Nákup produktov Loxone

Ako výrobca profesionálneho systému vyžadujúceho odbornú montáž sa zameriavame na spoluprácu s Loxone Partnermi. Predaj na našom e-shope je obmedzený výlučne na obchodné subjekty. Pre inštaláciu a sprevádzkovanie produktov Loxone odporúčame využiť jedného z Loxone Partnerov.

Ako zakúpiť produkty Loxone ako koncový zákazník:

Loxone Partner vo vašom okolí

Ak potrebujete zakúpiť produkty ako koncový používateľ, môžete tak urobiť prostredníctvom lokálnych Loxone Partnerov. Mimo iného môžete ušetriť za poštovné. Vyhľadajte si Loxone Partnera na našej mape.

Ste elektrikár alebo inštalačná firma? Ponúkame možnosť stať sa Loxone Partnerom! Prípadne ak ste obchodný subjekt, môžete nakúpiť naše produkty aj bez partnerstva. Registrácia tu.

 

Čas na váš projekt


Výber tienenia ide v ruka v ruke s riešením jeho ovládania. Inteligentná automatizácia sa o tienenie postará za vás a vy si tak môžete iba užívať komfort, ktorý vám toto riešenie poskytne. Využite bezplatné konzultácie s našimi odborníkmi. Radi vám vysvetlíme aj ďalšie možnosti inteligentnej automatizácie a prípadne vám aj odporučíme vhodnú inštalačnú firmu vo vašom okolí.