Loxone chytrý dům

Jednoduché ovládání. Inteligentní automatizace.

Loxone řešení – inteligentní elektroinstalace

Všestranné využití

Snadné ovládání

Inteligentní automatizace

Celkové ovládání

Zapomeň na zastaralý systém a využij výhod inteligentní elektroinstalace. V chytrém domě od Loxone je vše řízeno centrálně a bydlení dostává zcela nový rozměr. Neuděláš už ani krok navíc. Nebudou tě zdržovat nadbytečná tlačítka pro ovládání stínící techniky, osvětlení nebo topení! Chytrý dům se ovládá sám, s pomocí malé zelené krabičky - Loxone Miniserveru.

Stínění

Ovládej žaluzie v celém domě z jednoho místa - pomocí tlačítka, mobilu nebo automaticky. V létě se stínící technika postará o chlazení, v zimě naopak o vyhřívání místnosti.

Osvětlení

Barevné osvětlení, světelné scény, stmívání a mnoho dalšího. Vše můžeš ovládat jediným tlačítkem nebo dálkově přes mobilní telefon.

Vytápění & chlazení

Využij možnosti individuálního nastavení teploty. Ráno můžeš mít v ložnici 19°C a koupelna bude připravena na ranní sprchu při 22°C.

Multimedia

Poslouchej hudbu v každé místnosti. Oblíbená muzika bude s tebou při každé příležitosti, probouzej se s ní nebo si zazpívej ve sprše.

Energie

Uspoř za energie. Využívej vlastní vyrobenou elektřinu a nechej nepoužívané spotřebiče, ať se automaticky vypínají díky řešení od Loxone.

Alarm

Bez nutnosti pořizovat další komponenty vytvoříš v domě alarm. Stačí využít senzor přítomnosti a nezvané hosty postrašit zapnutím osvětlení nebo hudby.

Jednoduché použití

Ovládej domácnost jednoduše přes tlačítka nebo pomocí mobilního telefonu, kdykoli a odkudkoli. K pohodlnému ovládání domu ti může posloužit i počítač, tablet nebo dálkové ovládání. V inteligentním domě od Loxone se vše přizpůsobí tvému životnímu stylu a ne naopak.

Inteligentní automatizace

Inteligentní dům od Loxone sleduje situace, jako je přítomnost v domě, teplota, požár, vloupání, západ slunce a mnohem více. Přesně ví, co má v určitých situacích ovládat. To je to, co dělá dům inteligentním.

Pokud právě není nikdo doma, inteligentní dům se postará o mnoho věcí: Odpojí spotřebiče od napájení. Automaticky sníží teplotu. V případě vloupání nebo požáru spustí alarm. Zajistí stínění během horkých dnů. A mnohem více!

Chytrý dům ti pomůže ušetřit za energie, aniž bys proto musel cokoli udělat. Například automaticky zhasne světla v místnosti, kde nikdo není nebo vypne spotřebiče, když se nevyužívají. A dokáže i mnoho dalšího.

Zůstala garážová vrata otevřená po setmění? Hrozí vytopení vodou nebo do domu vniknul nezvaný host? Systém tě na vše okamžitě upozorní!

Poznejte život v inteligentním domě

Protože kolem pojmu chytrý dům panuje řada mýtů a zkreslených představ, snažíme se na příkladech ze života prakticky ukazovat, jak vám může domácí inteligence zpříjemnit bydlení a ušetřit čas, práci i peníze. Možnost něco osobně vidět a zkusit si to vydá za víc než tisíc slov.

V Českých Budějovicích vám na ploše cca 200 m² předvedeme běžné místnosti jako obývací pokoj, ložnici či koupelnu, i specialitky v podobě sauny nebo ovládání krbu. Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je žít v domácnosti s autopilotem.

Rezervovat si místo zdarma

Bezplatná brožurka & poradenství

Začínáš s Loxone? Zašleme ti zdarma naší brožurku.
Máš nějaké otázky? Pošli nám zprávu a náš přátelský tým tě bude kontaktovat.

Zdarma konzultace   Zdarma brožurka Loxone

Kontaktuj nás na tel: +420 380 429 000 / +421 233 872 130

x






Máte otázky ohledně Vašeho budoucího chytrého bydlení? V této oblasti jsme experti a rádi Vám poradíme!

  • Nezávazně a zcela bezplatně
  • Zkušenosti s 30.000 realizovanými chytrými domy na celém světě
  • Vaše data budou použita pouze pro poradenství a nebude předána nikomu jinému
x








Máte otázky ohledně Vašeho budoucího chytrého bydlení? V této oblasti jsme experti a rádi Vám poradíme!

  • Nezávazně a zcela bezplatně
  • Zkušenosti s 30.000 realizovanými chytrými domy na celém světě
  • Vaše data budou použita pouze pro poradenství a nebude předána nikomu jinému
Partner pro chytré inteligentní domy Loxone

Staň se Loxone partnerem

Zaujal tě Loxone? Staň se Loxone partnerem a připoj se k revoluci v bydlení a získej konkurenční výhodu.

Zapojíš se tak do jednoduchého, komplexního systému s reálnými maržemi a bezplatnou podporou pro všechny tvé projekty chytrých domů.

Chci se stát partnerem

Z Loxone blogu

Reference
21.10.16
V předchozím článku Loxone Air – Využití v praxi díl 1. jsme se podívali na instalaci Loxone v bytě našeho kolegy Floriana. Byla to krásná ukázka toho, jak snadno proměnit jakoukoli domácnost na smart home s pomocí technologie Loxone Air. Nyní v 2. …

>

Reference
05.10.16
Stavba nového domu či kompletní předělání elektroinstalace již dávno není podmínka získání komfortu inteligentní domácnosti. Díky naší Loxone Air technologii můžete svůj domov proměnit v plnohodnotný chytrý dům snadno a rychle. Toto je první ze série dvou článků, v nichž …

>

Technologie
27.09.16
Díky Loxone Caller Service vám může chytrý dům zavolat kamkoli na světě. Nemusíte být v tu chvíli ani připojeni k internetu. Sami si zvolíte, o kterých událostech ve vašem domě si přejete být neprodleně informováni. Nemusíte se tak bát, že by vás doma …

>

Buďte v obraze

Chcete znát mezi prvními novinky ze světa chytrého bydlení Loxone a o nových produktech a funkcích? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru!

Získat novinky