Z ostrova … rekreační dům Elements! Další Loxone referenční projekt je zde!

Ondřej Brynych
28 března, 2013 in Reference

Chtěli bychom Vám představit další Loxone referenční projekt. Tentokrát se podíváme na ostrov Rügen v Německu, kde vyrostl krásný chytrý rekreační dům: ELEMENTS

“Zelený” rekreační dům slibuje inteligentní funkce pro pohodlný a kvalitní pobyt. Hosté i majitel si mohou dopřát všech chytrých funkcí v plném rozsahu!

Referenční projekt Loxone


Ve dvou rozdělených bytech, “Voda” & “Vítr, Loxone Miniserver nabízí funkce, které zde nejsou jen pro dobrý blahobyt hostů. Díky Miniserveru má majitel rekreačního sídla z velké dálky přehled o tom, co se na místě právě odehrává.


Vše pod kontrolou!

Elements je náš první rekreační dům, který je zařazen do našich referenčních projektů. Majitel, vzdálený stovky kilometrů od sídla, může kontrolovat a sledovat dění v domě z dálky přes webové rozhraní nebo iPad.

Vítejte na dovolené!

V rekreačním sídle “Elements” na ostrově Rügen jsou nainstalována tzv. teplá světla, které plní speciální funkci pro přicházející hosty. Majitel nechal vytvořit jedinečnou světelnou scénu, která hosty příjemně přivítá a ti se mohou v domě cítit jako doma.

”Bezpečnost” nebo “Informovanost” – Oba tyto aspekty dopřejí majitelům tohoto domu klidné a bez starostné spaní. Majitel rekreačního sídla však obdivuje následující funkce:

3,2,1 – Sauna! Hodiny tikají!

Hosti v apartmánu “Vítr” i “Voda” mají v ceně k dispozici 12 hodin saunování. Saunování v drtivé většině případů netrvá déle než 3 hodiny – proto je také po 3 hodinách automaticky sauna vypnuta. Je to hlavně z toho důvodu, aby se zbytečně neplýtvalo energií. Pokud je ale delší saunování žádoucí, jde samozřejmě prodloužit. Jakmile vyprší 12 hodinový limit pro saunování, vypne se napájení sauny. Hosté si mohou aktivovat extra čas a sauna jim bude opět spuštěna …

Jste zvědaví, co se ještě v tomto rekreačním domě skrývá? Podívejte se na další skvělé vlastnosti tohoto domu v naší sekci referenčních projektů!

informujte se

Chci být informován o novinkách