Inteligentne automatizované fitness centrum

Lucia Špániková
01/12/2020 in Referencie
Fakty

Krajina
Nemecko


Loxone Partner
ESZI Elektro & IT GmbH


Komponenty Loxone
Miniserver
Extension
DMX Extension
Relay Extension
DALI Extensions
Tree Extension

Manuálne ovládanie cez:
Touch Pure Tree

Detekcia prítomnosti cez:
Senzor prítomnosti Tree

Ovládanie osvetlenie pomocou:
RGBW 24V Dimmer Tree

Miniserver je perfektným riešením pre inteligentné riadenie a automatizáciu rôznorodých projektov. Dôkazom toho je aj špeciálna automatizácia fitness centra Clever Fit v nemeckom meste Landsberg am Lech. Loxone sa tu stará o zabezpečenie ideálnych podmienok pre ľudí, ktorí milujú šport a navštevujú toto zariadenie pomocou automatizovaného vetrania, osvetlenia, prístupu a ďalších funkcií.

Pre majiteľa fitness centra Clever Fit bolo predovšetkým dôležité, aby bolo možné všetko ovládať centrálne a aby mal každý zamestnanec prístup do systému. Mali by byť navyše implementované štandardné funkcie ako osvetlenie, vetranie, prístup atď. Malo by sa tiež ľahko implementovať neustále rozširovanie systému.

Čo sa realizovalo?

Celkovo štyri Loxone Miniservery spolupracujú v takzvanej sieti Client-Gateway. Dva z Miniserverov sú zodpovedné za telocvičňu a prístavbu. Ďalšie dva Miniservery riadia dve prístavby. Všetky Miniservery sú umiestnené v sieti s optickými vláknami. Administratívna časť a fitness centrum sú navzájom fyzicky oddelené. Toto je hlavné sídlo spoločnosti Clever Fit GmbH. Fitness centrum v Landsbergu je vzorovým objektom pre ostatné fitness centrá.

O Loxone Partnerovi

Náš Loxone Gold Partner ESZI Elektro & IT GmbH realizuje zaujímavé projekty v komerčnom aj súkromnom sektore, pričom na každý z týchto projektov dohliada náš partner od plánovania až po inštaláciu vrátane fitness centra Clever Fit v Landsberg am Lech.

Fakty

Krajina
Nemecko


Loxone Partner
ESZI Elektro & IT GmbH


Komponenty Loxone
Miniserver
Extension
DMX Extension
Relay Extension
DALI Extensions
Tree Extension

Manuálne ovládanie cez:
Touch Pure Tree

Detekcia prítomnosti cez:
Senzor prítomnosti Tree

Ovládanie osvetlenie pomocou:
RGBW 24V Dimmer Tree

Prečo Loxone?

Sme partnerom spoločnosti Loxone už 11 rokov, a preto vieme, že systém funguje spoľahlivo a bezchybne. Všetky funkcie sa dajú ľahko implementovať a vynikajúca je jednoduchá integrácia ďalších systémov. Napríklad do projektu Clever Fit sme zahrnuli solárium, aby zákazník mohol prostredníctvom digitálneho kontaktu vidieť, či sa práve používa.

Stojance Zdravev
Konateľ, ESZI Elektro & IT

Stroje na cvičenie
Pohľad na fitnescentrum z recepcie
Osvetlenie schodov

– Stať sa Loxone Partnerom –

Zamestnanec Loxone pracujúci s počítačom

Staňte sa Loxone Partnerom


Chcete svojim zákazníkom ponúknuť  jedinečnú automatizáciu pomocou Loxone Miniservera? Spojte sa s nami a ťažte zo silnej spolupráce so spoločnosťou Loxone, lídrom na trhu v oblasti automatizácie budov a domov.

Chcem byť informovaný o novinkách