Loxone chytrý dům

Vaše domácnost. Jednoduché ovládání. Inteligentní automatizace. 

Loxone Miniserver se stane srdcem tvého chytrého domu. Bude řídit vše od osvětlení, stínící techniky a audia, až po inteligentní regulaci vytápění.

Loxone řešení - inteligentní elektroinstalace

Všestranné využití

Snadné ovládání

Inteligentní automatizace

Celkové ovládání

Zapomeň na zastaralý systém a využij výhod inteligentní elektroinstalace. V chytrém domě od Loxone je vše řízeno centrálně a bydlení dostává zcela nový rozměr. Neuděláš už ani krok navíc. Nebudou tě zdržovat nadbytečná tlačítka pro ovládání stínící techniky, osvětlení nebo topení! Chytrý dům se ovládá sám, s pomocí malé zelené krabičky - Loxone Miniserveru.

Stínění

Ovládej žaluzie v celém domě z jednoho místa - pomocí tlačítka, mobilu nebo automaticky. V létě se stínící technika postará o chlazení, v zimě naopak o vyhřívání místnosti.

Osvětlení

Barevné osvětlení, světelné scény, stmívání a mnoho dalšího. Vše můžeš ovládat jediným tlačítkem nebo dálkově přes mobilní telefon.

Vytápění & chlazení

Využij možnosti individuálního nastavení teploty. Ráno můžeš mít v ložnici 19°C a koupelna bude připravena na ranní sprchu při 22°C.

Multimedia

Poslouchej hudbu v každé místnosti. Oblíbená muzika bude s tebou při každé příležitosti, probouzej se s ní nebo si zazpívej ve sprše.

Energie

Uspoř za energie. Využívej vlastní vyrobenou elektřinu a nechej nepoužívané spotřebiče, ať se automaticky vypínají díky řešení od Loxone.

Alarm

Bez nutnosti pořizovat další komponenty vytvoříš v domě alarm. Stačí využít senzor přítomnosti a nezvané hosty postrašit zapnutím osvětlení nebo hudby.

Jednoduché použití

Ovládej domácnost jednoduše přes tlačítka nebo pomocí mobilního telefonu, kdykoli a odkudkoli. K pohodlnému ovládání domu ti může posloužit i počítač, tablet nebo dálkové ovládání. V inteligentním domě od Loxone se vše přizpůsobí tvému životnímu stylu a ne naopak.

Inteligentní automatizace

Inteligentní dům od Loxone sleduje situace, jako je přítomnost v domě, teplota, požár, vloupání, západ slunce a mnohem více. Přesně ví, co má v určitých situacích ovládat. To je to, co dělá dům inteligentním.

Pokud právě není nikdo doma, inteligentní dům se postará o mnoho věcí: Odpojí spotřebiče od napájení. Automaticky sníží teplotu. V případě vloupání nebo požáru spustí alarm. Zajistí stínění během horkých dnů. A mnohem více!

Chytrý dům ti pomůže ušetřit za energie, aniž bys proto musel cokoli udělat. Například automaticky zhasne světla v místnosti, kde nikdo není nebo vypne spotřebiče, když se nevyužívají. A dokáže i mnoho dalšího.

Zůstala garážová vrata otevřená po setmění? Hrozí vytopení vodou nebo do domu vniknul nezvaný host? Systém tě na vše okamžitě upozorní!

"Loxone chytrý dům pro ..."

Chytrý dům je vhodný pro každého. Pro rodiny s dětmi i všechny, kdo mají rádi komfort a moderní životní styl, šetří každou korunu nebo si potrpí na bezpečnost svého majetku.

Rodina

Komfort & životní styl

Úspora energie

Bezpečnost

Rodina

Dětská pojistka

Děti si rády hrají s tlačítky. Pouhým dotykem na telefonu aktivuješ dětskou pojistku a jednotlivé vypínače a tlačítka se deaktivují. Už žádné hraní s osvětlením.

Pro budoucnost

Děti rostou a stejně tak se mění životní styl rodiny. Dnes je místnost v prvním patře používaná jako dětský pokoj. Za 20 let se může změnit na kancelář. Žádný problém - inteligentní domácnost vychází vstříc měnícím se potřebám.

Regulace jednotlivých místností

Nastav si teplotu pro každou místnost v domě, podle toho, kdy se využívá. Koupelna se zahřeje v ranních a večerních hodinách na 23°C, v ložnici bude při spánku 19°C a v obývacím pokoji se udržuje příjemných 22°C.

Komfort & životní styl

Světelné scény pro každou situaci

Kino, romantika, večírek. Změň atmosféru ve své domácnosti s použitím různých kombinací světel, odlišnou intenzitou a barevným osvětlením. Světelné scény snadno aktivuješ a můžeš je individuálně nastavovat a měnit podle příležitosti.

Dálkové ovládání / App

Ovládej svůj dům odkudkoliv. S bezplatnou aplikací pro chytrý telefon a tablet můžeš například otevřít bránu od garáže, když přijíždíš k domu, otevřít dveře návštěvě, nebo zapnout saunu ze sjezdovky.

Oblíbená hudba v každé místnosti

Užívej si hudbu v každé místnosti své inteligentní domácnosti. V ranních hodinách se při vstupu do koupelny automaticky pustí rádio a zpříjemní ti start do nového dne. Po příchodu z práce se v obývacím pokoji rozehraje tvé oblíbené hudební album.

Úspora energie

Optimalizuj spotřebu

Využij naplno svůj vlastní zdroj elektrické energie. Chytrý dům pustí pračku nebo myčku pouze tehdy, když mu elektřinu dodává vlastní fotovoltaický systém.

Odpoj žrouty energie

Jediným stisknutím tlačítka můžeš snadno odpojit všechna zařízení, která jsou v pohotovostním režimu. Odpojením žroutů energie snížíš ve svém domě náklady za elektrickou energii.

Zjistit, kde ušetřit

Díky funkci statistik si můžeš zobrazit údaje o spotřebě v domácnosti a identifikovat oblasti, kde je potenciál úspory energií. Statistiky ti pomohou odstranit energetické prohřešky.

Bezpečnost

Odstrašující tlačítko

Stisknutím tlačítka vedle postele se spustí alarm: Rozblikají se světla, žaluzie se vysunou nahoru. Současně se může provést automatický telefonát například bezpečnostní službě.

Hudba jako alarm

V případě poplachu se žaluzie vysunou, rozsvítí se světla a hudba se rozezní po celém domě. Spuštění alarmu tak nezvaného hosta rychle odradí.

Ochrana proti bouři, ohni, vodě, ...

Inteligentní dům může zjistit přítomnost vniku vody, vzniku požáru, varovat tě před bouří a dokáže i mnoho dalšího. Při těchto situacích budeš ihned upozorněn a můžeš tak zabránit větším škodám.

LIGHTHOUSE // 233 m2 // Podívat se

Staň se Loxone partnerem

Miluješ domácí automatizaci stejně jako my? Výborně. Staň se Loxone partnerem a připoj se k naší společné misi, aby byly inteligentní domy dostupné všem.

Zapojíš se tak do jednoduchého, komplexního systému s reálnými maržemi a bezplatnou podporou pro všechny tvé projekty chytrých domů.

Stáň se partnerem

Konzultační dny v Českých Budějovicích

Přijďte na náš Loxone konzultační den v Českých Budějovicích. Ten je určený všem stavitelům domů, kteří získají veškeré potřebné informace týkající se inteligentních domů. Popovídejte si s našimi odborníky a kolegy o Loxone, domácí automatizaci a nechte si poradit co Vás zajímá. U nás Českých Budějovicích naleznete 200 metrový showroom, kde Vám ukážeme chytré bydlení od Loxone v praxi. uvidíte obývací pokoj, kuchyni nebo ložnici s koupelnou, ale těšit se můžete i na specialitky v podobě sauny nebo ovládaného krbu.

Konzultační dny Loxone pro stavitelé domů

Bezplatná brožurka & poradenství

Začínáš s Loxone? Zašleme ti zdarma naší brožurku.
Máš nějaké otázky? Pošli nám zprávu a náš přátelský tým tě bude kontaktovat.

Zdarma konzultace   Zdarma brožurka Loxone

Kontaktuj nás na tel: +420 380 429 000 / +421 233 872 130

x


Máte otázky ohledně Vašeho budoucího chytrého bydlení? V této oblasti jsme experti a rádi Vám poradíme!

  • Nezávazně a zcela bezplatně
  • Zkušenosti s 30.000 realizovanými chytrými domy na celém světě
  • Vaše data budou použita pouze pro poradenství a nebude předána nikomu jinému
x
Máte otázky ohledně Vašeho budoucího chytrého bydlení? V této oblasti jsme experti a rádi Vám poradíme!

  • Nezávazně a zcela bezplatně
  • Zkušenosti s 30.000 realizovanými chytrými domy na celém světě
  • Vaše data budou použita pouze pro poradenství a nebude předána nikomu jinému

Odebírat infomail

Z Loxone blogu

S Loxone můžete dělat s osvětlením doslova zázraky a při každé příležitosti vykouzlit tu pravou atmosféru. O dokonalé světlo za každé situace se starají naše rozhraní jako Dimmer, DMX Extension nebo naše vlastní LED spoty nebo LED pásky. Dnešním dnem …

GO

Stavba domu nebo pořízení bytu je jednou ze zásadních věcí, které v životě člověk dělá. Je to velká radost, ale také starost s tím spojená. V rámci plánování musíte udělat tisíce rozhodnutí, které zásadně ovlivní bydlení ve Vaší nové domácnosti. …

GO

Vstupujeme do nové éry chytrého bydlení: Loxone Tree! Tato technologie byla vyvinuta speciálně pro potřeby našich zákazníků a Loxone partnerů a výsledek stojí za to. Integrace periférií do chytrého domu je revolučně jednoduchá: Až o 80% menší nároky na kabeláž …

GO