Novinka: Audioserver teraz podporuje Apple AirPlay 2

Lucia Špániková
12/01/2021 in Technológie
Netrpezlivo očakávaná aktualizácia je tu! Naša najväčšia novinka roku 2020, teraz podporuje Apple AirPlay 2. Každá inštalácia Loxone je vďaka pravidelným aktualizáciám stále výkonnejšia – už viac ako 10 rokov. Bezplatná aktualizácia softvéru 2.5.01.11 pre Audioserver je k dispozícii od dnešného dňa. Vďaka tejto aktualizácii podporuje Audioserver jednu z najpopulárnejších funkcií: Apple AirPlay 2. S technológiou AirPlay môžete prehrávať hudbu z vášho iPhonu, iPadu alebo Macu priamo v rôznych zónach na vašom Audioserveri. Všetky technické podrobnosti nájdete v našom changelogu.

Iba jedným kliknutím

Jediným kliknutím môžete streamovať svoju obľúbenú hudbu cez Apple AirPlay 2 do Audio prehrávača vášho Loxone Audioservera.

Vo všetkých miestnostiach

S AirPlay 2 môžete súčasne prehrávať hudbu v rôznych miestnostiach a individuálne upravovať jej hlasitosť.

Absolútne synchronizované!

Vďaka technológii AirPlay je zvuk videí prenášaný do vašich reproduktorov absolútne synchrónne prostredníctvom Loxone Audioservera.

Ak ste pre svoj Audioserver aktivovali automatické aktualizácie, upozorní vás na to vyskakovacím oknom, ktoré môžete potvrdiť. V prípade jeho nepotvrdenia, automatická aktualizácia sa uskutoční až o 24 hodín. Aktualizáciu môžete tiež spustiť manuálne prostredníctvom webového rozhrania.

TIP: Aktivujte automatické aktualizácie na svojich Audioserveroch, aby boli budúce aktualizácie ešte pohodlnejšie. Tým ušetríte čas pri údržbe vašich zákazníckych projektov.

Chcem byť informovaný o novinkách