Chytré ovládání stínění

Inteligentní stínicí technika

V chytrém domě od Loxone bude tvoje stínící technika vždy vědět, co má dělat. Ráno tě příjemně probudí sluneční paprsky, které do místnosti začnou pronikat díky automatickému vytahování žaluzií. Během dopoledne se energie získaná ze sluníčka využije při vytápění tvého domova. Jakmile je v pokoji komfortní teplota, stínění se automaticky nastaví tak, aby nedošlo k jeho přetopení. Při setmění se žaluzie samy zatáhnou, abys měl doma soukromí před zvědavými sousedy.

shading-functions

Vše pod kontrolou

Tvojí stínící techniku máš v chytrém domě od Loxone plně pod kontrolou. Je jedno, zda máš rolety, markýzy nebo žaluzie a vůbec nezáleží na výrobci. Tvůj chytrý dům je propojí a budeš je ovládat centrálně.

Automatický režim - využití sluneční energie

V závislosti na pokojové teplotě, pozici slunce a slunečním svitu, se ovládá stínící technika plně automaticky. V inteligentní domácnosti se sluneční energie využívá pro vytápění a aby nedocházelo k přehřívání, automaticky se stahuje stínící technika.

Různé možnosti ovládání

Žaluzie se stahují a vytahují automaticky, nebo je můžeš jednoduše ovládat před běžné tlačítko, dálkové ovládání či webové rozhraní. Dokonce je můžeš nastavit, i když jsi na cestách, a to přes volně dostupnou Loxone Smart Home app.

Tlačítka, zastínit, jedem!

Veškeré zastínění v místnosti ovládáš jednoduše pomocí tlačítek. Jedním tlačítkem pro vytažení a druhým pro zatažení stínící techniky si můžeš manuálně nastavit zastínění v celé místnosti. Ať už pro jednu nebo pět žaluzií - stačí jen dvě tlačítka!

Více informací

Jednoduché ovládání doma i na cestách.

S bezplatnými aplikacemi pro smartfony, tablety a prohlížeče můžeš svůj domov ovládat odkudkoli. K ovládání tvých žaluzií, markýz nebo rolet postačí přejetí prsty nebo pouhé poklepání!

Více informací

Zastínění na dosah ruky

V chytrém domě se veškeré zastínění odehrává v podstatě samo. Přesto ale můžeš do chodu zasáhnout a jedno, popřípadě více oken naráz zastínit pohodlně jediným stisknutím tlačítka.

Ochrana před bouřkou

Jakmile se blíží vichřice, stínící technika sjede do ochranné polohy - rolety se stáhnou, markýzy vytáhnou. Je jedno zda jsi právě doma anebo na dovolené, tvůj dům se o sebe postará sám.

Automatické soukromí

Dovol svému domu aby se sám postaral - při setmění se žaluzie stáhnou, abys měl soukromí a mohl relaxovat po dlouhém dni.

auto-visual-cover
smart-sun-alarm

Chytrý budíček

Tvůj chytrý dům tě ráno příjemně probudí. Jak? Stínící technika se automaticky vytáhne a sluneční paprsky tě jemně probudí do nového dne - mnohem příjemnější alternativa k řinčení budíku. 

good-morning-button

Tlačítko dobré ráno/dobrou noc

Jedno kliknutí na toto tlačítko, zařídí ráno hned několik úkonů - vytáhnou se žaluzie, rozsvítí světlo, začne hrát hudba a deaktivuje se alarm.

Ovládání je hračka

Nech svůj dům dělat domácí práce.

family

Dětská pojistka

Pokud tvoji nejmenší rádi klikají na tlačítka, můžeš nastavit dětskou pojistku světel a manuálně je kontrolovat přímo ze svého chytrého telefonu (světla, ne děti!).

Flexibilní skupiny

Jednotlivé žaluzie nemusíš ovládat individuálně, a to díky vytvořeným skupinám - první patro, západní strana, ložnice, … je to jen na tobě!  Můžeš mít tolik skupin, kolik chceš.

shading-groups

Integruj svůj alarm

Tvá stínící technika může být propojena s alarmem. Jakmile se spustí alarm, všechny rolety se využijí k zastrašení nezvaného hosta.

Více informací

Simulace přítomnosti

Chytrý dům může nasimulovat tvoji domácí aktivitu. Pokud jsi na dovolené, světla se zapínají a vypínají, rolety stahují a zatahují. Vše vypadá tak, jako bys byl doma.

Více informací

Komponenty pro inteligentní stínicí techniku

V chytrém domě od Loxone spolupracuje miniserver s dalšími komponenty, aby byla tvá stínící technika ještě inteligentnější. Co chytrý dům od Loxone může ještě nabízet se dozvíš zde:

Miniserver

Miniserver je jádrem vašeho systému, díky kterému mohou všechny komponenty komunikovat mezi sebou.

Východ a západ slunce

Ráno se automaticky vytáhnou rolety a při setmění se venkovní světla rozsvítí.

Smartphone

Přes mobilní zařízení máš svůj dům pod kontrolou kdekoliv a kdykoliv.

Vytápění

Chytrý dům od Loxone nabízí komfortní teplotu v každé místnosti. Použitím inteligentního vytápění a chlazení se Loxone učí nejrychlejší a nejefektivnější způsob, jak zajistit vámi preferované pokojové podmínky.

Senzor větru

Společně s miniserverem dokáže senzor větru detekovat příchozí bouřku. Automaticky se zatáhnou rolety, aby ochránili váš dům před zničením.

Tlačítko

Společně s aplikací Loxone se tlačítko nejvíce používá k ručnímu ovládání funkcí a scén ve vašem chytrém domě.

Okenní a dveřní kontakty

Doporučujeme vám okenní a dveřní kontakty ke všem oknům, balkónovým dveřím, garážovým vratům a dalším vstupům do domu.

Intenzita slunce

Váš miniserver rozpozná intenzitu slunečního záření. Vaše pokoje tak zůstanou v létě chladné a v zimě se vytopí díky solární energii.

Stínící technika

Loxone nabízí inteligentní stínící systém, který udrží chlad v létě a uspoří energii v zimě.

Markýzy

Jako ochranu před příchozí bouřkou nebo větrem, Loxone vytáhne všechny motorizované markýzy.

Projektové poradenství

Při plánování a realizaci projektu tvého chytrého domu ti pomůžeme společně s některým z našich Loxone partnerů.

Požádat o konzultaci

Podívat se zblízka

Rádi se s vámi potkáme v showroomu v Českých Budějovicích, kde si můžete na vlastní kůži zkusit chytrou koupelnu, ložnici, obývák a další.

Zamluvit si místo

Vytápění a chlazení

Zde najdeš další možnosti využití. Získej informace o vytápění a chlazení v chytrém domě od Loxone.

Zjistit více