(Další termín!) Exkluzivně: První prohlídka Real Smart Home v Praze!

Ondřej Brynych
1 července, 2018 in Zákulisí

Zažijte skutečně chytrý dům na vlastní kůži

Opět v Praze: 12. července 2018

Real Smart Home si zamilujete. O tom nepochybujeme. Těžko jej ale popsat slovy. Přijďte jej poznat osobně na prohlídku vzorové chytré domácnosti. Díky spolupráci s firmou Inexes vám ji poprvé můžeme zprostředkovat i Praze! Získejte své místo zdarma včas (kapacita je omezená).

Na co se můžete těšit

V nedávno otevřeném showroomu platinového Loxone partnera Inexes vás provedeme běžnou denní rutinou v místnostech jako ložnice, jídelna, obývací pokoj či koupelna. Přesvědčíte se, jak vám inteligentní řízení osvětlení, stínění nebo topení ušetří i 50 000 úkonů a rozhodnutí ročně. Uvidíte také, jak si Loxone Smart Home poradí se specifickými situacemi, a speciální funkce jako multiroom audio, přístupový systém či ovládání krbu.

Chytrý dům v pojetí Loxone neznamená žádné technické hračky, ale seriózní řešení. Takové, jež ocení i vaše babička, aniž by se musela něco učit. No Gimmicks. Real Smart Homes.

Prohlídka proběhne v malé skupině tak, abyste měli dost prostoru na případné dotazy. Zároveň se můžete vzájemně inspirovat a podělit s ostatními o své zkušenosti. Časy prohlídek: 13-15:00 a 17-19:00.

Kam dorazit

Inexes s.r.o.
Před Skalkami I 3187/3
106 00 Praha 10 (Mapa »)
MHD zastávka Pod Vinicí

Kde zaparkovat?

Parkování je možné přímo u showroomu případně v přilehlých ulicích.

Program

Prohlídka s komentářem bude trvat zhruba 45 minut. Následně bude čas na vaše dotazy a osobní vyzkoušení.

ukázky designového bydlení

Rezervovat místo zdarma

Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat. Kvůli omezené kapacitě rozhoduje čas odeslání přihlášky. Děkujeme za pochopení.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
koláž z prohlídky vzorové chytré domácnosti

Chci být informován o novinkách