Ochutnávka: Loxone OS, Config a App 9.3 — přijde koncem března

Ondřej Brynych
27 února, 2018 in Pro partnery

Na konci března vydáme verzi 9.3 našeho softwaru. Při vývoji jsme se tentokrát zaměřili zejména na potřeby vás, našich partnerů. Nejdůležitější přitom pro nás bylo, abychom vám umožnili co nejúčinněji a nejjednodušeji zpracovávat zákaznické projekty od plánování po předání Real Smart Home.

Kompletní balíček pro Loxone partnery

V Loxone vždy myslíme na to, jak vám můžeme zjednodušit každodenní práci. S verzí 9.3 konečně dokončíme ucelený balíček a překleneme propast mezi plánováním projektu, jeho konfigurací, odpovídajícím hardwarem a prodejem Real Smart Home.

ikona dům v počítači

Plánování

Ikona dokument a dům

Compendium

ikona funkční blok

Software

ikona vypínač loxone touch pure

Hardware

ikona dům v počítači

Nová dimenze plánování projektů

Dnes vám chceme dát trochu nahlédnout do nových funkcí Config verze 9.3.

Plánování vašich projektů dostane úplně nový rozměr. Od prvního setkání s potenciálním zákazníkem až po kompletně naprogramovaný projekt vás bude s novým Configem dělit jen několik okamžiků. Integrovali jsme do něj totiž unikátní plánovací nástroj, který je, jako obvykle, velmi jednoduchý a výkonný.

Pojďme nyní v krátkosti nahlédnout na to, jak to bude fungovat a představme si funkce tohoto vašeho nového esa v rukávu.

Krok 1

Krok 2

Krok 3

Krok 4

Vytvořte nový plán

Představte si zcela jednoduše nový projekt svého zákazníka. Vytvořený projekt můžete ukládat a kdykoliv dále upravovat.

Globální předvolba

Globální předvolba – jedním kliknutím naplánujte kompletní stavbu. V tomto kroku vyberte Miniserver nebo Miniserver Go, typ světel, stínění a topení.

Vytvořte pokoje a určete typ jejich použití

V přehledu pokojů zadáte informace jako jejich množství, rozměr a použití. Uveďte počet oken a interiérových dveří, aby bylo možné zjistit, jaké komponenty jsou potřeba.

Dokončení plánování

Po zadání všech detailů obdržíte seznam potřebných komponent v excelové tabulce. Dále je možné vytvořit data pro Loxone Config. Automaticky vytvořený soubor obsahuje všechna plánovaná Tree a Air zařízení. Všechna zařízení i vstupy a výstupy jsou označeny a přiřazeny ke správné místnosti.

Díky novému plánování projektu je vše perfektně připraveno pro Automatické programování.

Podpora prodeje:
Real Smart Home Compendium

Zároveň s novou verzí Loxone Config 9.3. bude zveřejněno i Real Smart Home Compendium. Poskytne vám perfektní podporu prodeje a vysvětlí vašim zákazníkům, jak funguje Real Loxone Smart Home a co je třeba vzít v úvahu.

Real Smart Home Compendium uzavře celý kruh a zodpoví všechny otázky vašich zákazníků. Pro vás i vaše zákazníky bude připraveno ke stažení od konce března.

Automatické programování spolupracuje s plánováním

Plánování jde ruku v ruce s Automatickým programováním. Od plánování projektu až po dokončení konfigurace: vše zvládnete během několika málo minut.
Jako Loxone partner můžete snadno a efektivně nabídnout Real Smart Home každému svému zákazníkovi. Objevte sílu Automatického programování ještě dnes.

Nejvyšší IQ – Loxone produkty

Loxone nabízí perfektní produkty a řešení pro realizaci individuálních životních přání. Nejmodernější produkty, výkonný software a správné know-how: vše je dokonale koordinované a 100% navržené pro Real Smart Home. Díky integraci každého produktu Loxone fungují všechny dokonale s Automatickým programováním. Využijte jako Loxone partner snadnou instalaci a uvedení do provozu.

dva muži plánují chytrý dům

Zajistěte to nejlepší i stávajícím zákazníkům

Každá nová softwarová verze společnosti Loxone obsahuje také celou řadu vylepšení výkonu a zabezpečení.
Abyste mohli vždy nabídnout svým zákazníkům Real Smart Home, doporučujeme, abyste se již dnes se zákazníky domluvili na aktualizaci.

loxone config

Public Beta verze 9.3

Chcete vyzkoušet nové funkce už dnes? Loxone Config i aplikace 9.3 jsou již k dispozici ke stažení jako beta (testovací) verze. Budeme rádi za případné nahlášení chyb.

Chci být informován o novinkách