Sauna s Loxone – to je teprve to pravé saunování!

Ondřej Brynych
Leden 31, 2013 in Technologie

Zima, mráz a sportování jdou zkrátka neodmyslitelně dohromady. Také vám ale vadí čekání na saunu, než se rozehřeje?

Zapněte si saunu ze sjezdovky nebo při zimní procházce krajinou

Jakmile máte doma Loxone Miniserver, máte vlastně vyhráno, protože můžete ovládat cokoliv odkudkoliv – třeba i saunu. Jakmile máte chuť na saunování a jste na cestách, jednoduše sáhnete po svém iPhonu, Androidu nebo počítači a aktivujete saunu na dálku pomocí aplikace Loxone. No není to skvělé?

mobilní aplikace pro saunu v chytrém domě


Možnosti ovládání sauny:

  • Vyndejte svůj smartphone ještě na sjezdovce. Otevřete Loxone aplikaci a spojte se s Miniserverem. Pár dotyky si zapněte saunu a těšte se na zasloužený relax.
  • Po pracovním dni jste velice unavení a ještě odepisujete na poslední maily. Do webového prohlížeče stačí napsat externí adresu Miniserveru a přes webové rozhraní zapnout saunu. Maily vám půjdou od ruky a vy se můžete těšit na vyhřátou saunu ihned po zaparkování auta.
  • Jste v obývacím pokoji. Máte chuť na saunu, ale nechcete se zvedat a už vůbec ne ji pořád kontrolovat, jestli je již vytopená. Použijte tablet, aktivujte svůj oblíbený saunovací program a čekejte, než vám přijde zpráva: „Sauna je připravena“.

 

 PozorPro dálkové ovládání sauny je nutné dodržet všechny bezpečnostní předpisy a zákony.

Výhody ovládání sauny přes Loxone jsou ve vašich rukách:

 IC_percent-greenFinanční úspora
Pokud ovládáte saunu přes Loxone, nepotřebujete drahá regulační zařízení ani dotykové tablety od výrobce sauny. Vše zvládne Loxone!
 IC_phone-greenPřístup odkudkoliv
S Loxone Apps je možné ovládat saunu odkudkoliv a je úplně jedno, zda upřednostňujete iPhone, Android, iPad nebo PC. Jednoduše si zapnete saunu třeba po cestě domů.
 IC_star-greenVlastní saunovací programy
S Loxone je možné libovolné nastavení saunovacích programů. Kromě napojení teplotního a vlhkostního senzoru vám doporučujeme napojit na systém také osvětlení a audio. Vytvoříte si tak vynikající atmosféru a saunování bude zase o krok příjemnější.

Bezpečnost díky inteligentnímu dohledu

S Loxone nezískáváte jenom pohodlnost a možnost ovládání odkudkoli. Získáváte další důležitý aspekt a rozměr – bezpečnost:

Teplota, vlhkost, detekce kouře, otevření dveří, stav kamen a další můžete monitorovat. Jakmile se hodnoty vymykají normální/očekávanému stavu, je možné dostat hlášku prostřednictvím SMS, mailu nebo zavolání (Caller Service).

Kombinace osvětlení a vytápění v celé místnosti

Jakmile se jdete saunovat, počítejte s tím, že byste měli regulovat nejenom saunu, ale také celou místnost, kde se sauna nachází:

  1. Inteligentní regulátor topení nastaví komfortní teplotu v celé místnosti
  2. Osvětlení v místnosti se nastaví na světelnou scénu saunování
  3. Z reproduktorů se spustí vaše oblíbená hudba
  4. Vy si užíváte zasloužené chvíle pohody

inteligentní ovládání sauny loxone

Toto je pouze malá ochutnávka funkcí, které je Miniserver schopen realizovat. Informujte se o dalších možnostech na našich webových stránkách a objevte nekonečné možnosti chytrého domu!

Chci být informován o novinkách