Projekt moderní elektroinstalace domu: Takhle snadné to může být!

Ondřej Brynych
Červen 8, 2019 in Know How

Je váš projekt elektroinstalace již na spadnutí? Nebo se teprve zajímáte o to, co obnáší? Tak jako tak, čeká vás mnoho důležitých rozhodnutí. První otázka je nasnadě: Co od ní vůbec očekávat?

Nejspíš byste ocenili jistotu, že váš dům bude odpovídat současným standardům a nepřipravíte se o komfort, který můžete mít. Využijte bezplatné konzultace s našimi odborníky, ať víte, co chtít od moderní elektroinstalace. Čerpají ze zkušeností ze 85 000+ projektů po celém světě.

Moderní elektro projekt bez kompromisů v 6 krocích

Nyní vám popíšeme obvyklou cestu od 1. kliknutí až po 1. zážitky ve vlastním domě splňující všechny požadavky moderní doby. Jako příklad jsme si vzali komplexní projekt elektroinstalace rodinného domu, ale v zásadě se neliší například od modernizace bytu (rekonstrukce elektroinstalace).

I kdybyste se nakonec rozhodli nejít cestou moderní elektroinstalace, konzultaci jistě oceníte. Získáte dobrou představu o tom, za co se nevyplatí utrácet, či jaké problémy dnešní domy mohou přinést. Řada z nich vás překvapí. Obvykle si je uvědomíme až po nastěhování.

Krok 1

Odeslání žádosti

Vyplňte a odešlete svou žádost o konzultaci zdarma pomocí formuláře níže. V mezičase se inspirujte v našem showroomu: ideálně při osobní prohlídce nebo alespoň virtuálně formou videoprohlídky.

Krok 2

Konzultace projektu

Náš odborník vás bude kontaktovat. Spolu proberete vaše přání a představy. Zjistíte, jak maximalizovat potenciál svého bydlení, co je to Real Smart Home, co určitě nezapomenout při plánování elektroinstalace domu či s čím jít za instalační firmou.

Krok 3

Hledání partnera

Jste plni dojmů. Nejspíš vás zaujalo, jak jiné může vaše bydlení být, a zajímá vás, co dál. Na vaše přání najdeme a kontaktujeme perfektního Loxone partnera ve vašem okolí. Zprostředkujeme mu vaše představy.

Krok 4

Předložení nabídky

Na základě vašich přání a požadavků vám Loxone partner sestaví individuální nabídku. Nemusíte nic dlouze studovat a sepisovat detailní požadavky. Díky Loxone standardům máte v ruce jasnou kalkulaci elektro projektu v duchu Real Smart Home.

Krok 5

Odstartování projektu*

Pokud je vše k vaší spokojenosti, dejte zelenou odstartování projektu. Po celou dobu realizace projektu jsme samozřejmě k dispozici vám i vašemu Loxone partnerovi.

Krok 6

Ukončení projektu

Váš sen se nyní stal skutečností a vy žijete v inteligentním domě. Loxone partner s vámi po nějaké době provede úpravy konfigurace dle vašich osobních zkušeností. Budeme moc rádi, pokud se spolu ještě spojíme. To abychom si ověřili vaši spokojenost.

* Mimochodem: Dokud nedáte zelenou k zahájení projektu, nevzniknou vám žádné náklady. Veškerý proces kolem něj je zcela zdarma.

„Díky Loxone jsem automatizoval celý dům a zahradu. Super kvalita, super servis. Děkuji týmu Loxone. 👍 Jen tak dál.“

Thomas Racky,
Majitel Loxone Smart Home

Chcete od projektu elektroinstalace maximum?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Chci být informován o novinkách