Konečne sme sa dočkali: Prvá prehliadka Real Smart Home na Slovensku!

Ondřej Brynych
Srpen 20, 2018 in Zákulisí

Zažite skutočne inteligentný dom na vlastnej koži

Komárno, SK: 12. Septembra 2018

Real Smart Home si zamilujete. O tom nepochybujeme. Ťažko ho ale popísať slovami. Preto Vás pozývame na prehliadku showroomu nášho partnera firmy Hanna s.r.o. Tá vďaka úzkej spolupráci s nami ponúka v slovenskom Komárne prezentáciu Loxone Smart Home porovnateľnú s prehliadkou oficiálnej vzorovej domácnosti v Českých Budejoviciach. Získajte svoje miesto zadarmo včas (kapacita je obmedzená).

Na čo sa môžete tešiť ?

V nedávno otvorenom showroome Vás zástupcovia firmy Hanna s.r.o. (Loxone Silver Partner) prevedú bežnou dennou rutinou v miestnostiach ako spálňa, jedáleň, obývačka či kúpeľňa. Presvedčíte sa na vlastnej koži, ako vám inteligentné ovládanie osvetlenia, tienenia alebo kúrenia ušetrí aj viac ako 50 000 úkonov a rozhodnutí ročne. Uvidíte tiež, ako si Loxone Smart Home poradí so špecifickými situáciami a špeciálnymi funkciami ako multiroom audio, prístupový systém či ovládanie krbu.

Inteligentný dom v poňatí Loxone neznamená žiadne technické hračky, ale seriózne riešenie. Také, ktoré ocení aj vaša babička bez toho, aby sa musela niečo učiť. No Gimmicks. Real Smart Homes. Ale dosť rečí, uvidíte sami.

Prehliadka prebehne v malej skupine (do 6 záujemcov) tak, aby ste mali dosť priestoru na prípadné otázky. Zároveň sa môžete vzájomne inšpirovať a podeliť s ostatnými o skúsenosti. Čas prehliadok: 13-15:00 a 17-19:00.

Kam doraziť

Showroom Hanna s.r.o.
Nám. M. R. Štefánika 5
945 01 Komárno, Slovensko
(1. poschodie Shopping centra v Komárne)

Parkovanie

Možnosť parkovania priamo v podzemnom parkovisku shopping centra, vstup na parkovisko je hneď za bodovou školy (gymnázium Ľ. J. Šuleka) doprava cez podjazd.

Program

Prehliadka s komentárom bude trvať približne 45 minút. Následne bude čas na vaše otázky a osobné vyskúšanie.

ukázky designového bydlení

Rezervovať miesto zadarmo

Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať. Kvôli obmedzenej kapacite rozhoduje čas prihlášky. Ďakujeme za pochopenie.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Chci být informován o novinkách