On-line markeťák/čka junior

Rozbehni kariéru snov v tíme, ktorý mení svet!

Hľadáme niekoho s elánom, tvorivým duchom a zdravou drzosťou, aby posilnil náš marketingový tím. Úloha je jasná: Každý musí vedieť, ako mu inteligentné ovládanie a automatizácia môže zlepšiť život. Cítiš sa na to?

Rozbehni kariéru snov v tímu, ktorý mení svet!

Marketing Loxone

Náplň práce

  • Copywriting (písanie článkov a textov pre web, newslettere a pod.)
  • Preklady z AJ či NJ
  • Správa webu pomocou WordPress / Magento
  • Podľa schopností: SEO, PPC, RTB, GA, Social media, video, grafika, …

Požadujeme

  • Kreativitu, vlastný názor, spoľahlivosť, proaktivitu
  • Záujem o moderné technológie
  • AJ alebo NJ (dorozumieť sa s kolegami z iných krajín)
  • Skúsenosti s písaním, on-line reklamou či točením videí

Ponúkame

  • Možnosť byť pri tom a meniť svet
  • Know-how a skúsenosti, ktoré posunú CV na vyšší level
  • Moderné a neformálne prostredie (vlastný bar, kino, …)
  • Zapojenie do medzinárodného tímu

Pridáš sa k našej misii?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Máš čo ponúknuť? My tiež!

Našou dušou sú naši zamestnanci. Ponúkame vám atraktívne pracovné
prostredie a benefity, aby ste sa mohli cítiť pohodlne a dosahovať špičkové
profesionálne výkony.

Ikona projekt

Unikátne projekty

Meníme ľuďom životy, robíme ich šťastnejšími a svet o niečo lepší. Každý deň pracujeme na rozmanitých a jedinečných projektoch a ponúkame priestor pre vaše vlastné nápady naprieč všetkými oddeleniami.

Ikona laptop

Moderne presvetlené kancelárie nabité úžasnými technológiami

V Loxone na vás čaká moderné a flexibilné pracovisko so špičkovým pracovným vybavením. Každý, kto je u nás, dostane presne ten hardvér, ktorý pre svoju prácu potrebuje, a môže ho používať tiež súkromne alebo doma. Digitalizácii pracovných procesov prikladáme veľký význam a svoje úlohy plníme prevažne bez papierov.

Ikona globus

Spolupráca a možnosť kariérneho rastu

V Loxone pracujú ľudia s vášňou pre svoju prácu. Naším mottom je inšpirovať sa navzájom chceme robiť skvelú prácu a vzájomne sa podporovať. V spoločnosti Loxone budete pracovať v medzinárodnom prostredí a budete ťažiť z úzkej spolupráce s kolegami a zákazníkmi z celého sveta. V závislosti na zamestnaní a kvalifikáciu existuje tiež príležitosť pre dlhodobé pobyty v zahraničí a medzinárodnú kariéru.

Ikona portfel

Ohodnotenie odpovedajúce výkonu a kvalifikácii

Tvrdá práca sa vyplatí. Vynikajúce pracovné výsledky neostanú v Loxone bez povšimnutia a sú odmenené nie len atraktívnymi platmi. Počas roka máme mnoho atraktívnych akcií a odmenou je nabitie vašich Flexi Pass Card.

Ikona procent

Zamestnanecké zľavy na Loxone produkty

V Loxone žijeme Loxone. Identifikácia našich zamestnancov s produktmi Loxone má najvyššiu prioritu, a preto si môžu Loxone produkty zaobstarať za špeciálnych zľavových podmienok. Takto sprístupňujeme vlastné inteligentné domy každému Loxonautovi.

Ikona hierarchia

Priama hierarchia

Žiadne nekonečné schôdze, stačí začas a presvedčiť CEO o nápade. Žiadna nuda, len krátke cesty rozhodovaní. To je Loxone.

Mentoring tých najlepších v obore

Každého nového člena tímu sprevádza po boku Loxone Buddy. Podporí ťa radami a rýchlo pomôže zorientovať sa v Loxone a zaučiť sa.

Ikona szkoła

Systém vzdelávania a tréningu

Podpora osobného a profesíjneho rozvoja je pre nás veľmi dôležitá. „Celoživotné učenie“ vo všetkých profesíjnych oboroch a na všetkých vstupných úrovniach

Ikona szampan

Teambuildingy a firemné večierky

Naše úspechy je potrebné osláviť! Či už sa jedná o malé posedenie pri spoločnej večeri, jedinečné firemné výlety, alebo akcie Loxone za sprievodu hudby zo špičkových reproduktorov. Podľa Loxonautov je každoročným vrcholom: legendárny vianočný večierok Loxone.