Alarm s Loxone

Ušetřete za drahý alarm a vsaďte na Loxone. S naším řešením domácí automatizace můžete výhodně vytvořit plnohodnotný alarm bez pořízení dalších komponent!

Výhody Loxone alarmu

Šetřete finanční prostředky! Použijte Loxone Miniserver a stávající komponenty k realizaci plnohodnotného alarmu. Například kontakty dveří, hlásiče požáru a nebo pohybové senzory a kamery mohou být použity pro kompletní zabezpečovací systém. Získejte více informací o možnostech alarmu!

Použití stávajících komponent

Použijte stávající senzory nebo detektory pohybu, osvětlení, rolety a hudební systém pro Váš alarm.

Pokud se zaznamená pohyb nezvaného hosta, začnou v celém domě blikat světla, vyjedou žaluzie a například Sonos systém začne hrát Rammsteiny na maximální hlasitost. Všechno je možné realizovat díky stávajícím komponentám.

Příklad použití alarmu

Vzdálená správa a upozornění

Váš Loxone Miniserver Vás upozorní na danou událost přes SMS, email a nebo Vám dokonce zavolá na mobilní telefon!

S iPhone, Android, notebook ... Můžete aktivovat alarm odkudkoliv a zkontrolovat stav Vaší domácnosti. V případě poplachu, budete automaticky informováni telefonicky, SMS nebo e-mailu díky Loxone Caller Service.

Více o Loxone Caller Service

Individuální nastavení vlastního alarmu

Sestavte si svůj poplašný systém podle Vašich představ. V případě poplachu se spustí Vámi nastavené funkce.

Nastavte si na libovolná tlačítka v domě zapnutí a vypnutí alarmu (například při odchodu z domu), a nebo využijte Vaše pohybové senzory v kombinaci s časovačem, kdy se v noci alarm sám zapne. Nastavte si upozornění na mobilní telefon a další. Volba je jen na Vás!!

Jednoduchá obsluha a aktivace

Zastřežení/Odstřežení alarmu můžete provézt pomocí tlačítka, pomocí kódu nebo plně automaticky - záleží pouze na Vás, jaké možnosti chcete využít pro Váš bezpečnostní systém.

Příklad: Alarm se může libovolně zapnout dle Vašeho přání. Ať již tlačítkem a nebo v naprogramovaný čas. Jako detektory využijte pohybová čidla, okenní a dveřní senzory a také můžete použít tlačítko v domě, kterým alarm poté utišíte.

Levné řešení zabezpečovací techniky - Loxone Alarm

Centrální ovládání

Konečně jednoduché řešení zabezpečení Vašeho domova!

Veškeré funkce můžete jednoduše realizovat pomocí Loxone Miniserveru. To je ta pravá centrála pro domácí automatizaci, která se ve Vašem domě jednoduše stará od stínění až po regulaci pokojové teploty.

Všechny možnosti v jednom systému. Domácí automatizace od Loxone umí ještě mnohem více, než perfektně ovládat rolety. Přesvědčte se sami!

Loxone Miniserver

Dozvědět se více

Zaujali jsme Vás? V následujících odkazech můžete získat další informace o zabezpečení Vaší domácnosti s Loxone alarmem! Získejte informace, které Vás zajímají!

Online dokumentace

Kontaktujte nás

Icon config
Podívejte se na naše iPhone App v akci!

Video

Icon config
Informujte se o možnostech Loxone Miniserveru

Loxone Miniserver