si vlastní způsob, jak uspořit výdaje za energie! Nikdy to nebylo snazší než s Loxone.

Účinné využití vlastní vyrobené energie

Nezávislost na růstu cen elektrické energie: Integrace fotovoltaiky v inteligentním domě a efektivní využití vlastní vyrobené elektřiny. Jak? Maximalizace vlastní spotřeby, zatímco se elektrická energie vyrábí. Abychom Vám pomohli, již nějakou dobu spolupracujeme se společností Fronius, výrobcem měničů, aby bylo možné efektivně s vyrobenou elektřinou hospodařit.

Energetické prohřešky

Každý z nás již nějaký menší či větší prohřešek spáchal. Často je samozřejmě pácháme nevědomky nebo také z pohodlnosti. S Loxone Miniserverem můžete na plýtvání zapomenout, protože se o ně postará! Jak na to? Čtěte více zde!

Blog

best-price

Konečně jednoduché řešení, jak snížit náklady za energie!

Veškeré funkce můžete jednoduše realizovat pomocí Loxone Miniserveru. To je ta pravá centrála pro domácí automatizaci, která se ve Vašem domě jednoduše stará od stínění až po regulaci pokojové teploty.

Všechny možnosti v jednom systému. Domácí automatizace od Loxone umí ještě mnohem více, než perfektně ovládat rolety. Přesvědčte se sami!

Loxone Miniserver

Dozvědět se více

Zaujali jsme Vás? V následujících odkazech můžete získat další informace jak ušetřit na spotřebě energií s Loxone! Získejte informace, které Vás zajímají!

Kontaktujte nás

Icon config
Podívejte se na Loxone řešení v akci!

Video

Icon config
Informujte se o možnostech Loxone Miniserver

V praxi

Icon config
Co je energetický management? Čtěte více na našem blogu

Blog