Ventilácia a infekčné ochorenie


03/08/2020 in Know How

Vysoký prietok vzduchu v budovách znižuje pravdepodobnosť infekcie COVID-19

Každodenný život sa pomaly, ale iste zrýchľuje. Mnoho kancelárií, spoločností a obchodov opäť otvára svoje dvere podľa platných bezpečnostných predpisov. Virológ Christian Drosten z berlínskej charity hovorí: „Každé riedenie vzduchu môže minimalizovať riziko infekcie vírusom COVID-19.“

Christian Drosten je jedným z popredných svetových viroológov v boji proti vírusu korona. Radí tiež politikom a orgánom v Nemecku a je odborníkom v oblasti médií. V nedávnom rozhovore s rakúskym rozhlasom odporúča zabezpečiť vysokú úroveň ventilácie v budovách, pretože to môže minimalizovať riziko infekcie.

Ovládanie rekuperácie v aplikácii

Inteligentná regulácia vetrania pomocou Loxone

Vďaka plne regulovateľnému vetraciemu systému je možné prietok vzduchu ľahko zvýšiť pomocou aplikácie Loxone. Odborníci sa zhodujú: Veľký podiel čerstvého vzduchu v uzavretých miestnostiach môže minimalizovať riziko infekcie.
Z tohto dôvodu bol náš ventilačný systém v základnom tábore Loxone samozrejme okamžite upravený.
Zvýšte kvalitu vzduchu v projektoch vašich zákazníkov a zažite všetky možnosti inteligentného riadenia vetrania pomocou Loxone!

Chcete poradiť ohľadom rekuperácie v inteligentnej domácnosti?

Inteligentné prostredie modernej klímy je len jednou z najlepších moderných budov v meste. Real Smart Home. Chceli by ste vedieť, aký je napríklad pravdepodobný potenciál budúceho či súčasného domu, využite bezplatnú konzultáciu s konkrétnymi odborníkmi.

Chcem byť informovaný o novinkách