Elektrotechnik
pro chytré domy

V Loxone budeš součástí týmu, který mění svět. Jako pracovník technické podpory se staneš oporou pro naše partnery instalující chytré domy a testerem nových zařízení a funkcí. Tvá práce tak bude mít globální dosah a dělat životy lidí šťastnější.

Náplň práce

  • Telefonická a on-line komunikace s partnery a řešení jejich potíží (nejezdíme do terénu)
  • Monitorování a třídění hlášení o chybách a zpětné vazby od uživatelů
  • Testování prototypů produktů a softwarových aktualizací
  • Překlady a aktualizace on-line dokumentace

Požadujeme

  • Touhu posunout vpřed revoluci v bydlení
  • Znalosti absolventů střední školy oboru elektro podmínkou
  • Výborné komunikační schopnosti, aktivní znalost AJ či NJ podmínkou
  • Pokročilá práce s počítačem
  • Smysl pro odpovědnost a pro humor
  • Samostatnost a sebevzdělávání

Nabízíme

  • Možnost měnit svět svými nápady a pracovat se špičkou technologií
  • Plat od 30 000, perfektní know-how
  • Zázemí leadera na rychle rostoucím trhu chytrého bydlení
  • Skvělý tým, uvolněnou atmosféru a nevšední prostředí
  • Firemní večírky, slevy na Loxone produkty

Přidáš se k naší misi?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.