Loxone Online Semináře

Tipy & triky, které Vám přinesou více informací o našich produktech a funkcích v konfiguračním softwaru. Semináře budou přehrávány přes Live-Stream přímo do Vašeho počítače.

0

Otázky & Odpovědi

Návod, jak Online semináře fungují

Zúčastnit se Loxone Online semináře je jednoduché: Pro Live-Stream si stáhněte Loxone QuickJoin aplikaci. Přístupový kód získáte na této stránce 30 minut před začátkem relace. Připojte se k Live-Streamu přes QuickJoin aplikaci. Studujte pohodlně z Vašeho obývacího pokoje. Technicky je možné připojit pouze 25 účastníků současně, proto video záznam a vzorová data z Loxone Configu jsou po ukončení Online semináře k dispozici zde na našich stránkách.

Download

1. Quickjoin

Stáhněte si Loxone QuickJoin pro živé vysílání.

Zugangscode

2. Přístupový kód

Přístupový kód se zobrazí vždy 30 minut před začátkem relace (Online semináře).

Verbindung

3. Připojení

Připojení k Live-Streamu přes QuickJoin aplikaci.

Nejbližší Online seminář

Zde můžete nalézt nejbližší termín pro Loxone Online seminář!

0

Archív seminářů

Zmeškali jste náš online seminář? Žádný problém! Archív s Loxone semináři budete postupně zhlížet v této sekci. Vedle každého videa je také přiložen aktuální soubor z Loxone Configu.

15
Inteligentní regulace pokojové teploty

Další online seminář se věnuje funkčnímu bloku "Inteligentní regulece pokojové teploty" v Loxone konfiguračním softwaru!

Inteligentní ovládání osvětlení

V tomto díle online semináře se zabýváme funkčním blokem "Ovládání osvětlení". Dozvíte se, jak je jednoduché v konfiguračním softwaru Loxone naprogramovat ovládání spínaného osvětlení, nastavení světelných scén, RGB osvětlení a somozřejmě stmívání světel.

Loxone Config - Funkční blok "Alarm"

Vytvoření plnohodnotného alarm systému v Loxone konfiguračním softwaru. Nastavení upozornění na danou událost. Vzdálená správa a monitoring stavu v domě.

Loxone Config - Kompletní alarm

Možnosti nastavení kompletního alarmu. Aktivace hudebního zdroje, zatažení rolet nebo žaluzií, poslání zprávy přes caller service, rozsvícení světel a mnoho dalšího, začlenění vytápění do chytrého alarmu - už žádní nezvaní hosté.

Tipy, triky pro Loxone Config

Pro tento díl online semináře máme pro Vás připraveny tipy, triky, jak jednoduše programovat v našem konfiguračním softwaru. Po shlédnutí tohoto online semináře byste měli naprogramovat chytrý dům daleko rychleji a efektivněji!

Loxone Config - Tlačítko na dobrou noc

Nastavení a naprogramování "Tlačítka na dobrou noc". Globální souhrn funkcí pro nastavení domu. Aktivace 3-klikem se spustí mnoho chytrých funkcí najednou. Například zastřežení alarmu, kontrola zapnutých spotřebičů, kontrola zavřené garáže, nastavení oznámení na telefon, aktivace nočního osvětlení a mnoho více...

Kompletní ovládání žaluzií

Ovládání žaluzií v celém domě je s Loxone velice jednoduché a zabere pouze pár minut. Žaluzie umí daleko více než jen pojezd nahoru a dolů. Využijte potenciál cyhtrého domu naplno, osaďte ho Miniserverem.

Kompletní ovládání osvětlení

Ovládání osvětlení v celém domě je s Loxone velice jednoduché a zabere pouze pár minut. Osvětlení umí ale daleko více než jen on/off. Využijte potenciál domu naplno, osaďte ho Miniserverem.

Caller Service

V dalším díle online semináře Vám ukážeme, jak jednoduše nastavit v konfiguračním softwaru online službu Loxone Caller Service. Není nad to, když jste o nečekaných událostech ve Vašem chytrém domě včas informování.

Vizualizace, jak má být

Vizualizace je velmi pěkná přidaná hodnota, kterou chytrý dům nabízí. Pokud chcete vědět, jak ji oživit a mít ji přehlednou a efektivní - připojte se k online semináři a podívejte se na toto video.

Uživatelské režimy v praxi

Uživatelské režimy jsou velice mocný nástroj, který dokáže ovlivnit celý chytrý dům (žaluzie, topení, osvětlení, alarm, ...). V tomto videu Vám ukážeme, jak je programovat, používat a usnadnit si s nimi práci.

Správná Loxone kabeláž

Elektroinstalace je základ každého chytrého domu a nevyplatí se nic podcenit. Tento díl se bude plně věnovat správné kabeláži a veškerým tipům a trikům z praxe světa Loxone.

IR Extension v praxi

V tomto semináři Vám představíme možnosti IR Extensionu v praxi! Podívejte se jak je jednoduché naprogramovat ovládání televize přes IR rozhraní.

Loxone Autumn '12 Release - Novinky 1/2

V tomto semináři Vám představíme novinky a možnosti podzimního vydání Loxone Autumn '12 Release.

Loxone Autumn '12 Release - Novinky 2/2

V tomto semináři Vám představíme novinky a možnosti podzimního vydání Loxone Autumn '12 Release.